dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

529 000 zł33 m² 16 202,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32.65 m usytuowane na 2 piętrze 6 piętrowej odrestaurowanej kamienicy w sercu Szczecina. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

537 000 zł51 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem | 50,81 m | 6. piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,81 m , położonego na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł33 m² 12 378,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena skorzystaj Z okazji do końca miesiąca Mieszkanie w topowej lokalizacji świetne pod inwestycję i nie tylko! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

322 000 zł38 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

535 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

750 000 zł61 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie (o powierzchni 57,11 m2) z balkonem położone na 2 piętrze w budynku z 2020 roku + komórka lokatorska o pow. 3,94 m2 Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

810 000 zł69 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beżowa

Bukowe,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 191,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Luksusowy azyl na Osiedlu Bukowym jako Twój nowy adres zamieszkania Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego miejsca, które w harmonijny sposób łączy nowoczesny design z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Inwestycja Komfortowe Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie! Zapraszamy do odkrycia gotowego do zamieszkania , nowocześnie zaaranżowanego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

315 000 zł22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu lokalu na obrzeżach miasta Szczecina. Idealna prozpozycja na pierwsze mieszkanie lub jako lokata kapitału. - powierzchnia : 22,5m2 - lokalizacja: os. Reda , ul. Bronowicka, - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 / 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy. W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

528 649 zł44 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu. Blisko Fabryka Wody. Nieruchomość usytuowana w nowym bloku na trzecim piętrze /winda/ Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

966 000 zł92 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

662 970 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

632 880 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 566 600 zł70 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

853 600 zł78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na wygodnym pierwszym piętrze. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

639 000 zł74 m² 8 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem idealnego dla rodziny lub pary Komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

774 270 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

822 236 zł59 m² 13 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- nowe piękne mieszkanie, w kotórym jeszcze nikt nie mieszkał - Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 42-metrowe mieszkanie, oferowane po raz pierwszy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza 13a. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Centrum,Szczecin

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | taras + garaż | wysoki standard | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wodna

Skolwin,Szczecin

225 000 zł28 m² 7 911,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wodna - w ofercie do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,44 mkw po remoncie, położone na pierwszym piętrze w budynku sześciorodzinnym z cegły. Rozkład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stołczyn,Szczecin

333 000 zł41 m² 8 039,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Szczecin

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia się 1-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na nowym osiedlu przy ulicy Lewandowskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

4 000 zł60 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

773 740 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

555 000 zł50 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Niebuszewo, szczecin! Metraż: 49,7 m Cena: 555 000 pln Lokalizacja: niebuszewo, szczecin Parter idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 200 zł59 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłącznośc - klucze W biurze oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania, położonego W szczecinie - dzielnica warszewo os. Małe błonia ( pod papugami). Budynek Z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 48 m2 składają się: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

641 040 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

933 455 zł81 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

537 395 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

849 096 zł79 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

340 000 zł42 m² 8 079,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament typu loft o powierzchni 39 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku Smart House przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Szczecin

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36m2, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego w dzielnicy.