dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

2 800 zł44,90 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

502 150 zł45,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na prestiżowym Warszewie w Szczecinie idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojną, zieloną okolicę. To.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,85 m² 8 915,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny, wyremontowany lokal o powierzchni 55m2 w centrum miasta. Lokal usługowo-handlowy 54,85 m2 w samym centrum miasta Szczecin. Lokum świeżo po remoncie. Zostało zamontowane ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w sercu Głębokiego zamieszkaj kilka kroków od jeziora i lasu Na sprzedaż dół domu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie, szczecin - ul. Parkowa 44 Na sprzedaż świeżo wyremontowane, dopracowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Parkowej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 300 m do prowadzenia działalności związanej z archiwizacją dokumentów. Obiekt znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł77,24 m² 12 027,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum. Łazienka odnowiona. Reszta mieszkania do generalnego remontu. Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,30 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie. W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w zielonej dzielnic Szczecina Bukowo. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone w świetnej lokalizacji ul. Mazurska, szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł76,61 m² 12 517,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Polickiej. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej, komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł31,80 m² 12 578,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem Szczecin Zdroje Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na parterze budynku z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,60 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m , usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²43 m² 3 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł74,59 m² 8 245,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²20,12 m² 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,12 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 860 000 zł285 m² 13 543,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednio od dewelopera- duna Polska Real Estate. Mamy przyjemność zaoferować lokal usługowy o powierzchni 285 m2 z witrynami, w samym sercu Szczecina (stare Miasto) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży posiadłości położonej blisko centrum Szczecina z możliwością dowolnej aranżacji. Wzniesiona w 1880 roku w stylu eklektycznym z przewagą elementów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie Są nieruchomości, które kupujesz. i takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane przy ul. Łuczniczej. To idealna nieruchomość dla pary, rodziny 2+1, 2+2 lub jako.