dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 642 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

579 000 zł53 m² 10 947,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Forma własności : lokal stanowiący odrębną nieruchomość Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie ( 53 m2) oraz komórka lokatorska (ok. 20 m2). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Reda,Szczecin

20 000 zł898 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Kompleks hal magazynowych do wynajęcia Hale murowane, dostępne miejsca postojowe przed halą oraz plac manewrowy- ogrodzony Hala o powierzchni 898,41 m2 wysokości 2,6- 3 m i teren 1351,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

419 000 zł50 m² 8 422,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Niebuszewo, 2 Pokoje Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na drugim piętrze w kamienicy na Niebuszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

279 000 zł40 m² 7 027,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży mieszkania na wyłączność. Lokalizacja: szczecin, ul. Radogoska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m , położone na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Przyjaźni,Szczecin

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania spółdzielczego własnościowego - trzy rozkładowe pokoje z balkonem na Osiedlu Przyjaźni. Na powierzchnię 59 m2 składają się: - 3 ustawne kwadratowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

951 000 zł73 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament zlokalizowany w jednym z najlepszych miejsc na Pogodnie w odległości zaledwie 150 metrów od Parku Kasprowicza. Budynek z 2008r., teren pięknie zagospodarowany, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Do wynajęcia duży, wolnostojący dom zatopiony w enklawie zieleni na szczecińskim Warszewie. Usytuowany na działce ponad 900m2 o powierzchni 250m2 skłąda się z: na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

679 000 zł65 m² 10 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam piękne 3 pokojowe mieszkanie w niewielkiej odległości od Jeziora Dąbie! Osiedle zamykane z miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,58 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Pogodno,Szczecin

14 000 zł340 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego domu do wynajęcia w dzielnicy Pogodno. Dom posadowiony na dużej działce (950 m2) pośród zabudowy jednorodzinnej. Na powierzchnię 340 m2 składa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku wybudowanym w 2022r. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie i pozostaje umeblowany. Powierzchnia39m składa się na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ulicy Tkackiej 69. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, zmywarkę, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

279 900 zł26 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam kawalerkę na parterze w bloku w centrum Szczecina przy ul. Łokietka. Doskonała lokalizacja, idealna komunikacja, w sąsiedztwie zut. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Bukowo,Szczecin

1 480 000 zł340 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż przestronny dom składający się z dwóch niezależnych części. Pierwsza wybudowana w 1990 roku o powierzchni ok. 220 m2. Druga część dobudowana w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze. Oferta wynajmu dwupokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu placu kościuszki i ulicy krzywoustego. W pobliżu uczelnie: -zut wydz. Budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na os. Jarzębinowym przy ul. Dembowskiego. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. Metraż 30,92m2, w którego skład wchodzą: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walentynowicz

Pogodno,Szczecin

729 000 zł69 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękne mieszkanie! Oferujemy Państwu ciche trzypokojowe mieszkanie. Na powierzchnię 69 m2 składają się: - osobna kuchnia - salon - 2 pokoje - osobne wc, - łazienka prysznicem - garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Gumieńcach - ten rejon Szczecina to idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

3 700 zł57 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone na dzielnicy Arkońskie-Niemierzyn Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Chopina, nowoczesne budownictwo z 2023 r., bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

820 000 zł88 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do pięknego mieszkania 3 pokojowego na Pogodnie. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania 88m2 (ok 71m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Turzyn,Szczecin

6 500 zł142 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Na wynajem czteropokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze czteropiętrowej kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.05.2024. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Swojska

Zdroje,Szczecin

55 000 zł34 m² 1 636,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo, mamy dla Państwa do zaoferowania wyremontowany lokal przygotowany pod usługę gastronomiczną do wykończenia. Lokal był szykowany pod sprzedaż kebabów oraz zapiekanek ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

310 800 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem o powierzchni 25,9m2 przy ul. Bronowickiej na nowoczesnym osiedlu Reda City dzielnica Gumieńce. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przyjaciół Żołnierza. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w bardzo ładnym osiedlu mieszkaniowym Bukowe- prawobrzeżę , bardzo dobra komunikacja do centrum i inne regiony Szczecina. Budynek 3 piętrowy ul. Brązowa , otoczenie zieleni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Dąbrowskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł31 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie, lokal o powierzchni 30,59 m2 zlokalizowana w cichym centrum z bliskim dostępem do wszelkiej niezbędnej infrastruktury. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

72,10 zł/m²208 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Leasing S.A. z siedzibą w Warszawie zamierza wynająć samodzielny lokal użytkowy 208,05 m2 położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z lokalami użytkowymi w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 190 zł30 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w budynku apartamentowym Hanza Tower. Mieszkanie znajduje się na 4 z 27 pięter. Na powierzchnię 30,5 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordiana

Stołczyn,Szczecin

420 000 zł52 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania 2 pokojowe, bezczynszowe w stanie deweloperskim Lokalizacja 15 min do centrum Szczecina oraz 10 min do Polic. Zielona, bardzo spokojna okolica, 10 minut pieszo do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława I

Warszewo,Szczecin

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżone, dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Warcisława na skraju dzielnic warszewo/niebuszewo. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 70 m2, składa się na nią widny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duży pokój w świeżo wyremontowanym mieszkaniu przy ul. 9 maja na Pomorzanach. Pokój kompletnie wyposażony w nowe meble: jedno łóżko, dwie szafy, dwa biurka z wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem na Starym Mieście. Na powierzchnię 35 m 2 składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym łazienka, korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakole

Arkońskie,Szczecin

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania na Zakolu. Na powierzchnię 42 m2 składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka oraz toaleta. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście-Północ,Szczecin

3 075 000 zł208 m² 14 780,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Leasing S.A. z siedzibą w Warszawie zamierza zbyć samodzielny lokal użytkowy 208,05 m2 położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym z lokalami użytkowymi w Szczecinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Szczecin

30,77 zł/m²325 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 313 m2 na 1 piętrze, budynku biurowego 2-lokalowego. Lokal zlokalizowany jest na prawobrzeżu rzeki Odry, w pobliżu Basenu Górniczego i bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Śródmieście,Szczecin

149 000 zł8 m² 18 932,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dobra inwestycja w centrum. 9,5% roi! Przytulne niewielkie mieszkanko które przynosi dobry zwrot z najmu. Lokal z solidnym najemcą! Co miesiąc płaci 1300 zł. Lokal jest niewielki, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

365 000 zł33 m² 10 957,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Okolice Jasnych Błoni, blisko Park Kasprowicza, 5 minut spacerkiem, blisko Urząd Miasta, komunikacja miejska. Kawalerka o powierzchni 33,31 m2 z widną oddzielną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Szczecin

524 000 zł56 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym z 1980 roku. Na powierzchnie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł59 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobrze położone, mieszkanie dwupokojowe, bardzo funkcjonalne w spokojnej okolicy, wjazd na teren osiedla po otwarciu szlabanów sterowanych pilotem. Mieszkanie jest do zamieszkania- dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na IV piętrze niskiego budynku na osiedlu Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina niedaleko Puszczy Bukowej. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

141,67 zł/m²12 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Idealne pod usługi kosmetyczne. Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni: 12 m2. Usytuowany na parterze, wydzielony z części większego lokalu funkcjonującego jako salon fryzjerski. Lokal.