dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 199 000 zł245 m² 8 975,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancki dom jednorodzinny z ogrodem, tarasem, dwustanowiskowym garażem i niezależnym lokalem na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w północnej enklawie Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (42,23 m2) z przeszklonym balkonem (+ 5,7 m2) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niebuszewo,Szczecin

269 901 zł28 m² 9 537,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

!rezerwacja! Tylko 269 900 zł brutto Na sprzedaż parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Śródmieście,Szczecin

340 000 zł47 m² 7 211,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w zadbanej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, tuż przy Parku Kasprowicza. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

338 000 zł40 m² 8 420,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,14m2 w zadbanej i wyremontowanej oficynie, zlokalizowane w Centrum miasta na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Dąbie,Szczecin

31,03 zł/m²145 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem lokal składający się z trzech pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 45,5 m każdy , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

310 000 zł30 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

REzerwacja 2pok, 30mkw, balkon, osiedle Arkońskie, widok sprzedaż 310 tys zamiana na Prawobrzeże na 3pok parter, i piętro lub winda Spółdzielcze własnościowe Przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reczańska

Gumieńce,Szczecin

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom dwurodzinny położony w cichej, zielonej okolicy na Gumieńcach w Szczecinie przy ul. Reczańskiej Powierzchnia: 179 mkw Powierzchnia Użytkowa mieszkanie (zagospodarowana): 80mkw reszta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

8 480 zł106 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu na wynajem magazyn w bardzo dobrej lokalizacji - górne niebuszewo Lokal ma powierzchnię ok. 106 m2 ( cena 80 pln/m2 + vat ) i składa się z 4 pomieszczeń : 1. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Pogodno,Szczecin

400 000 zł55 m² 7 229,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Pięknie położone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,33 m2 z oddzielną kuchnią, cicha, spokojna część Pogodna. Okolice ulic Leszczyńskiego, gorkiego, ojca Beyzyma i Jacka Soplicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Śródmieście,Szczecin

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w rewelacyjnej lokalizacji. Oferta skierowana zarówno do osób szukających mieszkania dla siebie, jak też pod kątem inwestycyjnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Centrum,Szczecin

420 000 zł31 m² 13 509,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez obywateli spoza ue. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 31,09m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Teresy z Kalkuty

Grabowo,Szczecin

220 000 zł22 m² 9 847,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż jedną z najtańszych kawalerek w Szczecinie! Na powierzchnię 22,34 mkw. składa się: -salon z aneksem kuchennym -przedpokój z szafą w zabudowie -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł62 m² 7 439,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 61,83 mkw. składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

320 000 zł32 m² 9 922,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe, rozkładowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,25 m2 położone na I piętrze budynku przedwojennego przy Pl. Lotników w Szczecinie. Pierwotnie kawalerka. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne rozkładowe 2 pok. mieszkanie z garderobą - nie wymaga nakładów! Kup i zamieszkaj Lokalizacja: - kijewo, ul. Świstacza blisko lasu Dąbie, tereny zielone - rekreacyjne - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

300 000 zł55 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Szczecina. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza w latach 90-tych. Składa się z 2 pokoi, gdzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

31,62 zł/m²253 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Śródmieściu Szczecina. Lokal o powierzchni 254 m2, mieści się na parterze budynku usługowo mieszkalnego. Na powierzchnię lokalu składa się 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia. W pełni umeblowane i wyposażone, znajdujące się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest po remoncie i wyposażone w zmywarkę (w zabudowie), kuchnię indukcyjną z piekarnikiem, lodówkę z zamrażarką (w zabudowie),pralkę, okap. W sypialni duża nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielgowo,Szczecin

2 200 000 zł210 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem sprzedaży, jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m2 parter + 80 m2 piętro z tarasem oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niebuszewo,Szczecin

63,60 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

!rezerwacja! Na wynajem parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż Dom o pow. użytkowej 150 m2 w zabudowie bliźniaczej przy jednej z głównych ulic w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Dom o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

570 000 zł62 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż słoneczne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Arkońskim. Lokal położony na 1 piętrze, niskiego budynku. Spółdzielcze - własnościowe możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł37 m² 11 483,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z ogrodem Twoja oaza spokoju w zielonej okolicy! Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z estetyką. Na sprzedaż przestronne, nigdy niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Małkowskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

700 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9. Nieruchomość: powierzchnia 10,5 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.02.2026 dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Na stanie znajdują się m.in. telewizor, mikrofalówka, pralka, czajnik, talerze, sztućce, garnki itp. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gorkiego

Łękno,Szczecin

980 zł18 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Witam, mam do wynajęcia pokój o pow. ok 18m2 w kamienicy w dzielnicy Łękno w Szczecinie przy ul. Gorkiego, wysoki parter. Pokój jest świeżo po o renowacji, pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

999 999 zł81 m² 12 353,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego ( z możliwością zrobienia 4) mieszkania o powierzchni ~ 80,95 m z balkonem i tarasem, położonego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowskiego

Zdunowo,Szczecin

365 000 zł38 m² 9 527,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,31 m , usytuowane na 2 piętrze bloku, położonego w zacisznym Zdunowie. Skład nieruchomości: salon o pow. ok. 13,44 m Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieduża

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

579 000 zł65 m² 8 866,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), w bloku z cegły z 1994 roku, na Osiedlu Student. Osiedle jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Mazurska, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

450 000 zł38 m² 11 715,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ( pierwotnie kawalerka) o pow. ok. 38, 5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2010 r. w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowe,Szczecin

478 000 zł60 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Bukowym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 4/4 piętrze ocieplonego niskiego bloku z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bukowo,Szczecin

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni ok. 62 m , usytuowanego na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

75,82 zł/m²79 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny położony przy ul. Jagiellońskiej. Lokal położony na parterze, z dużymi witrynami. Wejście z poziomu ulicy. Rozkład pomieszczeń: duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Żelechowa,Szczecin

558 000 zł62 m² 8 932,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja! Na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 62,47 m2. Nieruchomość znajduje się w północnej części Szczecina - Żelechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł37 m² 10 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe bez kw Przedmiotem oferty, jest umeblowane mieszkanie 2 pokojowe (37,49 m2) z oknami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

1 490 000 zł148 m² 10 101,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Odrebna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 5 pokojowe (147,50 m2) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego kamienicy. Budynek oddany do użytku w 1920r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy, przyjdź bo warto to zobaczyć. Wspaniałe miejsce żeby zrealizować Twój Plan Życia! Lata temu sam to odkryłem oj dawno to było jeszcze nie było dróg i tylu udogodnień było po.