dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Zawadzkiego-Klonowica

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

469 000 zł72 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty Jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.72m2 znajdujące w wieżowcu na 6 piętrze z 10. Według księgi wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna słoneczna kawalerka do sprzedaży na osiedlu Zawadzkiego. Cena Ofertowa 269.000 zł. Lokalizacja idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Bliski dostęp do sklepów, usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem. Znajduje się na II piętrze w niskim ocieplonym bloku na os. Zawadzkiego. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

450 000 zł63 m² 7 109 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 64 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego budynku na os. Zawadzkiego w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

390 000 zł53 m² 7 384,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Zawadzkiego o powierzchni 52,81 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku. Pokoje rozkładowe z większego wyjście na balkon, kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! tylko W krawczyk nieruchomości! kawalerka 31 m2 , usytuowana na 1 piętrze jedenastopiętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z: - salon z narożnikiem i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 500 zł30 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka dla maksymalnie dwóch osób o powierzchni 30,5 m2 położona na I piętrze wieżowca na os. Zawadzkiego w Szczecinie. Pokój ok. 20 m2, oddzielna, widna kuchnia 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

420 000 zł52 m² 8 111,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu: przystanki komunikacji miejskiej, ogólnodostępny parking dla mieszkańców pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

420 000 zł52 m² 8 111,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

429 000 zł41 m² 10 387,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na 10. piętrze wieżowca -z widokiem na zieloną panoramę od strony zachodniej- o metrażu użytkowym 41m2 , na które składają się: - 1 pokój - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

379 000 zł48 m² 7 967,21 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej dzielnicy na Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze wysokiego budynku dzięki czemu ma dostęp do pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

591 000 zł64 m² 9 292,45 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63,6 m2 na ósmym piętrze z przestronnym widokiem za oknem, w bloku z windą, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

420 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży duże mieszkanie 3 pokojowe na parterze w wysokim budynku na os. Zawadzkiego , na ul. Romera. Pokoje rozkładowe, duży pokój 23m2 z wyjsciem na 4m balkon, 2 sypialnie 10 i 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

430 000 zł52 m² 8 317,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie, mieszczące się na II piętrze w niskim bloku przy ul. Zawadzkiego. Budynek ocieplony, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

369 000 zł45 m² 8 176,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow. 45,13 m2 położonego na ósmym piętrze w ocieplonym wysokim budynku na Os. Zawadzkiego. Okolica idealna pod kątem obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 z balkonem znajdujące się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na os. Zawadzkiego. Na powierzchnię składają się: duży i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa pokoje znajdujące się na parterze w jednym z wysokich bloków osiedla przy ul. Zawadzkiego. Dom oddalony od głównej ulicy. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 pokojowego rozkładowego mieszkania, położonego na 9. piętrze wieżowca po termomodernizacji na Osiedlu Zawadzkiego. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

320 000 zł48 m² 6 607,47 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o średnim standardzie, położone na Osiedlu Zawadzkiego na ulicy Romera. W pokoju nr 1 na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane. W pokoju nr 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz do wynajęcia czystego i zadbanego mieszkania trzypokojowego (jeden pokój przejściowy) z niesamowitym widokiem, na osiedlu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, to zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

399 000 zł42 m² 9 446,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze niskiego bloku na Os. Zawadzkiego-Klonowica. Lokalizacja zielona i spokojna, w pobliżu wszelkie obiekty użyteczności publicznej: ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz do wynajęcia czystego i zadbanego mieszkania trzypokojowego z niesamowitym widokiem, na dobrze skomunikowanym z centrum osiedlu, to być może ta oferta czeka na Ciebie. Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

320 000 zł48 m² 6 607,47 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu! Możliwość zakupu przez obywateli spoza ue! Na sprzedaż mieszkanie do remontu położone w wieżowcu na ulicy Romera. Nieruchomości na ostatnim 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

365 000 zł66 m² 5 544,58 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Na sprzedaż bardzo duże i przestronne mieszkanie w wieżowcu przy ulicy Szafera 76 na XI piętrze z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

568 000 zł64 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie w Stylu Skandynawskim położone na osiedlu Zawadzkiego składające się z: -salonu z wyjściem na duży balkon -sypialni z łóżkiem i szafą -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 500 zł48 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2,5 pokojowe na os. Zawadzkiego. Budynek położony w cichym miejscu osiedla a jednocześnie w bliskiej odległości od rynku, przystanków, szkoły, przedszkola, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

318 000 zł48 m² 6 556,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2,5 pokojowe na os. Zawadzkiego. Budynek położony w cichym miejscu osiedla a jednocześnie w bliskiej odległości od przystanku, szkoły, przedszkola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

320 000 zł45 m² 7 036,06 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pobliżu jeziora Głębokie. Na powierzchnię 45,48 m2 składają się: - salon z wyjściem na zabudowany balkon, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

317 000 zł48 m² 6 536,08 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

320 000 zł48 m² 6 607,47 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na os. Zawadzkiego, w wysokim bloku z windą. Na calkowitą powierzchnię 48,43 m2 składają się : Salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

303 500 zł34 m² 8 926,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną przy ulicy Zawadzkiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 42 m2 na oś. Zawadzkiego. Mieszkanie na iiip., 2 pok. z piwnicą. Budynek z windą. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Szczecinie. Na 42m2 składa się: - pokój z balkonem francuskim - pokoi II - kuchnia oddzielna z oknem - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 42 m2. na zielonym os. Zawadzkiego! Idealna lokata kapitału, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy mieszkanie po remoncie w ocieplonym bloku z windą. Okna pcv, ściany gładzone malowane. Salon z oknami na stronę południową z wydzielona wnęką na sypialnię, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

269 000 zł34 m² 7 944,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na super lubianym osiedlu Zawadzkiego 1 piętro w bloku 10-piętrowym. Świetne położenie - cisza i spokój. Osiedle z lat 70-tych budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,1m2 na która składa się duzy obszerny salon z balkonem z którego roztacza sie widokok na panoramę Szczecina, ustawnej sypialni,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marlicza

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

358 000 zł42 m² 8 483,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zawadzkiego. Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,2m2 składają się 3 rozkładowe pokoje, łazienka oraz przedpokój.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Zachód, Zawadzkiego-Klonowica

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij