Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Budziszyńska, Pomorzany, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 625 000 zł
  • 55 m²
  • 11 363,64 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Żabczyńsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Budziszyńska, Pomorzany, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

625 000 zł

55 m²

11 363,64 zł/m²

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

625 000 zł 55 m² 11 363,64 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1989
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1989

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 625 000 zł (11 363,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1989
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4 m²
  • Czynsz: 860 zł
  • Wyposażenie: zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan.
Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe podłogi, gładzie oraz nowoczesne wykończenie wnętrz. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Dorota Żabczyńska-Piotr

577 855...

577 855 700

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości