dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gdańska

Śródmieście,Szczecin

1 450 000 zł912 m² 1 589,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali magazynowo-produkcyjnej o pow. 912m2. Budynek tworzy jedną całość z centralnie umieszczonym biurem i pomieszczeniami socjalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boryny

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie w dzielnicy Pomorzany na ulicy Boryny. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego o powierzchni 53 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

347 000 zł40 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Pow -38,9m2 Pokój z aneksem -20,1m2 Sypialnia -10,9m2 Korytarz -3,6 m2 Łazienka+wc -4,3 m2 Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

739 000 zł82 m² 8 294,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy apartament o powierzchni 81,61 z ogródkiem o powierzchni 95 m2, dwoma miejscami postojowymi. Apartament jest energooszczędny wyposażony w pompę ciepła. Salon 32,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Warszewo

Warszewo,Szczecin

550 000 zł962 m² 571,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 962m 2 na Warszewie. Woda i prąd do przyłączenia od ulicy. Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe (80 m+ ok. 35 m przyziemie+ garaż) zlokalizowane blisko centrum miasta, a jednak w otoczeniu parków i lasku arkońskiego. Za oknem zieleń, około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

2 700 zł86 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem. Na powierzchnię 86m2 składają się: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie idealne na wynajem dla pracowników. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w świetnej lokalizacji. Pow -35,6 Pokój z aneksem-23,8 łazienka -4,6 Korytarz -7,6 Na sprzedaz jednopokojowe mieszkanie w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupańskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na 1. piętrze oficyny w kamienicy przy ul. Żupańskiego 15. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Raginisa

Śródmieście,Szczecin

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferuję atrakcyjną kawalerkę z balkonem świeżo po remoncie położoną w Śródmieściu Szczecina przy ul. Raginisa 3. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

4 000 zł81 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczecin - Centrum, na wynajem mieszkanie dla pracowników, na 10 - 12 osób. 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem). Pierwsze piętro w kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

324 000 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie Własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2- pokojowe (45 m2 ). Mieszkanie znajduje się na parterze z trzy piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

288 000 zł33 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz w świetnej lokalizacji. Pow -33 Pokój z aneksem-21 łazienka -4,6 Korytarz -7,4 Na sprzedaz jednopokojowe mieszkanie w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

9 500 000 zł967 m² 9 820,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:719 m²

Oferujemy na sprzedaż dochodową 2-kondygacyjną kamienicę z 1963 roku położoną w samym centrum Starego Miasta w Szczecinie w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Śródmieście,Szczecin

199 000 zł66 m² 2 996,54 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie 2 pok. o pow. 66 m2 zlokalizowany na poziomie -1 suterena, w zadbanej, wyremontowanej kamienicy w topowej lokalizacji przy Wałach Chrobrego. Okolica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

439 000 zł58 m² 7 633,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w pobliżu centrum miasta. To mieszkanie o powierzchni 57,51 m2 oferuje dwa pokoje, przestronną widną kuchnię oraz dużą łazienkę (wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Jasne Błonia,Szczecin

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż tuż przy Parku Kasprowicza mieszkanie w Szeregowcu w stanie do zamieszkania. Z uwagi na lokalizację i fakt iż w tym miejscu nie zwykle rzadko cokolwiek jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

305 000 zł32 m² 9 442,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ofertą sprzedaży jest przestronna kawalerka z antresolą oraz balkonem. Usytuowana jest na 2 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo spokojna. Dookoła wiele zieleni oraz domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szarego

Podjuchy,Szczecin

226 000 zł22 m² 10 226,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży małej, słonecznej kawalerki o powierzchni 22,1m2, zlokalizowanej w dzielnicy Podjuchy przy ul. Floriana Szarego. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

360 000 zł56 m² 6 388,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bardzo klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w ocieplonej kamienicy, dzielnica Niebuszewo. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane jest na drugim piętrze. Nowsze drzwi wejściowe, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł35 m² 74,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowy, nowocześnie urządzony apartament z balkonem w inwestycji z 2022 roku. Wykończenie mieszkania jest definicją wysokiego standardu, zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Centrum,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Centrum, ul. Drzymały, o powierzchni 45 m2, położone na 1 piętrze bloku. Pokoje rozkładowe, z większego wyjście na balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bolesława Śmiałego

Śródmieście,Szczecin

310 000 zł36 m² 8 707,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

419 000 zł46 m² 9 136,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[ rezerwacja do 31.08 ] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego narożnego mieszkania znajdującego się na 8. piętrze 8-piętrowego bloku w samym centrum Szczecina - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni całkowitej 33 m 2 zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto w Szczecinie. Usytuowana jest ona na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

399 000 zł63 m² 6 323,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja do 2023-08-31 Mieszkanie 3 pokojowe w stanie do remontu lub odświeżenia o powierzchni 63,1m2na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty w Szczecinie na Osiedle Bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowska

Podjuchy,Szczecin

2 690 zł111 m² 24,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie (111 m2)- podjuchy! Składa się z: - kuchni (8m2) z meblami na wymiar ( wraz z wyposażeniem: pralka, lodówka, zmywarka, płyta elektryczna z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 679 000 zł188 m² 8 930,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży dużego, funkcjonalnego, wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Pogodno,Szczecin

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Niski budynek przy spokojnej uliczce. Przeszedł gruntowna przebudowę w 2015 roku - wymieniona dach, okna, docieplenie, instalacje sanitarną oraz elektryczną, odnowiono elewacje. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Jasne Błonia,Szczecin

399 000 zł51 m² 7 792,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ulokowane na 3 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego w atrakcyjnej części miasta nieopodal Jasnych Błoni. W pobliżu między innymi Teatr lalek "pleciuga",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bukowo

Bukowo,Szczecin

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Odkryj swój mały kącik w sercu północnej części Szczecina! Zapraszamy do przytulnej i w pełni umeblowanej kawalerki o powierzchni 26m2, idealnej dla singla lub pary, gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

639 000 zł78 m² 8 222,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 77, 71 m2 na ul. Ściegiennego. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze. Wejście do mieszkania przez odnowioną bramę wejściową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

279 000 zł35 m² 7 982,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Podjuchy. Mieszkanie położone w otulinie puszczy bukowej, w niskim budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

459 000 zł35 m² 13 223,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 34,71 m2 położony na 4 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku z windą na Gumieńcach. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz. pokój z aneksem-1 sypialnia -1 łazienka +wc -1 Na sprzedaż mieszkanie powstałe z adaptacji strychu,wykończone pod klucz (panele na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

6 800 zł66 m² 103,03 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowy jeszcze niezamieszkiwany dwupokojowy apartament znajdujący się na 4. piętrze nowoczesnego i najwyższego budynku w Szczecinie - Hanza Tower. Lokalizacja Ul. Wyzwolenia | Centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Majowe,Szczecin

11 250 zł2 500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia działka o powierzchni 2500m2, na ogrodzonym terenie znajduje się budynek o pow. 680m2. Wjazd na teren odbywa się bramą od ulicy Botanicznej, zaś na działce do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Idealna propozycja dla pracowników lub grupy studentów. Do wynajęcia 4 pokoje ok. 100m2, z osobną kuchnią, łazienką. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Gotowe do wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie, które obecnie jest wynajmowane kobietom pracującym w jednej firmie, stanowi idealną formę inwestycji. Ciągłość wynajmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

569 000 zł64 m² 8 890,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego bloku zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno. Na powierzchnię użytkową mieszkania składa.