dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro

Centrum,Szczecin

409 000 zł68 m² 6 015,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 67,99m2 z dużą salą sprzedaży w Centrum Szczecina. Wejście z ulicy do lokalu kilkoma schodkami, dodatkowo z bramy. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smocza

Podjuchy,Szczecin

570 000 zł54 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla, bezpośrednio przy Puszczy Bukowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 54.40 m2, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Prawobrzeże,Szczecin

575 000 zł64 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 3 -pokojowe o pow. 63,90 m2. Mieszkanie położone w doskonałej części Prawobrzeża przy ul. Jasnej. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane. Duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Karpacka

Skolwin,Szczecin

300 000 zł850 m² 352,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni po 850 m każda, położone w zielonej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecina Skolwin (okolice ul. Karpackiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, znajdujące się na Gumieńcach. Mieszkanie w pełni umeblowane, w idealnym stanie. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

935 000 zł65 m² 14 480,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na prestiżowym osiedlu Park Ostrowska w nowoczesnym apartamentowcu Sunseat Strip 3. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Podjuchy,Szczecin

949 000 zł94 m² 10 095,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w dzielnicy Podjuchy w Szczecinie. Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł38 m² 9 150,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż słoneczne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m2, położone w ocieplonym , wysokim bloku na 10 piętrze. Na powierzchnie mieszkania składa się: - duży, słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

1 900 zł53 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina Centrum, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

605 000 zł118 m² 5 135,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 117,8 m2, zlokalizowane w samym centrum przy ulicy Jagiellońskiej, budynek i klatka schodowa są po generalnym remoncie, ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

980 000 zł146 m² 6 712,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom bliźniak z dużym ogrodem- pogodno, ul. Reduty Ordona Wygodny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Pogodno, przy ul. Reduty Ordona. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jezierzyce,Szczecin

2 999 000 zł326 m² 9 199,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Wyjątkowy dom w Szczecinie Jezierzycach | Komfort, natura i przestrzeń! Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny z 2019 roku, położony na kameralnym osiedlu w Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście-Północ,Szczecin

638 000 zł52 m² 12 316,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Nautica | ul. Majora Władysława Raginisa Szczecin Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone na zamkniętym Osiedlu Nautica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku , 35 m2 ,nowoczesnie umeblowane z ogrodkiem. Dwie szafy , tv , duze lozko, zmywarka ,lodowka,piekarnik , plyta indukcyjna,.W budynku znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Nefrytowa

Skolwin,Szczecin

320 000 zł1 266 m² 252,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin ul. Nefrytowa - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1266 m^2 za cenę 320 000 zł. Działka położona jest na północy Szczecina Dzielnica Skolwin. Dzielnica ta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Somosierry

Pogodno,Szczecin

850 000 zł995 m² 854,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 955 m2, atrakcyjnie położona w drugiej linii zabudowy wśród ładnie zagospodarowanych domów jednorodzinnych. Dla działki posiadam projekt budowlany i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

384 999 zł47 m² 8 510,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Stan nieruchomości: do remontu/odświeżenia. Układ pomieszczeń: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Bukowo,Szczecin

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w dobrze skomunikowanej części miasta, z dogodnym dojazdem do centrum. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

499 000 zł49 m² 10 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane na 3. piętrze zadbanego budynku, na prestiżowym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki z wydzielonym miejscem sypialnianym o powierzchni 30,96 m 2 z balkonem zlokalizowanej na Gumieńcach, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-10! Do wynajęcia przestronne studio w kamienicy przy ul. Parkowa 28 w Szczecinie Nieruchomość: bardzo jasne oraz nowocześnie urządzone. Powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Szczecin

619 000 zł63 m² 9 878,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,66 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ul. Piekary ( Nowe Miasto). Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

451 000 zł48 m² 9 435,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

28 000 zł985 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej 985 m2 położony na działce o pow. 1 430 m2. Obiekt dostosowany do zakwaterowania 100 osób. Obiekt przeszedł w zeszłym roku remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

449 000 zł49 m² 9 238,68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 10. piętrze w zadbanym budynku wyposażonym w dwie nowoczesne windy. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

450 000 zł37 m² 12 258,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z super widokiem na Szczecin w bloku przy placu Żołnierza Polskiego. Samo centrum, jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

455 800 zł34 m² 13 405,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,24m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 452 295,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Płonia,Szczecin

760 000 zł5 718 m² 132,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka orna o powierzchni 5718 m2, na które właściciel wystąpił o wydanie warunków zabudowy. Działka jest w trakcie podziału czeka na warunki zabudowy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Majowe,Szczecin

489 000 zł43 m² 11 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji: - ul. Andrzejewskiego (szczecin Majowe) - 2 pokoje z oddzielną kuchnią - pow. 43,40 m2 - drugie piętro w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

429 000 zł39 m² 11 085,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie 38,7 m | Centrum | 1. piętro | Balkon | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

252 000 zł32 m² 7 914,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

650 000 zł35 m² 18 742,80 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,68m2 położony na siódmym piętrze w Hanza Tower - najwyższym budynku mieszkalnym w Szczecinie! Budynek mierzy aż 125 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

339 000 zł44 m² 7 760,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeska

Warszewo,Szczecin

769 000 zł78 m² 9 881,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowa - niższa cena! Oferujemy do sprzedaży duże, przestronne (powierzchnia ,po podłodze" - 112 m2), jasne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł40 m² 12 916,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,18m , usytuowane na drugim piętrze zadbanego budynku z 2015r., na osiedlu Warszewo. Skład nieruchomości: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny lokal 1-pokojowy, który świetnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla jednej osoby, jak i lokal usługowy (np. biuro, gabinet kosmetyczny, działalność indywidualna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł67 m² 6 994,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Majowe,Szczecin

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Majowym w Szczecinie. Doskonała lokalizacja przy ul. Andrzejewskiego zapewnia bliskość wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy,.