Mieszkanie, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Aleja Powstańców Wielkopolskich, Pomorzany, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 599 000 zł
  • 61 m²
  • 9 819,67 zł/m²

Zdjęcie

Norbert Seget

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Powstańców Wielkopolskich

zaktualizowane:
14 maja 2026

599 000 zł

61 m²

9 819,67 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Zaktualizowane: 14 maja 2026

599 000 zł 61 m² 9 819,67 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (9 819,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 630 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: VELOX Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 174/17604/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m², położone na szczecińskich Pomorzanach jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji miasta. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, pary, jak i inwestora poszukującego mieszkania gotowego do zamieszkania lub wynajmu.
Mieszkanie przeszło remont, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. (...)

Agent

Norbert Seget

518 081...

518 081 720

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

518 081...

518 081 720

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.