dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

1 200 zł48 m² 25,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze wieżowca, przy ul. Wiosny Ludów (przy szpitalu). Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowany ze smakiem i gustownie wyposażony apartament w niskim budynku apartamentowym 4-piętorwym z windą z 2017r., zlokalizowany w cichym Centrum na Nowym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruda

Podjuchy,Szczecin

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dla firmy. Bez limitu pracowników. Sympatyczne, z superwidokiem na rozlewisko Odry.W cichym miejscu.Taras. 2 piętro w 2 piętrowej kamienicy. 4 pokoje (w tym przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

1 700 zł34 m² 50,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,74 m2 z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł53 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w pobliżu Wałów Chrobrego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Pokoje umeblowane, aneks wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł40 m² 45,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia od 24.09 2018r. Nowe osiedle Polonia- dzielnica Pomorzany. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - w pełni umeblowane i wyposażone (piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko do komunikacji miejskiej ( linie tramwajowe 4,5,7 i autobusowa 67), poczta, apteka, rynek, banki, uczelnie. Mieszkanie umeblowane, nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne mieszkanie w budynku oddanym pod koniec lat 90, na pograniczu centrum i Gumieniec. Osiedle spokojne i ładnie zagospodarowane. Na powierzchnię 75 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Polonia. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienka Mieszkanie nowocześnie zaaranżowane. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Niebuszewo,Szczecin

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokoje po remoncie , w zadbanej kamienicy. Mieszkanie na 3 piętrze, 2 pokoje rozkładowe, kuchnia w formie aneksu. Kuchnia umeblowana, wyposażona (kuchenka, zmywarka, piekarnik). Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na drugim piętrze wieżowca znajdującego się na Niebuszewie w cichym i spokojnym miejscu w pobliżu rynku " manhattan". Kawalerka składa się z pokoju ok 18m połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana do 29 lipca Korzystnie zlokalizowane. Takie jest mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Poronińskiej na Gumieńcach. Bogate zaplecze edukacyjne oraz handlowo-usługowe sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaciszna

Śródmieście,Szczecin

2 200 zł63 m² 34,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowe w okolicy ul. Piotra Skargi a tym samym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława Jagiełły

Śródmieście,Szczecin

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój położony przy ul. Jagiełły przy Wydziale Budownictwa i Architektury zut. Pokój 21 m2 położony w trzypokojowym mieszkaniu, kompletnie wyposażony i umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł40 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Ornament przy ul. Powstańców Śląskich. W okolicy sklepy, wydziały uczelni wyższych, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

1 700 zł41 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 50 m2 z balkonem na IV piętrze w niskim bloku z cegły w Podjuchach w Szczecinie. Obok budynku przystanek autobusowy linii 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin centrum wały chrobrego- mieszkanie 3 pokojowe w pełni umeblowane do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, nowo wybudowanego budynku, wjazd cichobieżną windą. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjny apartament w bliskiej odległości od parku Kasprowicza oraz kortów tenisowych. Apartament 90 m składa się z: 4 pokoi, - 2 łazienek, - oddzielnej kuchni, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pok mieszkanie z balkonem położone w Centrum Szczecina (ok. Galaxy). Mieszkanie o pow. 42 mkw, na parterze 3- piętrowego bloku, rozkładowe z osobną widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starzyńskiego

Centrum,Szczecin

1 850 zł55 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 mkw, z dużym balkonem, położone na 1 piętrze w trzypiętrowej zadbanej kamienicy, przy ulicy Starzyńskiego w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Turzyn

Turzyn,Szczecin

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie położone w bliskiej odległości Placu Kościuszki.Sypialnia, pokój z aneksem kuchennym, duży przedpokój. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszka

Drzetowo,Szczecin

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na parterze niskiego budynku. Mieszkanie po remoncie. W pełni rozkładowe, niezależne 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem. Łazienka razem z wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 600 zł43 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7 piętrze nowego budynku (2018 rok) znajdującego się na Warszewie na os. Panoramika. Pokój dzienny (z balkonem) - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 000 zł40 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna duża kawalerka o powierzchni 40,30 m2 po kapitalnym remoncie ,składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 100m2 w nowym budynku apartamentowym Widok z 2010r., położonym niedaleko centrum miasta w spokojnej okolicy Książąt Pomorskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przepiękny, ekskluzywny apartament typu loft w samym Centrum ,w nowej kamienicy z windą. Czynsz najmu 2300zł. Wymagana kaucja. Dodatkowo płatne media (woda,gaz i prad) wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w nowoczesnym stylu na os. Zawadzkiego. Pokój dwuosobowy o pow.ok. 24m2 w 3 pokojowym mieszkaniu. Wysoki standard wykonczenia. Kuchnia osobna w pelni wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł40 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia. Nowe osiedle Polonia- dzielnica Pomorzany. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - w pełni umeblowane i wyposażone (piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bema

Centrum,Szczecin

700 zł24 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

środkowe,ciepłe,kameralne lokum.Odświeżone .Osobno duża kuchnia z oknem.Łazienka razem z wc (prysznic).Pokój wyposażony w szafę typu KOmandor, i stolik.kanapa będzie domeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem naprawdę wyjątkowo i klimatycznie zaaranżowany apartament pod klucz gustownie urządzony i w pełni wyposażony! i dostępny w lipcu. Duże okna doświetlają wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława I

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł35 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Warcisława I w nowym bloku, oddzielna kuchnia, łazienka przedpokój, mieszkanie w pełni umeblowane do wynajęcia od 1 kwietnia 2019 r. Umowa na minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W niewielkiej odległości Zamek Książąt Pomorskich, brama Portowa. Bardzo dobra komunikacja, blisko punkty handlowe i usługowe, kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

2 550 zł75 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W samym sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie Ryneczku Pogodno oferujemy dla Twojej wygody piękne mieszkanie na wynajem długoterminowy. skąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 300 zł55 m² 23,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w ścisłym, ale zacisznym Centrum miasta w okolicy Bramy Portowej. Z dużego balkonu widok na mały park, przed budynkiem miejsca parkingowe rotacyjne- strefa parkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Magnolia Park

Magnolia Park,Szczecin

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament z dużym balkonem i miejscem w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską, usytuowany na osiedlu magnolia Mieszkanie znajduje się jest na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 499 zł34 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpnia 2019 roku przestronna, klimatyczna, nowoczesna kawalerka położona na 2. piętrze nowego apartamentowca z przyspieszoną windą. Świetna lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszania dwupokojowego położonego na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Lenartowicza. Dwa rozkładowe pokoje, duży przedpokój,kuchnia, łazienka z wanną, wc. Czynsz najmu 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Reda,Szczecin

900 zł21 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie umeblowana kawalerka usytuowana na 11 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca na osiedlu Reda. Na powierzchnię mieszkalna składa się część dzienno-sypialniana, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

700 zł11 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w nowoczesnym stylu na os. Zawadzkiego. Pokój o pow.ok. 11m2 w 3 pokojowym mieszkaniu. Wysoki standard wykonczenia. Kuchnia osobna w pelni wyposazona. Lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze w budynku wielorodzinnym z windą. Do mieszkani aprzynależy ok. 30m2 ogród. Dostęp do lokalu bez barier architektonicznych. W salonie.