dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 653 ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w samym centrum Szczecina, zlokalizowany w sąsiedztwie luksusowych butików oraz biur. Atutem lokalu jest wejście z ulicy o wysokim natężeniu ruchu pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł326 m² 8 282,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Wyjątkowy dom w Szczecinie Jezierzycach | Komfort, natura i przestrzeń! Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny z 2019 roku, położony na kameralnym osiedlu w Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 500 000 zł4 630 m² 5 507,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:24 450 m²

Nowowybudowany, nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo socjalnym wraz z wyremontowaną halą produkcyjno - magazynową - powierzchnia użytkowa budynków około 4 630 m2 (2 370.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 4-pokojowe mieszkanie | ok. 100 m | Gumieńce, szczecin Szukasz dużego mieszkania dla rodziny, studentów lub pracowników? Ta oferta może być idealna Spokojna część Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł58,30 m² 10 960,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż lokal mieszkalny 2-pokojowy w budynku przy ulicy Polskich Marynarzy. Pełna własność. Mieszkanie o powierzchni 58,3 m składa się z: - salonu - 19,5 m. kw. - sypialni- 13,4 m.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł357 m² 8 375,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:568 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu z piękną działką - w idealnej lokalizacji - w samym sercu Pogodna. Dom usytuowany jest przy spokojnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,98 m² 10 966,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (81,98 m2) z balkonem (+ 5,78 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,64 m² 14 871,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku, w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo. Nieruchomość została rozbudowana w latach 2005/06 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,40 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze/10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

640 zł8,50 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Magazyny Samoobsługowe w Sercu szczecina!twoja przestrzeń w zasięgu ręki tuż przy Galerii Turzyn Szukasz miejsca na meble podczas remontu? Brakuje Ci miejsca w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden. Lokal składa się z 2 pokoi i został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,36 m² 8 575,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Dubois | blisko Wałów Chrobrego | Szczecin Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy z ogródkiem na sprzedaż w dzielnicy Pogodno, blisko alei Wojska Polskiego! Na sprzedaż przestronny lokal pod działalność usługową lub biurową, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

117,80 zł/m²5 m² 589 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł5 309 m² 376,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na cele usługowe, produkcyjne i składowo-magazynowe; częściowo ogrodzona. Usytuowana w głębi obszaru pomiędzy ulicami Tama Pomorzańska, koksową.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35 m² 11 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60,02 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł51,60 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: nowoczesny z 2023r , dwupoziomowy apartament przy ul. Malczewskiego Centrum Szczecina. Przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł500 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rod o powierzchni 500 m2, położona przy ul. Łukasińskiego. Nieruchomość zabudowana komfortowym domem całorocznym. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł111,13 m² 5 983,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje. Pokoje o powierzchniach: 15,2 m , 15,5 m , 20,2 m oraz 21,6.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł125,39 m² 10 527,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wszystko co potrzebne i przyjemne do życia w jednej przestrzeni. Wyjątkowo urokliwy, skrajny segment w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Ogrodnicza w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł25,79 m² 11 981,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkocjonalna kawalerka obecnie z oddzielną kuchnią możliwość utworzenia części sypialnianej i przeniesienia kuchni do aneksu w salonie. Dzielnica śródmieście-centrum.

Szczegóły ogłoszenia

58,13 zł/m²103,22 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Aktualnie funkcjonuje jako lokal gastronomiczny. Bliska odległość placu Grunwaldzkiego generuje duże natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł217,82 m² 9 962,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Nowa niższa cena o 100.000zł! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2. Doskonała lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł110 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 110 m2 na parterze domu jednorodzinnego wolnostojącego z odrębnym wejściem, ogródek. Miejsce parkingowe przed budynkiem. Dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

42 143 zł2 278 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesna hala magazynowo- biurowa położona na terenie ogrodzonym i oświetlonym wraz z utwardzonymi drogami wewnętrznymi i placami manewrowymi. Oferowana przez nas hala na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Szczecin Centrum, ul. bł. Królowej Jadwigi Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, charakterystyka Powierzchnia mieszkania: 73,43 m Pomieszczenia dodatkowe: piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 680 zł1 148 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko Pomorskie Uniwersytetu Medycznego. Będziesz pierwszym Najemcą. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł45,89 m² 8 498,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. Mieszkanie w samym centrum miasta. Dwa rozkładowe pokoje w ładnej kamienicy w pobliżu Placu Kościuszki. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 800 zł25,57 m² 11 607,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety , handel. itd. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,66 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58,66 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 1 sypialnią i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²340 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na piątym piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A, zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 340 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gocław,Szczecin

187 000 zł350 m² 534,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Bolesława Chrobrego, położną przy ul. Zielnej/rolnej. Gdzie jak nie tu zrobisz grilla, pobawisz się ze swoimi dziećmi, spotkasz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68,76 m² 6 966,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po odświeżeniu stanie się Twoją luksusową enklawą lub zyskowną inwestycją? To mieszkanie w szczecińskim Dąbiu łączy w sobie unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27,05 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia / Apartment available from April 1st Do wynajęcia mieszkanie typu studio zlokalizowane w inwestycji "kamienica Nova II" przy ulicy Narutowicza 11 w Szczecinie.