Mieszkanie, ul. Duńska

Duńska, Warszewo, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 928 000 zł
  • 95,93 m²
  • 9 673,72 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Ryżczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Duńska

Duńska, Warszewo, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

928 000 zł

95,93 m²

9 673,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Duńska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

928 000 zł 95,93 m² 9 673,72 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 928 000 zł (9 673,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 95,93 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Inwestor Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: INW34189

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.
To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą przestrzeń, wysoki komfort życia oraz niepowtarzalny panoramiczny widok na miasto i jezioro Dąbie. Wysokie położenie na wzgórzach gwarantuje piękne widoki o każdej porze roku, a jednocześnie zapewnia spokojną, zieloną i bezpieczną okolic. (...)

Agent

Martyna Ryżczak

503 879...