dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Pomorzany

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

2 500 zł37,94 m² 65,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,70 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji - Pomorzan. Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone, słoneczne pomieszczenia - Mieszkanie w topowej, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,20 m² 8 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób szukających lokum z duszą , które chcą wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m , położonego w malowniczej okolicy Przystań Pomorzany. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

76,40 zł/m²67,80 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji, ul. Milczańska, w okolicy duże centrum handlowe, liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

84,13 zł/m²83,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²173,40 m² 12 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia hala 440 m kw, doskonała na działalność produkcyjną, handlową, magazynową, warsztat samochodowy, dojazd do hali utwardzony. Wysokość hali 5,30 m. dostępna moc ee ok 129 kw, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

489 999 zł62 m² 7 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja: 3 pokoje przy samym szpitalu na Pomorzanach Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nigdy nie będzie stało puste? A może funkcjonalnego lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

649 000 zł64 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i wyjątkowo przytulne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56m2 na Pomorzanach. Tylko dla rodziny lubiącej spokój i harmonię Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe. Bardzo ciepłe i energooszczędne. Mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Milczańskiej. Dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Duży ładny balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

545 000 zł64 m² 8 574,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne, jasne i słoneczne, 4. pokojowe mieszkanie ,usytuowane na 4. piętrze niskiego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko Pomorskie Uniwersytetu Medycznego. Będziesz pierwszym Najemcą. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł52 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, ładne mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Sierpowej na Pomorzanach. Mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku, o północno zachodniej ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

465 000 zł48 m² 9 728,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? To może być to! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dunikowskiego na Pomorzanach w Szczecin położone na wygodnym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

449 000 zł48 m² 9 377,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [spółdzielcze własnościowe z kw] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

275 000 zł27 m² 10 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,79 m , położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pomorzany -> Szczecin, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku przy ul. 9 maja. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolańska

Pomorzany,Szczecin

48,13 zł/m²80 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy | układ pokojowy | 50 m | 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m , zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu szczecińskich Pomorzan? A może inwestycji, która dzięki układowi pomieszczeń zawsze będzie strzałem w dziesiątkę? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Tama Pomorzańska

Pomorzany,Szczecin

2 460 000 zł5 309 m² 463,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena zawierająca vat 23%, cena netto 2.000.000 zł, sprzedaż od firmy. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie, przy ulicy Tama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna oferta na sprzedaż, dostępną wyłącznie w biurze nieruchomości Blue Real Estate. Nieruchomość własnościowa znajdująca się na osiedlu zamkniętym - Pomorzany, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

319 000 zł37 m² 8 630,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Pomorzanach do kapitalnego remontu. Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią o całkowitej powierzchni 36,96. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta do wynajęcia. Kawalerka o pow. 39m2 z ogródkiem ok. 20m2 od strony południowej. W pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: skrzyżowanie Piastów/al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, na drugim piętrze, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Szczecinie, w dzielnicy pomorzany - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z windą na Pomorzanach. W okolicy sklepy, centrum handlowe, komunikacja miejska, park. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

459 000 zł48 m² 9 586,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

260 000 zł43 m² 6 076,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze kamienicy, zlokalizowanej na Pomorzanach. Budynek wyremontowany, ocieplony. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie do remontu lub dla mniej.