dowolna

Domy Szczecin Osiedle Płonia

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

898 000 zł125,05 m² 7 181,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny | 125,38 m | 2 lokale | od 899 000 zł Kameralna inwestycja obejmująca wyłącznie 2 lokale mieszkalne w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Nowoczesna bryła, solidna technologia.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł174 m² 7 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż: bliźniak z dużą działką w Płoni Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m , z salonem z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom dla pracowników 20 miejsc noclegowych , Szczecin Płonia, ogród i parking! Oferujemy do wynajęcia przestronny dom wolnostojący, przystosowany pod zakwaterowanie pracowników. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł320,90 m² 3 708,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Dom wolnostojący z ogromnym potencjałem duża działka, garaż dwustanowiskowy, blisko lasu! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom na wynajem dla firmy. Dom składa się z 8 pokoi, powierzchnia 200 m2 przystosowany dla 24 osób. Możliwość korzystania z ogródka. Miejsca parkingowe, garaż dla ok. 5 samochodów na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł277 m² 4 296,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Idealna propozycja dla osób szukających domu z przestrzenią do prowadzenia działalności lub realizacji pasji. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł125,38 m² 7 010,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie, dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2 i zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczecin, prawobrzeże, dom, wolnostojący, dla firmy, dla pracowników, kwatery pracownicze, wynajem. Na wynajem dom w Płoni dla 30 osób. na powierzchnię 260 m2 składają się: 13 pokoi (30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł110,30 m² 8 522,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 110.3 m2 w dzielnicy Płonia. Garaż znajduje się w bryle budynku, działka o powierzchni 280 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł165 m² 5 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką i budynkami gospodarczymi Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m , położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,05 m² 7 189,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 położony jest w Płoni, w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł125,38 m² 6 771,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie - dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł264,48 m² 8 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się śpiewem ptaków i widokiem drzew a jednocześnie być w zasięgu kilkunastu minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Płonia,Szczecin

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

950 000 zł133 m² 7 134,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu przy lesie na prawobrzeżu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaczego domu na nowo budowanym osiedlu w otulinie Puszczy Bukowej. To nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

990 000 zł133 m² 7 434,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Płonia,Szczecin

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zaprojektowane osiedle to spokojne i urokliwe miejsce na Prawobrzeżu Szczecina, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Bliskość centrum handlowego przy osiedlu Słonecznym, miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

915 000 zł110 m² 8 295,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, 110,30 m , Szczecin Płonia. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Płonia,Szczecin

1 299 000 zł321 m² 4 047,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Ofertą sprzedaży jest duży ,przestronny dom wolnostojący blisko lasu z piękną działką ,garażem dwustanowiskowym. Nieruchomość z ogromnym potencjałem .Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

2 390 000 zł235 m² 10 158,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Szukasz domu blisko centrum Szczecina? Tylko 3 skrzyżowania ze światłami i już jesteś! Nie szukaj dalej - ten piękny dom może być Twój! Ofertą sprzedaży jest nietuzinkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Płonia,Szczecin

995 000 zł134 m² 7 453,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży nowego, funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, w cichej, spokojnej okolicy bezpośrednio graniczących z obszarem Natura 2000 , w dzielnicy Płonia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szosa Stargardzka

Płonia,Szczecin

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział w dużej, zajmującej ponad 2,5 ha działce ogrodowej, położonej na obrzeżach Szczecina w dzielnicy Szczecin-Płonia wraz ze znajdującym się na niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Płonia,Szczecin

849 000 zł125 m² 6 771,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany w domu dwulokalowym z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi w atrakcyjnej części Płoni. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Płonia,Szczecin

680 000 zł169 m² 4 017,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż w kameralnej lokalizacji nowo budowany dom o konstrukcji szkieletowej, drewnianej, z oknami 4 szybowymi świetnej jakości, dach pokryty dachówką ceramiczną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Lokalizacja: najbardziej urokliwa część Szczecina Płoni Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim. Powierzchnia działki 766 m2 Powierzchnia użytkowa domu 156,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nauczycielska

Płonia,Szczecin

430 000 zł92 m² 4 658,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Wygodny parterowy dom w pobliżu lasu w spokojnej okolicy. Posiada przestronny salon z dużymi oknami wychodzącymi na ogród od strony południowej i 3 sypialnie. Kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Płonia,Szczecin

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m 2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

849 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w spokojnej miejscowości Płonia. Ten nowoczesny bliźniak o powierzchni łącznej 125 m , ulokowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

879 000 zł125 m² 7 010,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Płonia,Szczecin

1 990 000 zł265 m² 7 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 356 m²

! nowa niższa cena! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, położonego w otulinie lasu, o powierzchni 265m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kozia

Płonia,Szczecin

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu Natury 2000, a jednocześnie w granicach miasta Szczecin. Uliczka w środku lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szosa Stargardzka

Płonia,Szczecin

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Oferta na wyłączność - tylko u nas! Zapraszam do prezentacji domu wolnostojącego o wyjątkowym potencjale. N sprzedaż działka o powierzchni 1580 m2 zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Płonia,Szczecin

680 000 zł169 m² 4 017,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Płonia,Szczecin

1 400 000 zł142 m² 9 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Szczecin Płonia Śmierdnica, jezierzyce, dom z ogrodem i budynkiem gospodarczym na ulicy Bazyliowej, sprzedaż. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży piękną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Abrahama

Płonia,Szczecin

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:454 m²

Szczecin, płonia, abrahama, dom z działką na sprzedaż. W ofercie znajdziecie Państwo zdjęcia wykonane 29 lutego br., jak również zdjęcia z okresu letniego kiedy taras był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Płonia,Szczecin

1 490 000 zł350 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 350 m2. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Płonia