dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

269 000 zł74 m² 3 635,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Niebuszewie. Przestronny, słoneczny salon, piękne wyłożone kafelkami łazienki oraz duża przestrzeń na drugim poziomie to bez wątpienia atuty tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży komfortowego, słonecznego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego budynku wielorodzinnego z 2000 roku. Na powierzchnię 51m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

163 000 zł38 m² 4 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze niskiego bloku. W mieszkaniu kuchnia otwarta jest na większy pokój. W łazience znajduje się wanna, wc oraz umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Warszewo,Szczecin

314 500 zł61 m² 5 155,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Warszewo Bardzo ładne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o pow 61m2 położone na wysokim parterze niskiego budynku z cegły z 2004r. Salon połączony z aneksem kuchennym ( w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

297 600 zł64 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w samym centrum miasta. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska, park. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo ładne mieszkanie w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja (blisko Jasnych Błoni), liczne miejsca parkingowe oraz dość dobry dojazd komunikacją miejską sprawiają, że jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

369 000 zł100 m² 3 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Szczecina. Budynek jest po kapitalnym remoncie. Na I poziomie znajduje się przestronny salon połączony z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

399 000 zł68 m² 5 873,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam piękne trzypokojowe mieszkanie położone na cichym spokojnym osiedlu Gumieńce. Budynek z cegły z 2008 roku. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami. Nieopodal cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne i zadbane mieszkanie znajdujące się w niskim bloku z lat 70 na Niebuszewie przy Manhattanie. Powierzchnia 37 m2, salon z meblami i zestawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

144 000 zł33 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe 2 pokoje w centrum! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza. Budynek z wyremontowanym dachem, w czerwcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

123 000 zł30 m² 4 169,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowa kawalerka w centrum! Do sprzedaży kawalerka w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza. Budynek z wyremontowanym dachem, w czerwcu rozpocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

163 000 zł39 m² 4 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

179 000 zł38 m² 4 735,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Okazja! Piękna kawalerka położona na cichym, monitorowanym osiedlu Warszewo. Idealna oferta pod inwestycję na wynajem ze względu na niski koszt utrzymania. Budynek z cegły z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zbójnicka

Gumieńce,Szczecin

535 000 zł117 m² 4 572,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament 4 pokojowy o powierzchni 117 m2, nowe osiedle zlokalizowane na Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na które prowadzą prywatne schody. Budynek z 2009 roku, domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Centrum,Szczecin

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w samym centrum miasta. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska, park. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

139 000 zł28 m² 4 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe, przerobione z kawalerki, położone w Centrum Szczecina, na 1 piętrze plomby z lat 60-tych. Mieszkanie ma powierzchnię 28m2 i wykończone jest w gładziach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Szczecin

Śródmieście,Szczecin

105 000 zł23 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Najtańsza kawalerka po remoncie w Szczecinie. Mieszkanie o pow. 23m2, pokój z aneksem kuchennym + łazienka w glazurze i terakocie. Okna połaciowe. Niski czynsz tylko 100zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Szczecin

Śródmieście,Szczecin

105 000 zł23 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

234 000 zł60 m² 3 932,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59m2 w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Zakole w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w bloku jednopiętrowym z wejściem do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

179 000 zł46 m² 3 930,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

1 450 zł34 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Gumieńcach. 2 pokoje z balkonem. Kuchnia w formie aneksu, wyposażone i umeblowana. Salon i sypialnia z wyjściem na duży balkon również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczne mieszkanie na wynajem, w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie. Na powierzchnię 49 m2 składają się 2 pokoje, ładny aneks kuchenny oraz łazienka, całość urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

268 000 zł73 m² 3 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ładne 2-poziomowe mieszkanie o pow. 73m2. Mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w budynku z cegły z lat 60. I Poziom: salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

410 000 zł77 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta komfortowego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania z tarasem usytuowanego na pierwszym piętrze czterorodzinnego niskiego budynku w cichej i spokojnej części Gumieniec, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

238 000 zł59 m² 4 033,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjnie zrobione 2-poziomowe poddasze o pow. 59m2 znajdujące się w dzielnicy Niebuszewo. Na powierzchnię składają się: i poziom: -salon z aneksem kuchennym (posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Okazja! Najniższe ceny Deweloperki w Mierzynie! Ustawne parterowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 w stanie developerskim tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

267 000 zł76 m² 3 513,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Okazja! Najniższe ceny Deweloperki w Mierzynie! Przestronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 76 m2 w stanie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży luksusowego 3 pokojowego apartamentu z balkonem, zlokalizowanego na 1 piętrze dwupiętrowego apartamentowca z 2000 roku, w Centrum nieopodal Parku Kasprowicza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

449 000 zł86 m² 5 220,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Doskonale zlokalizowane 2 poziomowe mieszkanie z ogródkiem w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

139 000 zł32 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie wyposażone I umeblowane W cenie - Mieszkanie w dobrym standardzie łazienka 5 lat po remoncie oraz kuchnia 5 letnia wyposażona, dwupokojowe o powierzchniach 13m2 i 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, przestronne i jasne 2-poziomowe poddasze znajdujące się w dzielnicy Niebuszewo. Na powierzchnię całkowitą 67m2 składają się: i poziom:salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teresy z Kalkuty

Grabowo,Szczecin

260 000 zł58 m² 4 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na III piętrze przy ul.Matki Teresy z Kalkuty. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza. Jest słoneczne, wysokie, nie ma skosów, z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładna adaptacja poddasza w centrum miasta. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. całkowitej 63m2 znajduje się na ostatnim piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie słoneczne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, przestrone 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego wielorodzinnego budynku na Pogodnie, na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Powierzchnia całkowita nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

298 000 zł112 m² 2 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Okazja! Najniższe ceny Deweloperki w Mierzynie! Ładne 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 111,95 m2, w stanie developerskim tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, jasne, przestrone 3 pokojowe mieszkanie wraz z garażem, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego wielorodzinnego budynku na Pogodnie, na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

125 000 zł26 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przytulną kawalerkę o pow. 26m2 znajdującą się na I piętrze 4-piętrowego, ocieplonego budynku z cegły. Pokój z zabudowaną szafą (wnęka, posadzka pokryta panelami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nowa, ekskluzywna, przestronna i słoneczna kawalerka mieszcząca się na 1 piętrze dwupiętrowego niskiego wielorodzinnego budynku na Bezrzeczu. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

190 000 zł34 m² 5 669,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortową kawalerkę na chwilę obecną przerobioną na dwa pokoje położone na cichym osiedlu Gumieńce. Budynek z cegły z 2008 roku. Idealna oferta pod wynajem. Nieopodal cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

368 000 zł97 m² 3 793,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 2-poziomowe znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu. Kamienica z nową elewacją i wyremontowaną klatką schodową idealnie.