dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Zachód

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł73,96 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, przestrzeń i spokój, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

40,38 zł/m²26 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro w obiekcje biurowo/ handlowo/magazynowym. Czynsz najmu 1000zł +vat Dodatkowe opłaty 8,5zł/m2 +vat ogrzewanie w okresie grzewczym, energia elektryczna według zużycia, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze i jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32 m² 11 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o spółdzielczo-własnościowym prawie, co umożliwia zakup również.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,46 m² 11 807,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,46 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej dzielnicy Pogodno. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł20 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 20 m2 położony na Pomorzanach w okolicy ul. Budziszyńskiej. Garaż jest w kompleksie innych garaży murowanych. Teren pod budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

76,40 zł/m²67,80 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy | układ pokojowy | 43 m | 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni 43 m w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 31m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

498 750 zł41,50 m² 12 018,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Cukrownia Apartamenty Gumieńce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na nowo wybudowanym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł271 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch samodzielnych, niezależnych budynków z osobnymi wejściami i adresami od dwóch różnych ulic oraz garażu wolnostojącego usytuowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,42 m² 9 263,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł175,03 m² 7 141,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka położona na os. Gumieńce, w bocznej, cichej i spokojnej ulicy Zabużańskiej. Budynek przedwojenny, rozbudowany w latach 80. ubiegłego wieku. Dom murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108 m² 4 623,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Tylko W angel estate Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m , usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina na malowniczym Pogodnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł242,40 m² 7 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom, który łączy komfort miasta z ciszą codziennego życia- przestrzeń, do której chce się wracać. Na sprzedaż środkowy segment eleganckiego szeregowca położony przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 279 000 zł135,10 m² 16 868,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,23 m² 9 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, pogodno, ul. Karola Huberta Rostworowskiego, 3 pokoje, II piętro, na sprzedaż. Tylko u Nas! Piękne 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,21 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

73,04 zł/m²34,23 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, kosmetyczną, manikiurzystkę lub inne usługi nieuciążliwe. Lokal położony jest na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż segment skrajny w szeregowcu o powierzchni 140 m2 na jednym z piękniejszych dzielnic Szczecin - Gumieńce. Budynek 3 kondygnacyjny. wystawa południowa. Szeregowce posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,60 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Zawadzkiego, przy netto. Mieszkanie rozkładowe o dwustronnej północno południowej ekspozycji okien; pokój dzienny od południa, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł81,09 m² 10 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Osiedle Gardenia Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na osiedlu Gardenia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia 50 znajdująca się na pierwszym piętrze. Lokal składa się z trzech pomieszczeń z dostępem do łazienki i wc. Czynsz najmu to 2500 zł + vat Dodatkowe opłaty to.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł280 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta Premium 0% dla Kupującego. Kupując tę nieruchomość, nie płacisz prowizji. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony w cichej, zielonej i rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²135 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni 135 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. W lokalu na podłodze panele winylowe, sufit podwieszany z oświetleniem elektrycznym, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem dom | Arkońskie-Niemierzyn | Idealny dla firmy | Faktura vat Na wynajem komfortowy dom w doskonałej lokalizacji - dzielnica Arkońskie-Niemierzyn, w pobliżu Szpitala Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m na Pogodnie, dwupokojowe, położone na parterze. Mieszkanie do remontu, ale posiada duży potencjał aranżacyjny. Bezpośrednio pod mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej rod o pow. ok 390 m2, położonej na rod Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem "za Sterem"). Działka zabudowana nowym domem z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Pomorzany,Szczecin

569 000 zł63,56 m² 8 952,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie (63,56 m ) Pomorzany, szczecin Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (pierwotnie 4-pokojowe) położone.

Szczegóły ogłoszenia

59,54 zł/m²100,78 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 101 m2 usytuowany na parterze budynku w mocno uczęszczanej części Gumieniec. Cena 6000 zł Netto Lokal jest ustawny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,90 m² 8 972,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta sprzedaży Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł100 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Blue Real Estate ma okazję zaprezentować zjawiskowy apartament znajdujący się w urokliwej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 100m2., mieści.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł27 m² 84,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego. Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą. Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym.