dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

320 000 zł45,44 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na 3. piętrze kamienicy (oficyna) w ścisłym centrum Szczecina ul. Krasińskiego. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym centrum Szczecina. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł85 m² 8 811,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w odrestaurowanej, monitorowanej kamienicy, przy ul. Matejki - Śródmieście, centrum Najważniejsze parametry: - powierzchnia: 85m -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,30 m² 8 630,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Szczecinie przy ul. Matejki (os. Śródmieście-Północ) w stanie do remontu, położone blisko skrzyżowania z ul. Malczewskiego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł77 m² 6 740,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze i zachwyca funkcjonalnym układem oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,80 m² 7 055,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna również dla klientów spoza ue. Przestronne loftowe mieszkanie w centrum miasta, spółdzielcze prawo do lokalu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 55,40.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,39 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108,59 m² 9 199,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m ) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją! Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,80 m² 7 149 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w samym sercu Szczecina w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł69 m² 8 376,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m . Kameralna kamienica. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł49 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

45,44 zł/m²77 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowy w centrum Szczecina - 77 m2 - Stare Miasto, ul. Tkacka róg Łaziebna Lokalizacja: serce Szczecina, prestiżowe Stare Miasto, narożny lokal z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł500 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala magazynowo-produkcyjna z możliwością wykonania ogrzewana (gaz), o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł47,90 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

o mieszkanie to prawdziwy materiał na romantyczny hit! Skoro mamy 6. piętro, windę i co najważniejsze potencjał na własny taras na dachu, musimy uderzyć w emocje i wizję wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł93 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m położone w klimatycznej kamienicy. W księdze wieczystej widnieją 3 pokoje, jednak jedno z pomieszczeń gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł52,89 m² 14 142,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie w centrum Szczecina. Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie (52,89 m ) z balkonem, położone przy Bulwarach Odrzańskich - jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²110 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

641 142 zł38,30 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł34,50 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na parterze kamienicy z 1970 roku, w samym sercu Śródmieścia Szczecina. Lokal jest gotowy do zamieszkania i sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

29,88 zł/m²220,92 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,56 m² 8 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,56 m , w niskim bloku na ul. Janosika w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł116 m² 4 181,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: ulicaparkowa, szczecin Powierzchnia: 116 m Piętro: 4 (kamienica) Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m , znajdujące się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł77,86 m² 6 344,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż w zacisznej okolicy niedaleko Galerii Turzyn! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 77,86 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²71 m² 5 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy położony przy ul. 3 maja o powierzchni 70 m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal narożny z dużymi nowymi witrynami składa się z dużej sali oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,65 m² 8 443,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jest duże ,przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzi : -przedpokój , -duża kuchnia z oknem, -salon , -pokój, -łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 120 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

45 zł/m²1 800 m² 81 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa Mieszkanie na Starym Mieście - Idealne Miejsce do Życia! Lokalizacja: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 38m2 na Starym Mieście, zaledwie 150m od zamku.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! zobacz ofertę nie wychodząc z domu - Wirtualny spacer 360 stopni! Link do spaceru: Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,57 m² 8 369,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Niezwykły, komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony przy ul. Bogurodzicy; w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kanał Parnicki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

6 840 zł1 800 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/53; 1/47 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²360 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 360m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 320 zł32,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy na Podzamczu wśród lokali gastronomicznych, handlowych i birowych, z przeznaczeniem na handel i usługi. Na powierzchnię 50 m2 składa się sala konsumpcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 850 zł35,91 m² 12 304,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki w Centrum miasta Do wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro, czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz. Ogrzewanie.