dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

389 990 zł33,93 m² 11 493,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo stylowe dwupokojowe mieszkanie, położone w romantycznej kamieniczce w okolicy szczecińskiego Lodogryfu. Mieszkanie jest oferowane w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 260 M Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, zlokalizowany w wolnostojącym, monitorowanym budynku biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

64,24 zł/m²46,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

800 zł18 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w podziemnym parkingu w Hanza Tower w Szczecinie, przy al. Wyzwolenia 50. Miejsce parkingowe położone na poziomie -3 w podziemnym parkingu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,40 m² 11 735,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 635 zł39,20 m² 11 138,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł52,71 m² 10 813,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,71 m , z pięknym widokiem na Plac Batorego. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90,90 m² 7 689,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczecin, centrum, mieszkanie, 3/4 pokoje, balkon, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - 6 miejsc parkingowych / garażowych - Szczecin, ul. Powstańców Śląskich - wjazd od ulicy Dąbrowskiego ( Ornament). Miejsca parkingowe w hali garażowej graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł79,05 m² 6 502,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy, przy ul. Żółkiewskiego. Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł35,91 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m do 35,91m Mieszkania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł97,56 m² 8 148,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w odrestaurowanej kamienicy po pełnej termomodernizacji. Budynek zachwyca swoim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł148,91 m² 4 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Śląskiej 41 m.8. Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł77,86 m² 6 408,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie w plombie z 1991 roku. W pobliżu ch Turzyn, szkoły, uczelnie oraz liczna komunikacja miejska. Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

142 zł/m²15 m² 2 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł71,48 m² 6 155,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,48 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Szczecina przy al. Wyzwolenia (centrum). Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł37,17 m² 15 039,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowa oferta sprzedaży przepięknego i dochodowego apartamentu w inwestycji z 2021 roku "gryf". Na powierzchnię 37,17 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym 14,50 m2 Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł69,20 m² 5 043,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż udział 45/100 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni 153,54 m2 (uregulowane w księdze wieczystej wyłączne korzystanie z powierzchni 69,20 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje z balkonem i garażem | Nowa Przystań | ul. Heyki | Nad Odrą Opis oferty: na wynajem wyjątkowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Heyki , na prestiżowym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

155,11 zł/m²45 m² 6 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł101 m² 6 732,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze kamiennicy w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 101 m2 składa się obszerny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Jasne Błonia,Szczecin

56,41 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal Jasne Błonia Na wynajem 3 pokoje o powierzchni łącznej około 30 m2 + powierzchnia wspólna na parterze w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

114,33 zł/m²30 m² 3 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

123,75 zł/m²8 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

36,68 zł/m²114,49 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!Idealna oferta dla studentów-bardzo wysoki standard! Stała kwota czynszu to 2800 zł włącznie z mediami i miejscem postojowym. Na wynajem kawalerka zlokalizowana w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²10 m² 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł46,15 m² 8 927,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina ul. Gabriela Narutowicza, nowe Miasto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł123,09 m² 8 408,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Stylowe, duże mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta, niedaleko Deptaku Bogusława. W okolicy restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,71 m (44 m powierzchni użytkowej), położone na 4. piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 800 m² 117 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 1800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,03 m² 7 707,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura. Idealne pod najem ale nie tylko! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

640 zł8,50 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Magazyny Samoobsługowe w Sercu szczecina!twoja przestrzeń w zasięgu ręki tuż przy Galerii Turzyn Szukasz miejsca na meble podczas remontu? Brakuje Ci miejsca w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł34 m² 10 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania mieszkanie w centrum Szczecina funkcjonalna przestrzeń, solidny standard i lokalizacja, która pracuje na Twoją wygodę. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,36 m² 8 575,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Dubois | blisko Wałów Chrobrego | Szczecin Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 200 zł36,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 884 m² 5 042,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

a sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin Naprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste ) Powierzchnia użytkowa budynku: 1884m2.