dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł4 299 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka przemysłowa w Szczecinie przy ul. Gdańskiej! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli rozwinąć działalność przemysłową, magazynową lub logistyczną? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry oferujemy na wynajem komfortową kawalerkę zlokalizowaną na ul. Potulickiej w nowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Śródmieście,Szczecin

930 800 zł49 m² 18 899,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoja prywatna przystań nad Odrą - 3 pokoje, taras, spektakularny widok na Odrę | Sedina Apartamenty | garaż + komórka lokatorska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

859 125 zł146 m² 5 891,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Kamienica | Róg ul. Księcia Bogusława X i Małkowskiego | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu z unikalną możliwością rozbudowy o strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Nowe Miasto,Szczecin

79 000 zł12 m² 6 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym dostępne od zaraz. Świetna lokalizacja: ul. Lewandowskiego 30. Wygodny wjazd, komfortowe parkowanie i bezpieczeństwo garażu podziemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonego Mostu

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

4 516 zł50 m² 90,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu stylowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2, z dużą loggią, zlokalizowanej w nowym, prestiżowym apartamentowcu przy ulicy Zielonego Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

46,06 zł/m²82 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy w Centrum Miasta. Nieruchomość o powierzchni 82,5 m znajduję się w pięknej Willi przy Alei Wojska Polskiego, a w skład jej wchodzą: - duży open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w świetnej lokalizacji-Stare Miasto. Parter o pow. ok. 35m2. Wejście z poziomu "0". Idealny na działalność biurową, usługi, kancelarię notarialną, biuro rachunkowe, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Szczecin

299 000 zł37 m² 8 187,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, słoneczne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe, z możliwością przerobienia na dwupokojowe, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

530 000 zł64 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: szczecin Centrum, ul. Łokietkabezpieczeństwo: wejście do budynku zabezpieczone domofonem, monitoring w bramie. Charakterystyka: powierzchnia mieszkania: 64,30 m Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Szczecin

1 700 zł32 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowaną w sercu Szczecina, na Nowym Mieście przy ul. Kusocińskiego. Lokal o powierzchni 32,5 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusława X

Śródmieście-Zachód,Szczecin

1 350 zł16 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasne Błonia,Szczecin

1 120 000 zł91 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

579 000 zł73 m² 7 888,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina. Mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku nieopodal Placu Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

450 000 zł60 m² 7 503,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta, al. Jana Pawła II w okolicy fontann. Mieszkanie zadbane, zlokalizowane w atrakcyjnej oficynie. Na powierzchnię 59,97 m2, składają się: -Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 600 zł68 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nieruchomość w świetnej lokalizacji - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,64 m2 w bloku z windą oraz parkingiem za szlabanem (tylko dla mieszkańców). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabowo,Szczecin

309 000 zł31 m² 9 822 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z widokiem na panoramę miasta | Spółdzielczo-własnościowa z kw Okolice Wały Chrobrego topowa lokalizacja blisko centrum Oferuję na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców) prawo do lokalu, znajdującego się w budynku mieszkalno - usługowym, zlokalizowanym na terenie śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarotki

Drzetowo,Szczecin

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w zadbanym budynku z 1994 roku przy ul. Szarotki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Śląska, okolice Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze frontowej kamienicy, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

549 000 zł47 m² 11 685,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem przy al. Piastów idealne dla inwestora. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

3 200 zł82 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

990 000 zł120 m² 8 242,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne, przestronne mieszkanie 120 m2 w nowoczesnym stylu w kamienicy. Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum Szczecina, ul. Wielkopolska, bliskie sąsiedztwo Urzędu Miasta i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

289 000 zł26 m² 11 315,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Top Oferta! Przedstawiay wyjątkową ofertę mieszkania w centrum miasta! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 25,54m2 idealnie nadaje się jako lokata kapitału, jako start w inwestycjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

640 000 zł48 m² 13 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,64m2 w stanie deweloperskim przy ul.Leona Heyki 3B w Śródmieściu Szczecina. Jedne z ostatnich apartamentów o takiej powierzchni na osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł256 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 299 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Szarotki, tuż przy Wałach Chrobrego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu apartament o powierzchni 33 m z dużym balkonem (ok. 10 m ), z którego rozpościera się wyjątkowy widok na Odrę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

699 000 zł74 m² 9 395,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 75 m w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

462 000 zł48 m² 9 718,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu loft z balkonem położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Centrum. W pobliżu Jasne Błonia i Park Kasprowicza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

645 000 zł76 m² 8 494,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na sprzedaż, znajdującego się w samym centrum Szczecina Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe -prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

595 000 zł66 m² 9 075,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w nieopodal Parku Żeromskiego. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. Z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Szczecin

99,17 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 24,20m2 położony przy placu Kilińskiego. Lokal nadaje się na działalność biurową, handlową, gabinety kosmetyczne - paznokcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

78,87 zł/m²36 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu lokalu użytkowego, położonego W topowej lokalizacji szczecina - stare miasto - plac orła białego. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 63 m na 22. piętrze Hanza Tower centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, o powierzchni 63 m , położonego na 22. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy um w Szczecinie Zamieszkaj w sercu Szczecina, gdzie komfort miejskiego życia spotyka się z urokami natury. Ta przestronna kawalerka, zlokalizowana przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij