dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł65 m² 5 341,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży w oficynie 4 pok, 2-poziomowego mieszkania o pow.65,30 m2 położonego na 3 piętrze w 3 pietrowej kamienicy. Pierwszy poziom: -Aneks kuchenny połączony z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

195 000 zł18 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana Kawalerka w ocieplonym wieżowcu z wymienioną nowoczesną windą, w Centrum Szczecina. Idealna oferta dla osób inwestujących w zakup pod wynajem dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z garderobą w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Na powierzchnię użytkową 57,2 m2/całkowitą 72 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Gumieńce położone przy ul. Generała Maczka. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świętego Ducha

Centrum,Szczecin

2 000 zł29 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, elegancki apartament blisko Odry o powierzchni 29,09 m2, na IV piętrze VI piętrowego budynku oddanego w 2021 roku. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

770 000 zł78 m² 9 820,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Codzienna kawa na tarasie o wschodzie słońca?. to małe drobne rzeczy, które umilą każdy Twój dzień. Ofertą sprzedaży jest nowoczesny apartament z tarasem, zadbanym ogródkiem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

199 000 zł18 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście, w niedalekiej odległości pkp oraz pętli tramwajowej. Nieruchomość położona na 9 piętrze wysokiego budynku. Pod blokiem strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo oddanym budynku z windą i miejscem postojowym pod budynkiem. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od centrum (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

199 000 zł18 m² 10 756,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Szczecinie, po znacznym remoncie: - dzielnica Nowe Miasto, - 18,50 m2 powierzchni użytkowej, - 8 piętro (z dziesięciu), - aneks kuchenny, - wysoki blok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Śródmieście,Szczecin

279 000 zł28 m² 9 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. ok. 28,5m2 usytuowaną na pierwszym piętrze w wysokim bloku w Śródmieściu w Szczecinie. Kawalerka o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

179 000 zł18 m² 9 889,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie, położona w cichym i spokojnym miejscu na ul. Paproci. Mieszkanie położone na parterze odnowionej kamienicy. Kuchnia w aneksie, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Paproci

Golęcino,Szczecin

183 000 zł18 m² 10 110,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka (18m2), zlokalizowana na parterze w odnowionej kamienicy w cichym i spokojnym miejscu- golęcino. Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia w aneksie z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Szczecin

821 000 zł117 m² 6 996,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż zarabiający, w pełni wyposażony gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w kamienicy z lat 40-tych na 1 piętrze w Centrum Szczecina w niedalekiej odległości od Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

284 000 zł38 m² 7 563,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Adaptacja poddasza - dwupokojowe mieszkanie w Centrum. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na ulicy Piłsudskiego, doskonała lokalizacja: * 800 m do Parku Kasprowicza; * 50 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia i zastanawiasz się co wybrać w gąszczu ogłoszeń? Ma być komfortowo? Ekskluzywne miejsce? Nowoczesna architektura budynku? Bezpiecznie? i koniecznie, abyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Kasztanowe,Szczecin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową wyłącznością. Na wynajem oddzielne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w części domu na os. Kasztanowym. Na powierzchnię ok 40m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł31 m² 79,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna propozycja dla pary lub singla Nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia w top lokalizacji- na Starym Mieście. Salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł48 m² 12 869 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękny apartament Z własną loggią! Wyjątkowy najwyższy obiekt w Szczecinie = Nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł52 m² 42,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kapitalnej lokalizacji - Gumieńce ul. Hrubieszowska! Mieszkanie ma ponad 52 m2, na co składają się: sypialnia z dużą szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Policka

Stołczyn,Szczecin

399 000 zł46 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko U nas! oferta na wyłączność. Jeśli szukasz ładnego mieszkania w północnej części Szczecina, z dobrym dojazdem zarówno do Polic jak i centrum Szczecina, to być może ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

499 000 zł72 m² 6 979,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż zarabiający, w pełni wyposażony gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w kamienicy z lat 40-tych na 3 piętrze w Centrum Szczecina w niedalekiej odległości od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolarska

Stołczyn,Szczecin

642 000 zł88 m² 7 303,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim gpolożony na granicy dzielnicy Bukowo i górnej części dzielnicy Stołczyn. Nieruchomość znajduje się z dala od szumu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lewandowskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem położonej przy ul. Lewandowskiego na os. Nowe Miasto. Opis mieszkania: do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

400 000 zł75 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego dwupoziomowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni całkowitej ok 75 m 2 , użytkowej 41 m 2 zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży ciepłej, gotowej do wprowadzenia, kawalerki o powierzchni 25 m 2 zlokalizowanej na osiedlu Piastowskim w Szczecinie. Usytuowana jest ona na I piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulicka

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł64 m² 9 322,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo słoneczne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na parterze pięciopiętrowego budynku w zamkniętym osiedlu przy ul. Potulickiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

259 000 zł24 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka położona w spokojnej, zielonej okolicy nieopodal Centrum miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 24m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Szczecin

Golęcino,Szczecin

183 000 zł18 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka, w cichym, spokojnym miejscu. Parter w odnowionej kamienicy. Kuchniaw aneksie w zabudowie, wyposażona w lodówkę, płytę elektryczną ,pralkę .W pokoju kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Odrą

Stołczyn,Szczecin

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze kamienicy w dzielnicy Stołczyn. Okolica cicha i spokojna. Okna od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie z miejscem parkingowym w świetnej lokalizacji w samym centrum. Mieszkanie jest jasne (zamontowano duże okna), przestronne. Składa się z hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł49 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina.Świetna lokalizacja mieszkania w pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa, apteka oraz niewielkie lokale handlowo-usługowe. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marcina

Niebuszewo,Szczecin

265 000 zł23 m² 11 324,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. ok. 23,5 m2 usytuowaną na 1 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Niebuszewo Bolinko w Szczecinie. Idealne pod wynajem! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulicka

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł64 m² 9 322,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

506 000 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 55 m2 , położone na osiedlu w nowoczesnym budynku w prestiżowych Gumieńcach. Mieszkanie to pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 31/08/2022 apartament: do wynajęcia komfortowy 2-poziomowy apartament z 3 pokojami i 2 łazienkami i wc na każdym poziomie - gustownie urządzony, wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebowskiego

Centrum,Szczecin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum komfortowe , nowe 2 pokojowe mieszkanie ,balkon, klimatyzacja ul. Lewandowskiego ( garaż ) Oferta bezpośrednia od wlaściciela. Tel.   Oferuje do wynajęcia komfortowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wymarzona

Osów,Szczecin

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w nowym 4-lokalowym budynku z 2021r. z indywidualnym wejściem, zlokalizowane na Osowie. Przyszły najemca będzie pierwszym lokatorem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na wynajem! Mieszkanie znajduje się w centrum, niedaleko uczelni, przystanków oraz sklepów. Składa się ono z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

349 000 zł32 m² 10 788,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie znajdujące się przy ul. Potulickiej. Lokal mieszkalny składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - antresoli, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

380 000 zł46 m² 8 225,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania nowe gotowe pod klucz 3 pokoje. Mieszkanie oddawane do użytku nowemu nabywcy w standardzie pod klucz. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Na powierzchni 46,20m2 mamy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

465 000 zł47 m² 9 851,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne i przytulne mieszkanie na zielonym i cichym osiedlu Książąt Pomorskich. Świetnie skomunikowane we wszystkich kierunkach miasta, w pobliżu: szkoły podstawowe, przedszkola, place.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij