dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Turzyn

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,60 m² 5 868,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza w tym zaprojektowania części.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,50 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność]. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,10 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenie Koniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 050 000 zł130 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Apartament 34m2 + 5 Pokoi Inwestycyjnych | Centrum Szczecina | ul. Jagiellońska | 130 m Szukasz gotowego źródła pasywnego dochodu lub dużego, stylowego mieszkania w samym sercu Szczecina? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł77,86 m² 6 293,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (77,86 m2) z balkonem (+ ok. 3 m2). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy (plomba) bez windy. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,47 m² 9 552,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jagiellońskiej 70. W skład nieruchomości wchodzą : - salon z wyjściem na duży balkon, - pokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²21 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się na II piętrze w biurowcu. Lokalizacja w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Centrum, oddzielna kuchnia, możliwość zrobienia dwóch pokoi. Oferta bez pośrednika! Blok-jagiellońska/bohaterów Warszawy-najlepsza lokalizacja Na sprzedaż jasne, słoneczne oraz przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł197 m² 5 071,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie Z gwarantowanym zwrotem roi 11% Kluczowe parametry inwestycji roi 11% rocznie Przychód miesięczny 13 600 zł /netto Koszty miesięczne 3 700 zł Zysk netto miesięcznie 9 900 zł Zysk netto.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,36 m² 8 664,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym rozkładem pomieszczeń. Idealne na start lub pod wynajem z możliwością parkowania na podwórku bez strefy. Ta nieruchomość może być bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Turzyn,Szczecin

500 000 zł46 m² 10 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 46,13 m | Po generalnym remoncie | Centrum Szczecina - Turzyn Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

479 000 zł64 m² 7 496,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł46 m² 11 164,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

409 000 zł44 m² 9 363,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (43,68 m2) z balkonem (+ ok. 6,5 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Turzyn,Szczecin

769 000 zł154 m² 4 988,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Jasne mieszkanie z dużym potencjałem centrum Szczecina Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Szczecina, przy al. Piastów, w pięknej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Turzyn,Szczecin

509 000 zł61 m² 8 381,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w Śródmieściu na ul. Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy i ma 61 m2, w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Turzyn,Szczecin

529 000 zł70 m² 7 589,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnym punkcie miasta, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronna kawalerka w stylu loftowym, zlokalizowana na 3. (ostatnim) piętrze budynku z 2008 roku. Wysokość pomieszczeń 3,10 m nadaje wnętrzu wyjątkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

465 000 zł50 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Gotowe do wprowadzenia | Pełne wyposażenie | Niski czynsz | Wysokie sufity | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania o powierzchni 50,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

159 000 zł11 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit inwestycyjny W sercu szczecina | 12% roi | centrum Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego ścisłe centrum 1 min pieszo do uczelni: uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

164 000 zł11 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Turzyn,Szczecin

475 000 zł40 m² 11 964,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze z nowoczesną windą niskiego bloku na spokojnym osiedlu. Lokal w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

45 zł/m²206 m² 9 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 206 m zlokalizowany w absolutnie topowej części centrum Szczecina, przy prestiżowej i bardzo ruchliwej ul. Jagiellońskiej. To miejsce, które realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Turzyn,Szczecin

2 500 zł65 m² 38,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferta kierowana do osób mówiących biegle po polsku, posiadających polskie dokumenty! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Turzyn,Szczecin

51,65 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 87,13m 2 znajdującego się na ulicy Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Lokal posiada duże witryny okienne co idealnie wpłynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

889 000 zł93 m² 9 590,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92 m2 w kamienicy przy ul. Bolesława Śmiałego zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Loft | Po remoncie | Wysokie sufity | Prywatność | Zamknięte osiedle | Niski czynsz | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania typu loft, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Nieruchomość charakteryzuje się idealnym stanem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

639 000 zł74 m² 8 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem idealnego dla rodziny lub pary Komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

440 000 zł63 m² 7 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Turzyn,Szczecin

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 47 m | Centrum | gotowiec inwestycyjny | Szczecin ul. Bolesława Śmiałego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Turzyn,Szczecin

729 000 zł96 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 95,58 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Pocztowej 17 w samym sercu Szczecina. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Turzyn,Szczecin

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie Turzyna. Lokal znajduje się na 1. piętrze w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

1 490 000 zł148 m² 10 101,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Odrebna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 5 pokojowe (147,50 m2) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego kamienicy. Budynek oddany do użytku w 1920r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

429 000 zł39 m² 11 085,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie 38,7 m | Centrum | 1. piętro | Balkon | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Turzyn,Szczecin

499 000 zł78 m² 6 408,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w okolicy Galerii Turzyn, położone przy bocznej, spokojnej ulicy! W skład 77,86m wchodzi: - salon 19,6 m z wyjściem na balkon - pokój 19 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 80mkw w oficynie kamienicy znajdującej się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu zbiegu ulic Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Turzyn,Szczecin

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na parterze ocieplonego budynku na Osiedlu Przyjaźni w Szczecinie. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.