dowolna

Domy Szczecin Osiedle Warszewo

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 799 000 zł330 m² 8 481,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością chciałabym zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego położonego na Wzgórzach Warszewskich. Nieruchomość ta znajduje się w sercu Warszewa, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 000 000 zł238 m² 8 406,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Tylko u nas! Przepięknie położony dom wolnostojący na Warszewie o powierzchni całkowitej 237,92m2 oraz powierzchni użytkowej 174,68m2 na co składają się cztery sypialnie i salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Andyjska

Warszewo,Szczecin

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146 m2, który został wybudowany w 2006 r na działce o powierzchni 418 m2. Nieruchomość posiada : 1. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

3 200 000 zł221 m² 14 479,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękny Dom wolnostojący mieszczący się w dzielnicy Warszewo na ulicy Na Stoku w Szczecinie, położenie domu jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Warszewo,Szczecin

1 080 000 zł81 m² 13 315,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Lokalizacja: warszewo / Osów, spokojna, kameralna okolica Wyjątkowa oferta domu 81,11 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny segment) Położenie gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwiazdy Polarnej

Warszewo,Szczecin

799 999 zł98 m² 8 163,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesna szeregówka na ulicy Gwiazdy Polarnej w Szczecinie Twój nowy dom! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją eleganckim szeregowcem na ulicy Gwiazdy Polarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 790 000 zł251 m² 11 136,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 393 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom wolnostojący znajdujący się w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, na Warszewie, w bliskiej odległości od Puszczy Wkrzańskiej. Dom dwu kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszewo,Szczecin

1 199 999 zł210 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej na Warszewie w Szczecinie o powierzchni 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość rozłożona na trzech piętrach zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 920 000 zł167 m² 11 476,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z garażem w bryle budynku z 2010 r. zlokalizowany na spokojnej uliczce domów jednorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Przed domem wiata na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszewo,Szczecin

1 280 000 zł171 m² 7 485,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych Rostocka-Północ w Warszewie. Opis nieruchomości: dom o powierzchni 171 m usytuowany jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korony Północnej

Warszewo,Szczecin

8 500 zł245 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta najmu domu jednorodzinnego na zamkniętym osiedlu przy ul. Rostockiej / Korony Północnej w Szczecinie. Dom jednorodzinny o pow. ok. 210 m2 z garażem ok. 35 m2, działka ok. 1100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Do wynajęcia duży, wolnostojący dom zatopiony w enklawie zieleni na szczecińskim Warszewie. Usytuowany na działce ponad 900m2 o powierzchni 250m2 skłąda się z: na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

7 800 zł250 m² 31,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Do wynajęcia duży dom wolnostojący zatopiony w enklawie zieleni na szczecińskim Warszewie. Usytuowany na działce ponad 950m2 o powierzchni 250m2 skłąda się: parter: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszewo,Szczecin

1 670 000 zł159 m² 11 329,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Gorąco polecam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, parterowego z użytkowym poddaszem, wykonanego z Porothermu, zlokalizowanego na Osowie w bliskim sąsiedztwie Doliny Siedmiu Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

6 000 zł160 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m2 całkowitej, 120 m2 użytkowej, powierzchnia działki 300 m2, znajdujący się na Warszewie. Dom dwupiętrowy, 5 pokojowy, na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

9 500 zł320 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Stoku

Warszewo,Szczecin

2 850 000 zł250 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Oferujemy w sprzedaży niezwykły, duży dom wolnostojący, zatopiony w enklawie zieleni na szczecińskim Warszewie. Usytuowany na działce ponad 950m2, na powierzchnię użytkową domu 250m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 900 000 zł283 m² 6 713,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Świetna oferta dla rodzin - zamieszkaj na Warszewskich Wzgórzach wśród zieleni idealny dom wolnostojący, duża działka rekreacyjna, zamknięte osiedle Lokalizacja: nieruchomość położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 900 000 zł483 m² 8 074,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Oferta dla osób ceniących luksus i prestiż. Znakomita rezydencja w sercu Warszewa, blisko Puszczy Wkrzańskiej i Gubałówki. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 483m2, powstała według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królowej Śniegu

Warszewo,Szczecin

5 250 zł136 m² 38,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczecin, warszewo, dom, blizniak na wynajem, 4 pokoje ogród, garaż. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nieruchomości - urokliwego bliźniaczego domu o powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta wynajmu przestronnego, słonecznego i ciepłego domu o powierzchni 130m 2 z dużym ogrodem oraz jednostanowiskowym garażem zlokalizowanego na Warszewie. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kolberga

Warszewo,Szczecin

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu na wynajem w atrakcyjnej lokalizacji to zapraszam do zapoznania się z ofertą połówki bliźniaka na Warszewie. Nieruchomość jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolberga

Warszewo,Szczecin

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Zapraszamy Państwa do wynajęcia domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej części Warszewa, na osiedlu domków jednorodzinnych. Ten uroczy dom oferuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 999 999 zł238 m² 8 406,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 475 000 zł342 m² 4 315,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:929 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący (o powierzchni 341,79m2), w stanie surowym zamkniętym. Usytuowany w cichej i spokojnej części Warszewa. Układ Nieruchomości - Parter: - hall (6,81 m2) - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87m2 składający się z: i piętro: korytarz, toaleta, salon z aneksem kuchennym II piętro: toaleta i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszewo,Szczecin

1 289 000 zł152 m² 8 480,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż domy zabudowie bliźniaczej w super lokalizacji! Cicha i spokojna okolica na Warszawie. Powierzchnia domu (wraz z garażem): 152m2 Powierzchnia działki: 304m2 atuty: - ładowarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Warszewo,Szczecin

818 000 zł84 m² 9 714,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Inwestycja położona w bardzo cichej i spokojnej okolicy, na Warszewie, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta. Budynek o powierzchni 84,2 m2, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

650 000 zł89 m² 7 303,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 120 m 2, położony na działce 539 m 2 w spokojnej dzielnicy Warszewa. Budynek z poddaszem użytkowym, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 436 000 zł350 m² 4 102,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nie przegap tak wyjątkowej oferty w najbardziej prestiżowej części Szczecina - Warszewo. Oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok. 350 m2, użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 440 000 zł138 m² 10 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej w znakomitej lokalizacji położony w okolicy Gubałówki na osiedlu domów (ulic: alpejska, andyjska, himalajska, miodowa, pirenejska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

777 000 zł84 m² 9 228,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta sprzedaży nowych domów w zabudowie szeregowej w pięknej, malowniczej części Warszewa. Inwestycja obejmuje 6 segmentów z pięknym widokiem na Szczecin. Inwestycja jest na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszewo,Szczecin

2 490 000 zł384 m² 6 484,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Super oferta! Na sprzedaż ka pitalnie posadowiony - duży (384 m2) dom z mega potencjałem - pięknym ogrodem wraz z oranżerią - na prestiżowym Warszewie w Szczecinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 600 000 zł184 m² 8 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Szukasz domu blisko lasu? Chcesz korzystać z atutów życia w mieście? Jest to propozycja dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Prezentowana nieruchomość - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Do wynajęcia dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Do wynajęcia środkowy segment (parter wraz z 1 piętrem) usytuowany w zacisznym miejscu Warszewa. Powierzchnia użytkowa to ok.120m2, do dyspozycji ogród ok. 40m2, z zejściem kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

699 000 zł78 m² 8 973,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu na Warszewie Dom 77,9m2 + Strych + Działka od 58m2 Blisko terenów zielonych, sprzyjających rekreacji i wypoczynkowi. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 485 000 zł215 m² 9 002,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy! Powierzchnia użytkowa domu to 164 mkw na którą składają się: parter: - salon z jadalnią 34,37mkw - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 400 000 zł320 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Szczecin, warszewo, dom, sprzedaż, wolnostojący, 4 pokoje, garaż. Na wynajem duży dom z ogromnym potencjałem zlokalizowany na Warszewie. Dom wybudowany został metodą tradycyjną murowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

4 199 000 zł461 m² 9 108,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

*oferta na wyłączność oferta sprzedaży, komfortowego domu jednorodzinnego położonego W bardzo atrakcyjnej części szczecina - dzielnicy warszewo ( bliska część okolice ul. Duńskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 478 000 zł165 m² 8 957,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Warszewie. Dom bezkosztowy ze względu na zainstalowane 32 panele fotowoltaiczne. Nieruchomość o powierzchni 165m 2 posadowiona jest na pięknie zagospodarowanej.