dowolna

Budynki użytkowe Szczecin – oferty sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

68 175 zł2 727 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 790 m²

Hala produkcyjno-magazynowa o pow. 2295 m2 oraz pomieszczenia socjalno- biurowe o pow. 432m2. Opis nieruchomości: - hala o powierzchni 2295m2; rozmiar 30 X 76m. - wysokość składowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 450 zł325 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala na parterze. Przy obiekcie dostępny duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 440 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł320 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Oferowana hala po generalnym remoncie to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł440 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia hala 440 m kw, doskonała na działalność produkcyjną, handlową, magazynową, warsztat samochodowy, dojazd do hali utwardzony. Wysokość hali 5,30 m. dostępna moc ee ok 129 kw, brama.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolumba

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Lokal użytkowy o pow. ok 100 m2. położony w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady produkcyjne. Obiekt na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

35 000 zł20 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do sprzedaży murowany garaż o powierzchni 20 m2 położony na Pomorzanach w okolicy ul. Budziszyńskiej. Garaż jest w kompleksie innych garaży murowanych. Teren pod budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Centrum,Szczecin

129 000 zł20 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyjątkowa okazja! Sprzedam Garaż wraz z Miejscem Parkingowym w centrum szczecina. Zlokalizowany w samym centrum miasta, może być wykorzystany zarówno jako garaż lub jako podręczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

3 100 zł150 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala o powierzchni łącznej 150m2 istnieje możliwość wynajęcia również pomieszczenia biurowego. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pomorzany,Szczecin

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem oferty jest 300 mkw magazyn zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Znajduje się w odrestaurowanym obiekcie z unikalnym charakterem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

59 396 zł1 916 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność, zapraszam do kontaktu. Na wynajem funkcjonalna część produkcyjno-magazynowa nowoczesnego obiektu przemysłowego, obejmująca Halę Produkcyjną oraz Magazyn na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

158 000 zł19 m² 8 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż - magazyn z dodatkowym zewnętrznym miejscem Na Sprzedaż - Garaż z dodatkowym zewnętrznym miejscem parkingowym. Garaż może pełnić funkcję magazynową z zewnętrznym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w bardzo dobrej części Szczecina Gumieńce. Parametry nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Dąbie,Szczecin

3 499 990 zł2 250 m² 1 555,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

"Salon meblowy, obiekt inwestycyjny, hala usługowa" Obiekt o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania inwestycyjnego.Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny obiekt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Szczecin

Płonia,Szczecin

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Obiekt idealnie nadający się na warsztat naprawy samochodów w tym również ciężarowych. Do dyspozycji duży plac ( ok. 2440 m2 ) utwardzony płytami betonowymi. Nieruchomość stanowią 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Stalmacha

Drzetowo,Szczecin

78 000 zł18 m² 4 216,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania garaż murowany położony w budynku na ul. Stalmacha o powierzchni 18,5 m2. W lokalu prąd, czynsz do zarządcy 50 zł miesięcznie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

2 950 000 zł1 950 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni łącznej 1950m2 z czego 450m2 to pomieszczenia biurowe i sanitarne. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł256 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 299 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka przemysłowa w Szczecinie przy ul. Gdańskiej! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli rozwinąć działalność przemysłową, magazynową lub logistyczną? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Szczecin

Żelechowa,Szczecin

16 128 zł576 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 576 m (24 m x 24 m). Obiekt posiada wysokość 5,5 m oraz bramę wjazdową o wymiarach 5,90 m szerokości i 4,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Frysztacka

Pomorzany,Szczecin

15 000 zł22 m² 673,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż pawilon handlowy w dzielnicy Pomorzany - róg Powstańców Wielkopolskich 51 c i Frysztackiej 10. Pawilon blaszany, ogrzewany klimatyzacją, zajmuje powierzchnię 22,26 m2. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem (dwa z 3 modułów - można wynająć również 1 lub 3 moduły-całość 180m2) Szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolumba

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu budynku użytkowego o pow. ok 100 m2, położonego w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Pomorzany,Szczecin

3 900 000 zł1 680 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 313 m²

Na działce 3 budynki o charakterze produkcyjno- magazynowym, biurowym, z licznymi miejscami parkingowymi. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 883 200 zł324 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest kamienica mieszkalno-biurowo wybudowana w 2001 roku na Starym Mieście. Cały budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna w całej kamienicy drewniane. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 000 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Wyjątkowa zabytkowa nieruchomość o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowana w każdym calu. Wybudowano ją w roku 1880 w stylu eklektycznym z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 620 000 zł268 m² 6 048,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:101 m²

Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Płonia,Szczecin

4 950 zł250 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe różnych branż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

53 900 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Szczecin

Jezierzyce,Szczecin

19 000 zł1 418 m² 13,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

189 950 zł19 m² 9 997,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Powierzchnia magazynowa z dodatkowym miejscem parkingowym! Na Sprzedaż garaż/powierzchnia magazynowa - razem z dodatkowym zewnętrznym miejscem na parkowanie. Centrum Szczecina, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Dąbie,Szczecin

32 100 zł3 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

14 500 000 zł1 200 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 788 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo - usługowy na terenie 14788 m2 składający się z czterech działek pod jedną księgą wieczystą Na terenie znajdują się dwie hale magazynowo produkcyjne wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

36 663 zł2 222 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 222 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

980 zł49 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajmu magazyn o powierzchni ok. 49 m2 ( 12,3 m x 4,2 m). Drzwi wejściowe metalowe: wys. 2,05 m, szer. 1,17 m opłaty: - czynsz najmu 980,00 zł netto + vat / 1 miesiąc; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

8 480 zł106 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu na wynajem magazyn w bardzo dobrej lokalizacji - górne niebuszewo Lokal ma powierzchnię ok. 106 m2 ( cena 80 pln/m2 + vat ) i składa się z 4 pomieszczeń : 1. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

28 000 zł985 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej 985 m2 położony na działce o pow. 1 430 m2. Obiekt dostosowany do zakwaterowania 100 osób. Obiekt przeszedł w zeszłym roku remont.