dowolna

Domy do remontu Szczecin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Jankiela

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

432 000 zł171 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Skrajny szeregowiec o powierzchni całkowitej 171 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle posadowiony na działce 424 m2 położony w malowniczym miejscu Pomorzan. Dom całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecam dom wolno stojący do kapitalnego remontu w znanej i lubianej dzielnicy Bezrzecze. Dom o pow. 140m2 całkowitej, 90m2 użytkowej. Działka o pow. 720m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waryńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł240 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piętro domu wraz z poddaszem użytkowym klasycznej Villi z 1936 roku. Dom znajduje się w najbardziej prestiżowej części Starego Pogodna na ulicy Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żydowce

Żydowce,Szczecin

331 000 zł92 m² 3 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Doskonałe miejsce dla osób lubiących ciszę I spokój Połowa bliźniaka, wybudowanego w 1936 r. Dom składa się: i piętro: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc II piętro: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Gumieńce,Szczecin

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Poniemiecki bliżniak w ładnej i spokojnej okolicy Gumieniec. Nieruchomość do remontu. Na parterze znajdują się 2 pokoje i kuchnia, na piętrze 2 pokoje i łazienka, nad całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Płonia

Płonia,Szczecin

1 000 000 zł90 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 992 m²

Dom zlokalizowany w Szczecinie na Prawobrzeżu, do domu przynależy działka o powierzchni 2 ha a także prywatna droga , posiadająca odrębną księgę wieczystą. Dostęp do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bardzo atrakcyjny bliźniak położony na malowniczym wzgórzu , wśród zieleni w sielsko spokojnej okolicy niedaleko Szosy Poznanskiej ( bardzo dobry dojazd zarówno do centrum Szczecina jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cieszkowskiego

Pogodno,Szczecin

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 50% udziałów we własności domu i prawie użytkowania wieczystego gruntu (do 2063 r.). Dom ocieplony, dach po naprawie, okna pcv. Dom o kubaturze 677m3 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Żydowce

Żydowce,Szczecin

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy