Mieszkanie, ul. Santocka

Santocka, Przyjaźni, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 319 000 zł
  • 31 m²
  • 10 290,32 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Wachowiec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Santocka

Santocka, Przyjaźni, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

319 000 zł

31 m²

10 290,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Santocka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

319 000 zł 31 m² 10 290,32 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
5/11
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

5/11

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 319 000 zł (10 290,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 31 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1970 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/11
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 320 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: VELOX Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 176/17604/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia będzie pracować na Twój kapitał? A może potrzebujesz funkcjonalnego pierwszego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Szczecina? Kawalerka przy ulicy Santockiej 13 C łączy w sobie wyjątkowo niskie koszty utrzymania z elastycznością aranżacyjną, która jest rzadkością przy tym metrażu. (...)

Agent

Tomasz Wachowiec

606 192...

606 192 832

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

606 192...

606 192 832

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.