dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Stare Miasto

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona w samym sercu Szczecina przy ul. Zygmunta Starego. Jeśli szukasz miejsca z duszą, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu , nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł65 m² 15 061,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w sercu Szczecina Stare Miasto, widok na Odrę 65 m wynajęty Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61,62 m² 10 532,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy apartament na wynajem w bardzo dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji- na szczecińskim podzamczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: duży salon wraz z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,01 m² 10 459,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze luksusowego apartamentowca "widok". Budynek położony jest w spokojnej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność Lokal użytkowy na wynajem - Bulwar nad Odrą Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o atrakcyjnej ekspozycji, zlokalizowany w nowej inwestycji przy bulwarze nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny Apartament 26 m2 na Starówce z dużym balkonem i m. parkingowym. Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście Mieszkanie bardzo słoneczne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,92 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje | Stare Miasto | balkon | winda | widok na Black Pearl i Zamek (pierwsze zdjęcie przedstawia propozycję umeblowania*) Jeśli szukasz mieszkania w samym sercu Szczecina, ale bez hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca pod działalność biurową lub usługową w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce znajduje się blisko Centrum Szczecina w cichej okolicy na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,51 m² 103,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,51 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł58 m² 49,14 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

644 955 zł67,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc postojowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

64,24 zł/m²46,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!Idealna oferta dla studentów-bardzo wysoki standard! Stała kwota czynszu to 2800 zł włącznie z mediami i miejscem postojowym. Na wynajem kawalerka zlokalizowana w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60,02 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,66 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58,66 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 1 sypialnią i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna i przestronna kawalerka znajdująca się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na IV piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł112 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł522,50 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:98 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż. Szczecin, stare Miasto, ul. Osiek 9. Wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Szczecina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł51 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²150 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta przejęcia gotowego, funkcjonującego lokalu gastronomicznego - aktualnie prowadzony jest tam shihsa bar, ale lokal sprawdzi się również jako pub czy nawet mała dyskoteka! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²102,59 m² 7 181 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczny mieszczący się na 3. (ostatnim piętrze) prestiżowego apartamentowca na Starym Mieście. Lokal posiada widok na Odrę i Bulwary, jest w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament przekształcony na lokal biurowy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,09 m² 12 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość - przestronne mieszkanie 62,09m2 przy jednej z najkrótszych ulic w Szczecinie, tuż przy szczecińskim Starym Mieście. Z okien widok na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł52 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem eleganckie mieszkanie 2 pokojowe (52m2) z kuchnią, na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecina (stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł65 m² 15 061,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem duże biuro składające się z dwóch pomieszczeń, znajdujące się na Starym Mieście w Szczecinie. Lokal o łącznej powierzchni 65 m2 składa się z: dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej. Doskonały pod inwestycję / wynajem. Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł62,29 m² 80,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (62,29 m2) na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, wały Chrobrego, ul. Jarowita, 3 pokoje, II poziomy, cegła, miejsce postojowe, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Top lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,84 m² 12 012,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże nowoczesne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, w budynku z windą, położone na Starym Mieście w Szczecinie, przy ulicy Tkackiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe składające się z trzech pokoi w centrum miasta,w cichym i spokojnym miejscu.Do mieszkania przynależy duży sześcio metrowy balkon Koszt miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nietuzinkową ofertę na wynajem bardzo atrakcyjnej nieruchomości w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 76 m2, znajduje się w kamienicy, na 2 piętrze. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Mieszkanie w układzie 2-poziomowym. Budynek został wybudowany w 2005 roku.