dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Żelechowa

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

575 000 zł41,83 m² 13 746,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza. Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 416 zł50,88 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i ogródka, mieszczące się na Osiedlu Bocianie Gniazdo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 520 zł27,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bocianie Gniazdo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 630 zł45,33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bocianie Gniazdo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

820 000 zł65,44 m² 12 530,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Park Ostrowska. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalną przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,90 m² 10 641,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

498 700 zł47,70 m² 10 454,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,40 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku. Mieszkanie słoneczne, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży wystawione mieszkanie dwu pokojowe, z jasną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 760 zł63,80 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 840 zł33,07 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z antresolą, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 215 zł45,41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z antresolą, składającego się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i balkonu. Lokal mieści się na Osiedlu Pelikana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i widokiem na Odrę idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, klimat i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,50 m² 8 229,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na parterze wysokiego bloku. Po uzyskaniu zgody oraz niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30,47 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Małe Błonia w Szczecinie. To oferta idealna dla osoby lub pary, która szuka komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

288 000 zł39 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność!polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66,50 m² 12 481,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł33,50 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego z aktem notarialnym i koniecznością wskazania lokalu zastępczego. Okres najmu co najmniej 12 miesięcy Piękna kawalerka z balkonem, w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,54 m² 11 976,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! uwaga- nowa cena! obniżka o 50 000 zł W ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 460 zł59,10 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Szczecina.Kupujący nie płaci podatku PCC. O prowizji do Biura! Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,14 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 49,14 m | balkon | 6 piętro | 3 windy | żelechowa | pełna własność | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,14.

Szczegóły ogłoszenia

866 999 zł54 m² 16 055,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem, położone na parterze inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. W cenie najmu jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 448 000 zł200 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży wyjątkowego lokalu W odrestaurowanym pałacu - szczecin Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Na sprzedaż unikatowy lokal o prestiżowym charakterze , położony.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł31,55 m² 13 470,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,55 m , zlokalizowane przy ul. Przepiórki. Najważniejsze informacje: 2 pokoje aneks kuchenny duża łazienka z natryskiem balkon budynek.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł76,91 m² 9 101,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga: możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojowe Lokalizacja: szczecin Żelechowa, ul. Róży Polnej spokojna, kameralna uliczka, sprzyjająca relaksowi i komfortowemu życiu. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł76,67 m² 6 508,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie z możliwością wydzielenia 2, a nawet 3 lokali! Duży potencjał inwestycyjny możliwość podziału na kilka niezależnych lokali na wynajem lub sprzedaż. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,40 m² 9 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: i poziom: przestronny, pięknie doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku. Zajmuje powierzchnię 54 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł71,33 m² 11 636,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Parter domu, boczna uliczka, cisza, spokój a jednocześnie miejsce doskonale skomunikowane tylko 10 minut do Galaxy. Bezczynszowy parter domu (tylko podatek roczny ok 150zł) o powierzchni 71,33.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na parterze inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,40 m² 13 451,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, usytuowanego na I piętrze. To doskonała propozycja zarówno rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,40 m² 10 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyłącznie w naszym biurze Plus Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną dużą kuchnią. Mieszkanie w niskim bloku z 1999r. na 1 piętrze z przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia