dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gumieńce,Szczecin

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

przytulne mieszkanie na poddaszu, cena 900 zł plus opłata za energie elek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo słoneczne, nowocześnie urządzone mieszkanie dwupoziomowe 80m2 (57użytkowe) z dużym tarasem (16 m2) na spokojnym i zadbanym osiedlu Kapitanów. Na pierwszym poziomie znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym z cegły. Ściany mieszkania dobrze izolowane, latem mieszkanie zapewnia chłód a zimą koszty ogrzewania nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka o powierzchni 35m2 położona w bloku mieszkalnym na parterze. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w standardzie bardzo dobrym. 800zł miesięcznie + opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

165 000 zł25 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam kawalerkę w Kijewie (szczecin- prawobrzeże) w nowym bloku na ul. Świstaczej (naprzeciwko apteki). Mieszkanie oddane do użytkowania w sierpniu 2007 r. Kawalerka wielkości 25,59 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 2-pokojowy apartament, o powierzchni 53 m2 na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Garden House, wyróżnionym ogólnopolską nagrodą za architekturę. Przestronny słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawskiego

Pogodno,Szczecin

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny znajdujący się na drugim piętrze w 3 kondygnacyjnym Apartamentowcu położonym w samym sercu prestiżowej dzielnicy Pogodno. Otoczenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ucięta

Kijewo,Szczecin

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, nowe - 60 m2, szczecin Kijewo. Tylko 200 metrów do komunikacji miejskiej autobusy: 73, 79, 54, 84 i G. (samochodem 15min do centrum Szczecina) 2km do marketów: real,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mieszka I

Pomorzany,Szczecin

800 zł19 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 19m2, 1 pokój, łazienka, wnęka kuchenna, balkon, ogrzewanie i ciepła woda miejskie. 800zł/mc + zużycie gazu w kuchence i prądu. Tel.   w godz. 19.00-22.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Szczecin

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Pokoje rozkładowe, każdy o powierzchni ok.20m2. Jeden z pokoi pełni funkcję pokoju dziennego, drugi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z aneksem kuchennym, umeblowana, sloneczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

218 000 zł34 m² 6 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gumieńce,ul. Kopańskiego, mieszkanie o pow. 34m2 (2 pokoje) znajdujące się na 2 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z 2008r. Na podłodze panele, ściany gładzone i malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Niebuszewo,Szczecin

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy Państwu do zaoferowania piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na osiedlu Piastowskim przy ulicy Kazimierza Królewicza w Szczecinie. I piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza

Centrum,Szczecin

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowowybudowane 2-pokojowe mieszkanie 44m2, wysoki standard, podłoga pokoje - panele, kuchnia, przedpokój, łazienka - kafle, duży balkon z wyjściem z obu pokoi. Winda. Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

125 000 zł23 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu wymienione okna pcv Z roletami wewnetrznymi, drzwi antywłamaniowe. Wymieniona instalacja wodna elektryczna gazowa łazienka I kuchnia W glazurze I terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie w 4 piętrowym bloku z 2005 roku, na parterze w super stanie.Cicho,spokojnie,nowocześnie, komfotowo. Łazienka w super stanie z pralką, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymanowskiego

Centrum,Szczecin

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne Błonia - okolice um. Bardzo ładna kawalerka, odnowiona, z zadbanym wyposażeniem(meble+agd). Nie wymaga inwestycji. Ładny widok na panoramę miasta. Aneks kuchenny i łazienka są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły. Ładna i spokojna okolica Parku Kasprowicza. Mieszkanie bardzo słoneczne i widne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowica

Pogodno,Szczecin

1 790 zł75 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,nowocześnie wykończone i wyposażone wg projektu architekta.Wysoki standard mieszkania. Osiedle posiada w pelni zaaranżowane patio, depetaki,plac zabaw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe na IV piętrze w V piętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Grzymińskiej 9a. Mieszkanie umeblowane, w pokoju znajduje się wypoczynek, ława i stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodakowskiego

Pogodno,Szczecin

750 000 zł121 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa nieruchomość na osiedlu "pod Kasztanami", na którą składa się bardzo ładnie zaprojektowany i wykończony apartament o pow. ok. 121 m2, garaż pod budynkiem o pow. ok. 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romantyczna

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

mieszkanie na osiedlu rudzianka na parterze 2 pokoje rolety na oknach balkon ogrodek mieszkanie oddane w czerwcu 2008r wykonczone gotowe do zamieszkania cena 300000tys zl tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warcisława I

Północ,Szczecin

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ładne, czyste, wykończone w miłych pastelowych barwach, mało mieszkane, umeblowane. Sprzedam szybko i bez pośredników. Duży pokój jest połączony z kuchnią, szeroki, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 2-pokojowy apartament, o powierzchni 56 m2 na strzeżonym i monitorowanym, nowo zakończonym osiedlu Garden House II. Wysoki standard wykończenia. Przestronny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Golisza

Żelechowa,Szczecin

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na Osiedlu Oliwkowym w tzw. nowej cegle - budynek z 2003 roku. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w standardzie bardzo dobrym ( lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowica

Magnolia Park,Szczecin

1 590 zł75 m² 21,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe mieszkanie , wykończone i wyposarzone wg projektu architekta.Wysoki standard. Doskonała lokalizacja.Magnolia Park  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dwupokojowego, przy ul.Santockiej. Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane. Mieszkanie w standardzie dobrym, łazienka w nowej terakocie, kuchnia zabudowana. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Feniksa

Warszewo,Szczecin

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rewelacyjna lokalizacja! Mieszkanie położone w budynku czterorodzinnym na zamkniętym osiedlu, na Warszewie, przy ulicy Feniksa. Mieszkanie trzypokojowe z zadbanym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje. Duży pokój z otwartą kuchnią. Mieszkanie umeblowane. Wyposażenie: lodówka z zamrażarką, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, pralka automatyczna, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławomira

Grabowo,Szczecin

287 188 zł49 m² 5 860,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkania w centrum Szczecina przy ul. Sławomira. Oferujemy do sprzedaży lokale mieszkalne w nowowybudowanym, komfortowym budynku mieszkalno-usługowym położonym przy ul. Sławomira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerkę w domku jednorodzinnym wynajmę spokojnym osobom. Tel.   . Proszę dzwonić po godz. 16:00. Cena 1200 zł (całkowity koszt, bez dodatkowych opłat).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

430 000 zł105 m² 4 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie wraz z garażem, zlokalizowane na spokojnym osiedlu domów wielorodzinnych na szczecińskim Bezrzeczu. Mieszkanie jest dwupoziomowe, 4 pokojowe + kuchnia, wc i 2 łazienki. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w centrum(blok pomiędzy Falą a Galaxy). Duży jasny pokój z w pełni wyposażonym anksem kuchennym, mały pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka z balkonem w pięknym apartamentowcu w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z przestronnego pokoju, który jest połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie urzadzone poodlogi parkiet glazura wykladzina wyposazone w sprzet pralka zmywalka lodowka 1200 zl plus 180 zl czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Słonecznym w Szczecinie przy ul. Jasnej. Lokal położony jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym i handlowo-usługowym). Mieszkanie posiada bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam Państwa! Mam do zaoferowania nowiutkie jednoroczne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie jest rozkładowe , posiada duży jasny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 34 m z balkonem, przepiękna panorama na Szczecin. Nowy apartamentowiec przy ul. Bndurskiego. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek monitorowany z recepcją. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia