dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Warszewo

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania bezpośrednio z widokiem na strefę naturę 2000 (bez możliwości wstawienia obok kolejnego bloku, który będzie zakłócał widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

895 000 zł76 m² 11 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem - prestiżowe osiedle Garden House II, szczecin Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

615 000 zł68 m² 9 044,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

3 150 zł53 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu apartamentu 2-pokojowego w budynku z 2017r, z windą. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Warszewo, w pobliżu ul. Podbórzańskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

2 800 zł58 m² 48,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na Warszewie parter z ogródkiem, osobna kuchnia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego ( po gruntownym remoncie ) z osobną kuchnią i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 000 zł350 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezydencja miejska składająca się z dwóch budynków o łącznej powierzchni całkowitej ponad 350m2 i użytkowej 336m2 na działce o powierzchni 1600m2, przy cichej ulicy na Warszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Warszewo. okolice ul. Kredowej. Dom wolnostojący, komfortowy, w pełni umeblowany do wynajęcia na minimum rok /bez zwierząt /. Do dyspozycji najemcy 160 m2 w tym na parterze domu jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kresowa

Warszewo,Szczecin

3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:864 m²

Istnieje również możliwość najmu Idealna inwestycja dla osób poszukujących atrakcyjnej propozycji biznesowej w branży edukacyjnej czy medycznej. Lokalizacja Zlokalizowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - prestiżowe Warszewo, szczecin Szukasz funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

629 000 zł49 m² 12 789,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w zielonej dzielnicy Warszewo! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na parterze, położone w prestiżowej dzielnicy Szczecina Warszewo, zaledwie 6 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

739 000 zł69 m² 10 705,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, położonego w dzielnicy Warszewo budynek z 2016r. Lokal położony na parterze, czteropiętrowego budynku bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

340 000 zł36 m² 9 397,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 36,18 m ,położonego na parterze zabytkowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Warszewo To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie powierzchnia 39m2 - salon z aneksem kuchennym , oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy ogródek 50 m2 oraz komórka lokatorska 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Zadbane dwupokojowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Duńskiej. Pokój dzienny z wyjściem na balkon (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowa cena Na sprzedaż mieszkanie na szczecińskim Warszewie Osiedle Panoramika - położone na wzgórzu Warszewskim przy ul. Panoramicznej. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Warszewie. Lokal ma powierzchnię 35m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

948 000 zł96 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż przestronne (95,93 m2), komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób ceniących dużą przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

759 000 zł62 m² 12 313,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (61,64m2) dwupoziomowe z balkonem znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 790 000 zł172 m² 10 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam komfortowy, słoneczny 4- pokojowy dom o powierzchni użytkowej 141 m2 z dużym garażem położony na zamkniętym i monitorowanym osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | Warszewo, ul. Flaminga | Balkon | Winda | Opcja parkingu Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Flaminga, w spokojnej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: ostatnia szansa i nowa niższa cena, oferta aktualna tylko do końca roku. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pegaza

Warszewo,Szczecin

1 750 zł37 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka o powierzchni 36,8m2, położona na wysokim parterze w budynku z 1995 roku, na zamkniętym osiedlu Nad Strumykiem na szczecińskim Warszewie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pegaza

Warszewo,Szczecin

615 000 zł68 m² 9 044,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

639 000 zł48 m² 13 279,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie z tarasem! Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodą szybkiego dojazdu do centrum ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszewo,Szczecin

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko w Angel Estate Jeśli szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę miasta ze spokojem zielonej okolicy, to ta propozycja przy ul. Duńskiej będzie zdecydowanie warta Twojej uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plejady

Warszewo,Szczecin

850 000 zł67 m² 12 613,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jest zarezerwowane. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z wyposażoną osobną kuchnią, dużym salonem. Gotowe do zamieszkania. Możliwość zakupu wraz z garażem z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

800 000 zł68 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne, przestrzenne mieszkanie z pokojami 9, 50 m2 i 14, 08 m2, łazienką 5,76 m2, korytarzem 11, 78 m2 z zabudową, łazienką 5,76 m2 oraz salonem z aneksem kuchennym (częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszewo,Szczecin

2 300 zł37 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie w niskiej zabudowie z ogródkiem. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażony (sprzęty agd, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Warszewo,Szczecin

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszewo, szczecin Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m , zlokalizowane na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 250 000 zł199 m² 6 281,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2014r. położony na Warszewie w miejscu dobrze skomunikowanym. Działka pow.702m2. Powierzchnia użytkowa domu 163.9 m2; całkowita 198.7 m2. Garaż pow.16,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 250 000 zł199 m² 6 281,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom o charakterze usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z 2014r. połączony z sąsiadem tylko ścianą garażu położony na Warszewie w miejscu dobrze widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

489 000 zł43 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu Apartamenty Garden House na Warszewie. Apartamentowiec 2-piętrowy o ciekawej architekturze z 2008r. to nowoczesny budynek bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limby

Warszewo,Szczecin

699 000 zł65 m² 10 833,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

590 000 zł44 m² 13 563,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam Mieszkanie 2 pok. o łącznej powierzchni 46,2 m2 (w tym komórka lokatorska 2,7m2) na zamkniętym osiedlu sgi Garden Haus z miejscem w garażu podziemnym Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

956 600 zł96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 - pokojowe z pięknym widokiem na Jezioro Dąbskie i zieleń, 2 - poziomowe, przestronne, umeblowane, wygodne mieszkanie o powierzchni 95,66 m2 w cichej i spokojnej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

609 000 zł49 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49.09 m2. Salon z aneksem kuchennym około 25 m2, drugi pokój około 15 m2. Z obu pokoi wyjście na taras -16m2. Mieszkanie ciche i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

609 000 zł49 m² 12 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, które od progu otula światłem i spokojem słoneczne, przytulne i gotowe do wprowadzenia. W jednym z najbardziej lubianych, spokojnych zakątków Szczecina - Warszewie, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małe Błonia

Warszewo,Szczecin

515 000 zł43 m² 11 893,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2013 r. w dzielnicy Żelechowa. Na powierzchnię ok. 43 m2 składają się salon.