dowolna

Domy Szczecin Prawobrzeże

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczecin

Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce,Szczecin

1 450 000 zł97 m² 14 948,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł243,70 m² 6 524,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł212,39 m² 6 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł222,75 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zachęcam do zapoznania się z propozycją sprzedaży eleganckiego domu parterowego, położonego na spokojnych obrzeżach miasta. Ta nieruchomość, zbudowana w 2018 roku z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 149 000 zł148 m² 7 763,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Połówka bliźniaka na sprzedaż - Zdroje Na sprzedaż przestronna połówka bliźniaka w doskonałej lokalizacji w centrum Zdrojów. Nieruchomość o łącznej powierzchni 148 m2, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136,60 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szukasz komfortowego domu blisko miasta, gotowego do adaptacji pod własne potrzeby? Oferujemy przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. użytkowej 136,60 m z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyłącznie w Naszym biurze. Dom do wynajęcia o całkowitej powierzchni 200 m2. Na całkowity metraż nieruchomości składają się: i kondygnacja: 2 pokoje, łazienka, kuchnia. II.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą wynajmu jest wolnostojący dom jednorodzinny na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z wyjątkowym klimatem, położony w spokojnej i zielonej części Szczecina - Podjuchach. Opis To dom budowany z pasją, pełen możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł125,38 m² 7 010,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie, dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2 i zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,43 m² 5 657,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Dom jednorodzinny, wolnostojący z wbudowanym garażem oraz budynkiem gospodarczym położony w Podjuchach. Dogodna lokalizacja umożliwiająca.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczecin, prawobrzeże, dom, wolnostojący, dla firmy, dla pracowników, kwatery pracownicze, wynajem. Na wynajem dom w Płoni dla 30 osób. na powierzchnię 260 m2 składają się: 13 pokoi (30.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł340 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość w Szczecinie, załom, z ceną sprzedaży ustaloną na 990 000 pln, co daje cenę 2 911 pln za metr kwadratowy. Ta wyjątkowa oferta dotyczy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką na zamkniętym osiedlu- załom Prowizja 0% Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy położony na przestronnej działce o powierzchni o powierzchni 540m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360,07 m² 2 749,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia idealny pod wynajem pracowniczy Oferuję na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia, który stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł205,23 m² 5 842,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł127 m² 7 795,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo. Nieruchomość została rozbudowana w latach 2005/06 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 438 m , na prawobrzeżnaj części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Zdrojów (szczecin) Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 109 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł110,30 m² 8 522,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 110.3 m2 w dzielnicy Płonia. Garaż znajduje się w bryle budynku, działka o powierzchni 280 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł165 m² 5 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką i budynkami gospodarczymi Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m , położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Szczecin w dzielnicy Zdroje, przy ul. Winogronowej. To idealna propozycja dla rodziny, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:689 m²

Do wynajęcia przepiękny i niepowtarzalny dom wolnostojący położony w Szczecinie - prawobrzeże, zdroje / Płonia, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej, blisko Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Parter domu z potencjałem - Wielgowo, ul. Zagajnikowa (inwestycja Gotówkowa) Szukasz bazy pod własny projekt w rozsądnej cenie? Ta oferta w Wielgowie to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży, w pełni wyposażony, klimatyczny dom po remoncie z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł237 m² 5 907,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Na sprzedaż dom 237 m przy granicy Natury 2000 (puszczy Bukowej) z układem pomieszczeń składającym się z 5 pokoi, 2 łazienek oraz oddzielnej kuchni. W bryle budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,05 m² 7 189,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 położony jest w Płoni, w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł125,38 m² 6 771,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie - dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Przedstawiamy państwu na sprzedaż ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z użytkowym poddaszem i miejscem pod działanośc usługowo handlową. Dom mieści się w Podjuchach, jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł277 m² 32,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom - idealny dla pracowników. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł97 m² 11 237,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom zamiast mieszkania - ogród, taras, 2 garaże | Szczecin Dąbie - przestrzeń, której szukasz Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Gdzie rano wychodzisz na taras z kawą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł340 m² 11 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

- oferta sprzedaży bardzo komfortowej rezydencji, wykończonej W stylu klasycznym Z własnym stawem - Oferta na wyłączność. Nieruchomość wybudowana na przełomie 2006/2007r. wg.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł246,80 m² 3 642,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102,38 m² 9 757,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem po dużym remoncie w dzielnicy Szczecin Dąbie. Zaciszne miejsce, blisko komunikacja, sklepy, szkoły, pkp, sprawny dojazd do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł264,48 m² 8 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się śpiewem ptaków i widokiem drzew a jednocześnie być w zasięgu kilkunastu minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł84 m² 16 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzy Ci się nieduży, komfortowy domek z bajkowym ogrodem z wyjściem do lasu i do tego stosunkowo blisko cywilizacji w prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł350 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio udział w domu jednorodzinnym w Szczecinie. |Nieruchomość| - Powierzchnia użytkowa budynku: 350 m2, - powierzchnia działki: 1609 m2, - nr działek: 8/9, 44,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij