dowolna

Mieszkania do wynajęcia Szczecin - Oferty wynajmu mieszkań

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł28 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka 28,5m 1pokój aneks kuchenny umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

500 zł48 m² 10,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Student 2 roku medycyny (pum) wynajmie pokój (12m2) w dwupokojowym mieszkaniu o powierzchni 48m2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego ocieplonego bloku położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

500 zł48 m² 10,42 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 150 zł48 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, atrakcyjnie położone, o dobrym standardzie wykończenia. Lokal kompletnie umeblowany oraz wyposażony (tv, pralka, lodówka). Pokoje o powierzchni 17/10/9m2, kuchnia 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Jasne Błonia,Szczecin

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Pogodnie. Mieszkanie typu studio - otwarta przestrzeń - salon, aneks sypialny, aneks kuchenny, garderoba, łazienka z wc i przedpokój. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł31 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego, w nowym budynku z windą, wybudowanym przez artbud. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - na podłodze panele, ściany gładzone, malowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę osobom niepalącym od 1 sierpnia absolutnie nowe (2014) 2-pokojowe mieszkanie (53 m kw. przy skrzyżowaniu ul E. Plater i Gontyny), salon 20 m kw., sypialnia 13 m kw., osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 800 zł55 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina w całkowicie odnowionej kamienicy z windą. Na powierzchnię ok. 55 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu ładne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem znajdujące się na w prawobrzeżnej części miasta. Mieszkanie o powierzchni 44m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł82 m² 17,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje, 82 m2 w centrum miasta, w pobliżu ronda Giedroycia. I piętro budynku. Mieszkanie jest po remoncie, w wysokim standardzie, na podłogach panele, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z kabiną prysznicową, przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

1 300 zł44 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2-pokojowe-kompletnie wyposażone.Cicha dzielnica. Blisko przedszkole-szkoła -żłobek. Blisko centrum Handlowe Molo około 100 metrów i Tesco oraz przychodnie lekarskie.Wynajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

5 700 zł122 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie , mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie trzypokojowe w pełni wykończone z wyposażeniem dla osób lubiących luksus i wygodę. Posiadam duży prostokątny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka (42m2), położona w apartamentowcu w pobliżu Jasnych Błoni ( centrum miasta ). Budynek z całodobową portiernią i monitoringiem oraz dostępem do wewnętrznego patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

1 500 zł88 m² 17,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w Szczecinie. Czynsz najmu wynosi 1500 zł + media(woda, gaz, prąd). Czynsz administracyjny wynosi 300zl. Przy wynajmowaniu mieszkania należy zapłacić kaucje która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane na 1 piętrze w okolicach C.H. Ster w spokojnej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

700 zł32 m² 22,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 31,55 m2, składające się z pokoju, kuchni i łazieniki z wc. Mieszkanie znajduje się na parterze bloku przy ulicy Zielone Wzgórze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różowa

Bukowe,Szczecin

1 500 zł85 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Różowej w Szczecinie. Mieszkanie z dużym balkonem, dwoma piwnicami. Lokal składa się z 3 sypialni, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 850 zł85 m² 21,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w kamienicy odrestaurowanej przez scr w kwartałach przy deptaku Bogusława. Remont objął również budynki sąsiednie, wszystkie media i podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z antresolą położoną na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku z cegły przy ulicy Słowackiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 000 zł57 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, blisko uczelni, centrów handlowych, innych obiektów użyteczności publicznej. Znaczącym atutem jest duże, zielone i ogrodzone podwórko z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł32 m² 0,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę od zaraz ładną i słoneczną kawalerkę o pow. 32 m2 w Szczecinie przy ul. Santockiej. Mieszkanie jest po remoncie, posiada widną kuchnię, jest całkowicie umeblowane, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

900 zł52 m² 17,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe położone na przy ul. Grzymińskiej. Pokoje rozkładowe o powierzchniach 16 i 9 m2 (ekspozycja okien południowo - zachodnia). Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Dąbrowskiego

Turzyn,Szczecin

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowe mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w centrum Szczecina w kameralnym jednoklatkowym budynku na ogrodzonym osiedlu przy ul. Legionów Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł59 m² 27,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowe słoneczne, rozkładowe mieszkanie z ogródkiem. Ogródek ogrodzony, przynależny do mieszkania około 25 m 2. Doskonała lokalizacja, blisko komunikacja miejska, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona duża kawalerka znajdująca się na spokojnym zielonym osiedlu 10min od centrum miasta. Na powierzchnię 35m2 składa się duży pokój 18m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

1 600 zł86 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina! Doskonała lokalizacja blisko uczelni(zut, uniwersytet Szczeciński, pum), komunikacji miejskiej, centrów handlowych, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

1 200 zł74 m² 16,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże 4 - pokojowe mieszkanie położone na os. Bukowym przy ul. Seledynowej. Pokoje rozkładowe o powierzchniach 22, 11, 9 i 9 m2. W dużym pokoju na podłodze panele w mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 500 zł67 m² 22,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: 2 przestronnych pokoii (ściany gładzone, malowane, na podłodze panele drewniane, w sypialni zabudowa komandora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie dla maxymalnie 3 osób w budynku z 1998 roku. Na powierzchnię 74 m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną oraz prysznicem, wc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Szczecina przy ul. Krasińskiego. Dwa pokoje, łazienka i kuchnia w pełni wyposażona o powierzchni 48m2. Koszt najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

1 090 zł40 m² 27,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładnie wykończone i urządzone mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 40 m.kw. Wysoki standard, umeblowane i w pełni wyposażone. Pokój 24,2 m.kw. z przejściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu z wyjściem na balkon, - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki, - osobnego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym budownictwie w apartamentowcu z 2010 roku na spokojnym osiedlu na Warszewie. Na powierzchnię ok. 56m2 wchodzą w skład 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł89 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

salon, sypialnia, pokój biurowy lub druga sypialnia, garderoba, piec gazowy dwufunkcyjny na centralne ogrzewanie i ciepłą wodę, kuchnia elektryczna czteropalnikowa indukcyjna, piekarnik elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Szczecinie przy ul. Kadłubka, piętro VII/X. Kawalerka jest słoneczna i umeblowana. Termin wynajmu: od 08.2014r. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

800 zł30 m² 2,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Szczecin ul.Komuny Paryskiej w pełni umeblowana. Sprzęt agd. 4 piętro w bloku 4 piętrowym. Widna kuchnia. W przedpokoju wnęka-garderoba (typu szafa komandor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe ,słoneczne z balkonem (salon z aneksem kuchennym, sypialnia) wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 35m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Centrum,Szczecin

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Idealnie nadaje się również pod działalność gospodarczą (możliwość zrobienia wejścia od ulicy- wyprowadzone schody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 1998 roku. Na powierzchnię 74 m2 składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną oraz prysznicem, wc Mieszkanie odświeżone, umeblowane.