dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Prawobrzeże

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Słoneczne,Szczecin

599 000 zł76,70 m² 7 809,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

4 pokoje na Słonecznym. Przestrzeń Potencjał i Świetna Lokalizacja. Cena do negocjacji. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż duże, rodzinne mieszkanie przy ul. Napierskiego na szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 300 zł94,55 m² 21 156 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki, balkonu i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 222 zł41,79 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 394 zł43,43 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

459 000 zł45,96 m² 9 986,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem o powierzchni 45,96 m 2 zlokalizowanego na zamkniętym Osiedlu Park Leśny w Zdrojach. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,20 m² 10 142,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż własnościowe, komfortowo wykończone i wyposażone , 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku z 1986 roku - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,56 m² 12 958,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyłączność! bukowe, wyjątkowa oferta, top lokalizacja! Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow.55,56m2 położone na parterze w 4 rodzinnym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,05 m² 10 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B14/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B13/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B11/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe , dwupoziomowe blisko Puszczy Bukowej + piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu komfortowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w prawobrzeżnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł51,93 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2 pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Obiekt handlowo biurowy (budynek) Szczecin (majowe) Maciejowicka 36e około 500 m2 do wynajęcia. Obiekt z niezależnym ogrzewaniem gazowym (odrębny licznik gazu), niezależnym zasilaniem energetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia zdolności kredytowej! Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł290 m² 5 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:655 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy szczecińskich Podjuch. Nieruchomość, wybudowana w 2006 roku z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,62 m² 8 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję składająca się z 15 domów jednorodzinnych na prawobrzeżu w Szczecinie - Załomiu (w granicach administracyjnych Miasta Szczecin),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 983 zł61,66 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 634 481 zł - 10290 zł/m2 Nowa cena: 615 983 zł - 9990 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 616 983 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 371 zł80,39 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 785 410 zł - 9770 zł/m2 Nowa cena: 777 371 zł - 9670 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 778 371 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 628 zł76,28 m² 9 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowa, korzystniejsza cena! Poprzednia cena: 745 256 zł - 9770 zł/m2 Nowa cena: 737 628 zł - 9670 zł/m2 Cena mieszkania wraz z udziałami w drodze w złotych brutto 738 627 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,72 m² 9 209,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,2 m2 na parterze w 4-rodzinnym domu w Podjuchach. Ogródek za domem ok. 25 m2. Mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania czynsz 271,79 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł238 m² 5 378,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

869 000 zł81,40 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pośrednikom dziękuję. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2026. Na sprzedaż duże mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni całkowitej 81,4 m2. Lokal mieszkalny znajduje sie na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł2 900 m² 4 448,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Hala z częścią biurowo-socjalną znajdujące się na terenach produkcyjno-magazynowych. - hale o powierzchni około 2350m2 - część biurowo-socjalna o powierzchni około 550 m2 - 4 doki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajmę pokoje w wyremontowanym domu jednorodzinnym o powierzchni 120m2 , wynajem długoterminowy. Parking bezpłatny Pokoje są całkowicie urządzone, po remoncie.Do domu przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Hala z częścią biurowo-socjalną o powierzchni około 1150 m2 na Prawobrzeżu - hala magazynowa około 700 m2 + część handlowa około 200 m2 + część biurowa około 200 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla rodziny w centrum Prawobrzeża, w popularnej gwieździe: - os. Słoneczne, ul. Jasna - 3 pokoje - 76,10 m2 - 11. piętro w wieżowcu - mieszkanie wyposażone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł222,75 m² 5 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta. Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł77,32 m² 12 273,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta na wyłączność - nowe domy - bliźniaki W załomiu Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Załomiu, na kameralnym i zorganizowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania położonego w Szczecinie - dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł132 m² 7 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży, gotowego nowego domu jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej Z końca 2022r., POŁOŻONEGO W ZAŁOMIU - ok. 18km od Centrum Szczecina. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

372 800 zł63 m² 5 917,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Tarpanowej 42/2 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł69,98 m² 8 002,29 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69,8 m | Szczecin, os. Słoneczne Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

W otoczeniu starodrzewu i szlachetnych terenów zielonych, w jednej z najbardziej prestiżowych części prawobrzeżnego Szczecina - w wydzielonej enklawie willowej jest przestrzeń, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce,Szczecin

1 070 000 zł140 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:982 m²

Okazja | dom 140 m + działka 980 m | 2 niezależne mieszkania | szczecin | cena do negocjacji Cena: 1 100 000 zł do negocjacji oferta na wyłączność tylko w rfg Nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł76,20 m² 7 073,49 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy! Budynek czysty i zadbany, wyposażony w windę z prężnie działającym Zarządcą Spółdzielnią "dąb". Dookoła budynku i w bliskiej odległości dużo bezpłatnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł78,70 m² 8 627,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie o powierzchni 78,7 m2, położone w dzielnicy Zdroje. Idealne dla rodziny. Możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Cena do negocjacji Lokal składa się z: - 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 m , zlokalizowane w sercu osiedla Słonecznego w Szczecinie. Mieszkanie jest rozkładowe, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,30 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! W Ofercie sprzedaży posiadamy: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł37,80 m² 12 671,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż stylowy, gotowy do zamieszkania lokal z panoramicznym widokiem w spokojnej części Prawobrzeża - Osiedle Bukowe - ul. Brązowa. Nieruchomość idealna dla singla/pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220,96 m² 7 195,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 221 m2 posadowiony na działce 1 2 66 m2 - w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - dzi elnicy Wielgowo , z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł875 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona bramę z poziomu 0 oraz 2 rampy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł53 m² 9 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m, zlokalizowane przy ul. Jasnej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Forma własności: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Szczecin Zdroje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m , położone na 10. piętrze w 12-piętrowym bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,40 m² 8 063,97 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż fantastycznie doświetlone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone w doskonałej lokalizacji Prawobrzeża przy ul. Rydla 35 (osiedle Słoneczne). To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł300 m² 563,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w dzielnicy Dąbie - dzierżawa rod z domem wraz z nakładami. Działka rekreacyjna o powierzchni ok. 300m2 z domem oraz wodą całoroczną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij