Mieszkanie, ul. Jadwigi
Jadwigi, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- 2 400 zł
- 32,50 m²
- 73,85 zł/m²
Jakub Lasota
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jadwigi
Jadwigi, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mieszkanie, ul. Jadwigi
Zaktualizowane: 17 maja 2026
2 400 zł 32,50 m² 73,85 zł/m²
4/4
1
tak
wysoki standard
2 400 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
2 400 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 32,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1920
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 280 zł, kaucja: 2 400 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 17.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jadwigi, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw