dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

389 000 zł46,90 m² 8 294,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Skład nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,50 m² 44,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Gumieńcach ul. Cukrowa, o powierzchni 53,5 m2. Lokal po generalnym remoncie, składa się z dwóch rozkładowych pokojów z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

497 760 zł976 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, zlokalizowanej w Pilchowie, przy ul. Warszewskiej. Dla terenu wydany został mpzp. W ofercie znajdują się trzy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Oferta aktualna od 1 kwietnia, istnieje możliwość wcześniejszego oglądania i rezerwacji oferty. Gumieńce, urokliwa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł35,62 m² 11 510,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane osiedlu Zawadzkiego, a usytuowane na 9. piętrze budynku z nowymi windami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj na najbardziej zielonym osiedlu W szczecinie! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²15 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe idealne dla przedsiębiorców Oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowy, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Pomorzany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,67 m² 11 653,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany. Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym.

Szczegóły ogłoszenia

10 273 zł411 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wybudowana w nowoczesnym standardzie. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Pomorzanach Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Klatka schodowa czysta i wyremontowana. Mieszkanie jasne i ciepłe, okna połaciowe z 3 stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,61 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,62 m² 11 989,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka z potencjałem na Pogodnie na os. Magnolia (oferta sprzedaży od pierwszego właściciela). Przedmiot oferty: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 41,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki powstałej ( 2021r.) inwestycji na Gumieńcach. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z jednoczesnym dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42 m² 10 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal przeszedł generalny remont wymieniono wszystkie instalacje, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,79 m² 10 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł196 m² 4 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:331 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny. Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 300 zł67 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność z komfortem? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy lokal o powierzchni 67 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,36 m² 9 515,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna lokalizacja - W pobliżu pum, galerie, ikea I cała infrastruktura Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,36 m2, położone na 8. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do wynajęcia domu wolnostojącego o powierzchni 250 m2 - przeznaczonego dla pracowników. Położony na Gumieńcach z bardzo dobrym dojazdem. W domu jest 11 pokoi, 4 łazienki oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł69,98 m² 11 431,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,98 m , położone przy ul. Ledóchowskiego w Szczecinie (gumieńce, osiedle Reda). Lokal znajduje się w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 396 m² 457,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona przy ulicy Miodowej na Osowie. Nieruchomość położona w centralnym punkcie ul. Miodowej łączącym Osów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ofertą sprzedaży jest firma z tradycjami, funkcjonująca i istniejąca od lat 60. Oferta jest skierowana do pasjonatów i koneserów rzemiosła. Cała firma składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w spokojnej i cenionej dzielnicy Szczecina Gumieńce. Lokal jest estetycznie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł173 m² 8 959,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaz parter poniemieckiego domu z 1936 roku położony w pobliżu skweru przy ul.Brodzinskiego. Znakomita lokalizacja dla miłośników Pogodna. Dużo zieleni, dookoła zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na Pogodnie, z własnym przygotowanym ogródkiem (spora ilość nasadzeń) i wolnostojącym dwustanowiskowym garażem z automatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł140,81 m² 9 935,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Przedstawiamy niezwykłą nieruchomość w cichej i prestiżowej okolicy, tuż przy centrum miasta mieszkanie, które łączy historyczny urok kamienicy z nowoczesnym komfortem. Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 800 zł173,40 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,06 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna 200 m , Szczecin dobra lokalizacja logistyczna. Na wynajem hala 200m2 w funkcjonalnym obiekcie magazynowo produkcyjnym, zlokalizowana na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej. Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54,70 m² 11 316,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone na 3 piętrze niskiego budynku z cegły z 1995 roku. Pierwotnie mieszkanie było 3 pokojowe, obecnie jeden pokój pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł179 m² 10 050,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł118 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 118 m, położony na parterze wolnostojącego budynku, z bezpośrednim wejściem od ulicy lub bocznym wejściem, co zapewnia elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł121 m² 61,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej - skrajny szereg, położony w prestiżowej i spokojnej części krzekowa/bezrzecza. Nieruchomość znajduje się w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,97 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 24 m2 idealnie nada się jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,90 m² 15 398,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,70 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Słoneczne 3 Pokoje z Panoramą na zachody słońca Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł44,05 m² 10 987,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,05 m , zlokalizowanego przy ul. Klonowica w Szczecinie. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,17 m² 13 334,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z przydomowym ogródkiem położone w budynku apartamentowym przy Kasprzaka w Szczecinie. Zaciszna lokalizacja.