dowolna

Domy na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży domów

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

669 000 zł122 m² 5 492,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta sprzedaży nowych domów jednorodzinnych, położononych W szczecinie dzielnicy warszewo/osów. Niepowtarzalna lokalizacja - bliskość Gubałówki, jeziora Głębokiego oraz Puszczy Wkrzańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta bezpośrednia - klient ostatni wolny segment - skrajny oferta sprzedaży nowych domów W zabudowie szeregowej położonych W szczecinie dzielnicy warszewo - przy ul. Kredowej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

649 000 zł105 m² 6 208,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w atrakcyjnej części Mierzyna. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi.!Kupujący nie płaci pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojciecha

Centrum,Szczecin

4 500 000 zł1 500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Szczecina w prestiżowej lokalizacji tuż przy największej Galerii Handlowej miasta. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 1500m2. Budynek jest posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Osów,Szczecin

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, w malowniczej części Szczecina - Osiedle Osów, ul.Miodowa. Powierzchnia użytkowa lokalu A 130 m2, w tym garaż 23,39 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Osów,Szczecin

830 000 zł212 m² 3 911,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Rezydencje miodowa gubałówka Miodowa Gubałówka to kameralne osiedle, na którym obecnie powstaje zespół budynków jednorodzinnych dwu-lokalowych o powierzchni użytkowej 212 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 120 m 2 położony na działce o pow. 218 m 2. Budynek położony jest w spokojnej części Pogodna. Dodatkowo piwnica, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

649 000 zł107 m² 6 046,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w cenie promocyjnej (tylko do 31 sierpnia 2020) zlokalizowany w atrakcyjnej części Bezrzecza. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponujemy Państwu atrakcyjny segment domu w dzielnicy Warszewo , m. Szczecin, o powierzchni użytkowej 146 m2, z dużą powierzchnią na poddaszu ( dzięki zastosowaniu poszycia drewnianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Głębokie

Głębokie,Szczecin

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niezwykłego domu wolnostojącego położonego na prestiżowym os. Głębokim w bliskim sąsiedztwie jeziora. Dom ma wyjątkową budowę. Dzięki położeniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

860 000 zł230 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Zapraszamy na wirtualną prezentację! Oferuję na sprzedaż dom szeregowy zlokalizowany w otoczeniu domków jednorodzinnych na popularnych i uznanych Gumieńcach. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

719 000 zł240 m² 2 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Zadbany dom jednorodzinny o pow 240m2, z lat osiemdziesiątych.Dom jest podpiwniczony z dwoma stanowiskami garażowymi,w części piwnicy i garażu obecnie jest zrobiony gabinet pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osów

Osów,Szczecin

860 000 zł212 m² 4 052,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Proponujemy Państwu atrakcyjny segment domu w dzielnicy Warszewo , m. Szczecin, o powierzchni użytkowej 146 m2 z dużą powierzchnią na poddaszu ( dzięki zastosowaniu poszycia drewnianego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

889 000 zł164 m² 5 410,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo atrakcyjnie umiejscowiony dom w zabudowie szeregowej z roku 2001. Dom składa się z 2 pięter na które składają się 4 pokoje, poddasze użytkowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

699 000 zł143 m² 4 888,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 143 m2 z działką 210,18 m2. Nowoczesne, zamknięte osiedle domów w spokojnej i cichej okolicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł480 m² 1 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

W ofercie sprzedaży przepiękny duży dom wolnostojący z 2005r. o powierzchni całkowitej 480m2 a użytkowej 397,1m2 zlokalizowany w miejscowości Tanowo oddalonej 10 km od Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przedmiotem sprzedaży lub zamiany na jedno lub dwa mieszkania w Szczecinie: budynek mieszkalny i budynek niemieszkalny zbudowane na działce o powierzchni 507 m.kw. Budynek mieszkalny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Bukowo,Szczecin

860 000 zł140 m² 6 150,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję nowoczesny dom w szeregowcu środkowym na Bukowie. Na powierzchnię 139,83 m2 składa się: parter: kuchnia: 10,22 m2, pokój dzienny: 26,67 m2, spiżarnia: 2,81 m2, wc: 3,11 m2, hall: 7,18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

1 248 000 zł208 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim. Położony w spokojniej części Bezrzecza. Dom obecnie jest w trakcie budowy. Planowane zakończenie inwestycji IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł120 m² 4 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 120 m2 z działką 400 m2. Nowoczesne, zamknięte osiedle domów w spokojnej i cichej okolicy. Bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 220 m2 (pow. całkowita 320 m2) położonego na działce o pow. 678 m2 z dwoma oddzielnymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Okazja przy platnosci gotowka! idealna propozycja dla zwolenników solidnej zabudowy jednorodzinnej bliźniaczej w nowocześniejszej odsłonie. Las w odległości 100m od domu. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żelechowa,Szczecin

780 000 zł233 m² 3 347,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Żelechowa. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 233 m2 wraz z garażem usytuowany na działce o powierzchni 322 m2 wybudowany z cegły w roku 1983. Blisko park i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Pogodno. Segment szeregowca o powierzchni użytkowej 81 m2 i powierzchni całkowitej 120 m2. Wybudowany z cegły w 1965 roku. Budynek wykończony w wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

810 000 zł163 m² 4 969,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedmiotem oferty są nowoczesne bliźniaczki, położone w głębi osiedla domów jednorodzinnych w Dąbiu. Świetna lokalizacja w Dąbiu, w cichej uliczce osiedlowej a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

599 000 zł219 m² 2 735,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom z zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej cenie, do remontu! Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Pogodno i ma bardzo duży potencjał, można w nim zrobić dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

950 000 zł258 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Dwu - rodzinny dom wolnostojący. Dwa niezależna mieszkania, każde ze osobnym wejściem. Pierwsze mieszkanie stanowi wysoki parter: składa się z 3 pokoi (salon ok. 30 m2, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Pogodno,Szczecin

1 100 000 zł310 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:832 m²

Ofertę sprzedaży stanowi położony na Pogodnie przepiękny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 230 m2, posiadający niespotykanie ozdobioną frontową elewację. Budynek z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo atrakcyjnie umiejscowiony dom w zabudowie szeregowej z roku 1965. Dom składa się z 2 pięter na które składają się 4 pokoje w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 100 000 zł320 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom 320m2 warszewo - urokliwy z pięknym ogrodem na zamkniętym osiedlu o pow. całkowitej 320m2 na działce 1200m2. Dom położony w zaciszu zamkniętego osiedla z zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chłopska

Bukowe,Szczecin

882 000 zł240 m² 3 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom wolnostojący z ogrodem, garażem i mnóstwem zieleni dookoła, w bardzo dobrej lokalizacji, którą jest cicha i spokojna dzielnica osiedla Bukowego, położnego na prawobrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Bezrzecze,Szczecin

659 000 zł108 m² 6 109,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane przy ul. Jesionowej oraz ul. Parkowej o powierzchni użytkowej 107,86mkw. Wysoki standard wykończenia: -odkurzacz centralny w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jezierzyce,Szczecin

635 000 zł160 m² 3 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Polecamy dom wolno stojący, położony pod lasem, w pobliżu rzeki Płoni w szczecińskich Jezierzycach. Dojazd do domu miejską drogą asfaltową. Dom położony na terenie o powierzchni 1170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

649 000 zł105 m² 6 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Inwestycja zakończona! *oferta 0% prowizji- wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający Nowoczesny dom z ogrodem! - powierzchnia domu ok. - 105m2 - powierzchnia działki - 141m2 - ogród - 73m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bezrzecze,Szczecin

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Bezrzecze w części szczecińskiej w kameralnej lokalizacji wśród zieleni dom w zabudowie szeregowej o szerokości frontu 9 m i powierzchni zabudowy 60 m2. Położenie pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

480 000 zł210 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż dom w Wielgowie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 140m2 na działce 405m2. Ciekawy rozkład i niesamowite możliwości zaadaptowania góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

799 000 zł98 m² 8 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z nietuzinkową ofertą piętra domu położonego w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina. Na sprzedaż połowa pięknej.