dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 640 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 640 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

374 000 zł52 m² 7 164,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe 52,2m2 na 1 piętrze niskiego bloku z lat 30-tych. Rozkładowe, okna (pcv) na dwie strony, jeden pokój od strony południowo - wschodniej, druga sypialnia, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

655 000 zł54 m² 12 089,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

620 000 zł48 m² 13 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47,6 m z dużym, prywatnym ogródkiem około 60 m . Nieruchomość mieści się w doskonałej lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Pogodno,Szczecin

570 000 zł52 m² 10 940,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinie, ul. Kutrzeby, pogodno Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze kameralnego budynku na spokojnym osiedlu Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Kaliny,Szczecin

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m z balkonem. Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Kaliny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym centrum Szczecina. Lokal znajduje się w kamienicy przy samym urzędzie miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załom,Szczecin

1 530 000 zł270 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy Szczecina Załom. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Stefana Batorego

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - plac S. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

230 000 zł533 m² 431,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga! obniżka ceny o 100 000 zł! nowa cena! Gotowa do budowy działka o powierzchni 533 m z pełnym uzbrojeniem. Na sprzedaż, w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Warszewo,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | Warszewo, ul. Flaminga | Balkon | Winda | Opcja parkingu Do wynajęcia komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Flaminga, w spokojnej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

619 000 zł63 m² 9 809,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane, słoneczne mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Przedstawiamy spółdzielczo-własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

600 930 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań do odbioru jeszcze w tym roku! Inwestycja zlokalizowana jest przy rozbudowanym i dobrze funkcjonującym osiedlu Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żelechowa,Szczecin

570 000 zł77 m² 7 441,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z dodatkowym poddaszem położone w dzielnicy Żelechowa. Nieruchomość położona jest w ocieplonej, piętrowej kamienicy z 1925.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

469 900 zł37 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka 37 m | ul. Europejska | Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 3. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Przyjaźni,Szczecin

576 955 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,17 m , zlokalizowane przy ulicy Jodłowej, os. Przyjaźni. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Szczecin

15 000 000 zł1 033 m² 14 520,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny biurowiec z parkingiem centrum Szczecina, wojska Polskiego 68 Cena sprzedaży: 15 000 000 pln Lokalizacja: aleja Wojska Polskiego 68, szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

565 000 zł85 m² 6 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal składa się formalnie z dwóch osobnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Centrum,Szczecin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta 2-pokojowego apartamentu premium z Miejscem parkingowym o powierzchni 35m2 Zlokalizowanego w nowoczesnym budynku inwestycji Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

666 000 zł90 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż lokal z potencjałem jego przeznaczenia. Nieruchomość po remoncie, witryna, ruchliwa ulica Niebuszewa (widoczny). Na 90 mkw. składa się duże pomieszczenie tzw. open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Podjuchy,Szczecin

179 000 zł18 m² 10 228,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka po remoncie - idealna dla singla lub pary! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni około 17,5 m , usytuowana na 2p. Budynek po remoncie i ociepleniu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lednicka

Gumieńce,Szczecin

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł45 m² 10 453,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy Jeziorze Szmaragdowym i Parku Leśnym Zdroje (zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

73,37 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 1000pln! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową oferta lokalu biurowego o powierzchni 13,63 m2 w wysokim standardzie + aneks kuchenny 4 m do dyspozycji, oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Centrum,Szczecin

1 800 zł29 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej ( koło ch galaxy). Mieszkanie umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest przytulna kawalerka w dzielnicy Pomorzany. Powierzchnia mieszkania to 27m2. Mieszkanie jest przytulne, jasne, z wyodrębnioną " osobną" kuchnią. Usytuowana na 1szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

474 000 zł48 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przy ul. Bolesława Krzywoustego tuż obok pl. Kościuszki. Mieszkanie jasne, wysokie na 3,3 m o powierzchni 47,75 m2 z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Załom,Szczecin

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni około 25 m , usytuowaną na 3. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest ciepłe, jasne i pełne uroku, idealne dla pary lub singla, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Słoneczne,Szczecin

487 990 zł50 m² 9 806,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Aktualizacja - niższa cena! Na sprzedaż własnościowe, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku mieszkalnego, zlokalizowane w atrakcyjnej destynacji osiedla Słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

680 000 zł58 m² 11 673,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż, komfortowo wykończone i wyposażone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2004 roku - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona

Szczecin,zachodniopomorskie

2 499 000 zł4 299 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż utwardzony plac o powierzchni 4299 m , z halą (około 160 m2) oraz budynkiem niemieszkalnym (218 m2), zlokalizowany w strategicznym miejscu Szczecina, mieszczący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

1 970 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji - centrum Dąbia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp. Składa się z jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

649 000 zł119 m² 5 457,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (118.92 m2) z dwoma łazienkami i osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina - doskonała lokalizacja! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina, w pięknej, historycznej kamienicy. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

610 000 zł68 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczecin - Piękne mieszkanie z widokiem na park Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w samym sercu Szczecina, przy ulicy Kapitańskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane o północno zachodniej ekspozycji okien. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uwaga: ostatnia szansa i nowa niższa cena, oferta aktualna tylko do końca roku. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Stefana Batorego

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w samym sercu miasta, w spokojnej okolicy z widokiem na park. Budynek z całodobową portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

35 000 zł435 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rekreacyjna położona na Wyspie Grockiej, należąca do zasobów Rodzinnego Ogrodu Działkowego "bielawa". Powierzchnia działki to 435 mkw., na działce liczne nasadzenia ozdobne. Korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka 37 m - szczecin, gumieńce - ul. Europejska Do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym, około 10-letnim budynku.