dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Centrum

766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

766 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 104m2, mogący pełnić funkcję lokalu biurowego z 4 pomieszczeniami: 26, 25, 19 i 16m2 (jeden pokój przejściowy) + zaplecze socjalne/kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* dostępne od Sierpnia* Do wynajęcie dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie. Bliska lokalizacja prezentacyjnej części Szczecina - Wałów Chrobrego oraz Teatru Polskiego Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- apartament wolny od 01.07.2024. - do wynajęcia bardzo atrakcyjny apartament z balkonem położony na trzecim piętrze reprezentacyjnego budynku z windą i recepcją. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

3 000 zł114 m² 26,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dn. 23.08.24r. Mieszkanie o powierzchni 114m2 znajduje się w samym Centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy z monitoringiem przy deptaku Bogusława. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

350 000 zł37 m² 9 573,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Polecam na sprzedaż ładne dwa pokoje w oficynie przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie usytuowane na I piętrze o pow. użytkowej 36,56 m2, składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Centrum,Szczecin

640 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Duże, przestronne, 4 pokoje - 80m2, 2 balkony w Śródmieściu. Po kapitalnym remoncie, rozkładowe, 4 pokoje, 80m2, 2 balkony w odrestaurowanym budynku w Śródmieściu. Pokoje : 20m2, 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 200 zł52 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czyste, zadbane mieszkanie w centrum miasta - ul. Wojska Polskiego/róg Bogusława X. Lokal o powierzchni użytkowej 51,65 m2 usytuowany w wyremontowanym budynku na III piętrze, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rodła

Centrum,Szczecin

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Hit szczecina! Wspaniałe mieszkanie dla kogoś wyjątkowego - może dla Ciebie? Czy marzysz o miejscu, gdzie poczujesz się naprawdę jak w domu? Gdzie każdy detal jest przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

2 400 zł46 m² 52,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Ścisłe centrum (ulica Odzieżowa) przy hotelu Hanza Tower. Lokalizacja ta gwarantuje dostęp do najlepszych atrakcji jakie oferuje miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

436 000 zł46 m² 9 467,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Ścisłe centrum (ulica Odzieżowa) przy hotelu Hanza Tower. Lokalizacja ta gwarantuje dostęp do najlepszych atrakcji jakie oferuje miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

499 000 zł102 m² 4 870,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nowa cena! 499000! Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Królowej Jadwigi w Szczecinie, o powierzchni 102,45 m2, znajdującego się na drugim piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

225 000 zł23 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjnie położona kawalerka w centrum miasta. Znajduje się na 2 -piętrze niskiego ocieplonego bloku z cegły. Składa się z pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Parkowa

Centrum,Szczecin

3 400 000 zł360 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Opis Oferta sprzedaży Kamienicy umiejscowionej w oficynie w centrum Szczecina przy ul.Parkowej ,blisko Wałów Chrobrego i centrum Miasta, licznych restauracji , galerii handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m/ z kolejowa wieża ciśnień w centrum miasta Szczecina z panoramą na Odrę obok dworca głównego. Obowiązuje tam plan zagospodarowania przestrzennego budynki handlowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Centrum,Szczecin

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2. Mieszkanie bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

586 000 zł40 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo wykończony apartament położony w budynku z 2023r przy Wałach Chrobrego. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kawalerka z aneksem kuchennym w super lokalizacji. Czynsz najmu wynosi 1800 pln+1000 pln opłat administracyjnych z mediami (najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

2 999 zł78 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, nowocześnie zaaranżowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 78 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego budynku z windą, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

2 000 zł26 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum miasta - blisko al. Papieża Jana Pawła II. Mieszkanie jest jasne (zamontowano duże okna), ustawne. Składa się z holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

599 000 zł54 m² 11 053,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż funkcjonale mieszkanie w samym Centrum miasta w pobliżu Bramy Portowej. Blisko komunikacja miejska, centra handlowe. lokale usługowe, restauracje, szkoły, dworce pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Centrum,Szczecin

469 000 zł51 m² 9 136,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, położonego w samym sercu miasta na przeciwko Filharmonii. W okolicy znajduje się park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 200 zł39 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ładne , urządzone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o pow. prawie 39m2. Lokalizacja - ścisłe centrum Szczecina ul. Ściegiennego co gwarantuje pełną dostępność do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

1 390 zł20 m² 69,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy *3 piętro, 20m *ogrzewanie mieskie *w pełni wyposażone *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

564 000 zł29 m² 19 556,20 zł/m²

 

Piętro:19/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o pow. 28,84m2 na XIX piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie przy ul. Aleja Wyzwolenia. Hanza Tower to nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Szczecin

Centrum,Szczecin

279 000 zł26 m² 10 898,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę niedaleko Urzędu Miasta w samym Centrum. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

410 000 zł61 m² 6 668,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Świetna oferta inwestycyjna, lokalizacja idealna na wynajem krótkoterminowy lub dla studentów. Mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2, składa się z: - dwóch pokoi, - osobnej kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio zlokalizowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w Centrum. Uwaga: właściciel może wyposażyć mieszkanie w dodatkowe meble i sprzęty - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 180 000 zł58 m² 20 281,90 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowy apartament znajdujący się na XVII piętrze prestiżowego budynku Hanza Tower z 2021 roku z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. W skład apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze oferta wynajmu dwu-pokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu C.H.GALAXY, RADISSON PRZY UL. Wyzwolenia W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

899 000 zł72 m² 12 517,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę apartamentu, położonego na drugim piętrze, w kompleksowo zrewitalizowanym budynku w kwartale ulic Śląskiej i Bałuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 700 zł61 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokoje do wynajęcia od zaraz Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum, blisko w zasadzie do każdej części miasta. Mieszkanie składa się z -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Garncarska

Centrum,Szczecin

25,86 zł/m²58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę biuro w centrum Szczecina dwa pomieszczenia plus łazienka Powierzchnia lokalu 58 m2 na parterze , drzwi antywłamaniowe, alarm wewnętrzny, internet, parking Idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

565 000 zł32 m² 17 695 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku przylegającego do odnowionej i rozbudowanej zabytkowej kamienicy z XIX wieku znajdującej się między centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Szczecin

560 000 zł58 m² 9 656,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ustawne i przestrzenne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,99m2 w wielorodzinnym apartamentowcu "tarasy Manhattanu" z 2012r. na pograniczu Centrum z Niebuszewem w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

569 000 zł66 m² 8 621,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy piękne rozkładowe mieszkanie w budynku cegły z lat 50-tych przy Jasnych Błoniach. Kamienica zadbana oraz bardzo czysta klatka. Duży przedpokój prowadzi do każdego pomieszczenia. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, langiewicza/ Narutowicza, plac dziecka, apartament, kamienica nova 2, kawalerka, balkon, III piętro, wysoki standard. Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie w Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Centrum,Szczecin

2 500 zł32 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,28m2 w nowym budynku z 2022r. w Centrum, inwestycja Nowe Forty. Budynek wyposażony w cichobieżną windę. Zamieszkaj Pierwszy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

328 080 zł41 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 41 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy, co czyni go idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 000 zł36 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestrzenną kawalerkę położoną w Centrum miasta Szczecin. Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się na 2 piętrze apartamentowca Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, łazienka,.