dowolna

Domy Szczecin Osiedle Warszewo

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

3 900 000 zł483 m² 8 074,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Oferta dla osób ceniących luksus i prestiż. Znakomita rezydencja w sercu Warszewa, blisko Puszczy wkrzańskiej i Gubałówki. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 483m2, powstała według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 149 000 zł107 m² 10 780,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż skrajny szereg o pow. 106,58m2 , działka 268 m2 na Warszewie, pater: - korytarz - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogródek - toaleta - duże pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

990 000 zł201 m² 5 223,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie usytuowany bliźniak o powierzchni użytkowej 201 m2. Działka o powierzchni 477 m2. Miejsce ciche, spokojne. Blisko znajdują się komunikacja autobusowa. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 149 000 zł107 m² 10 780,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 685 000 zł228 m² 7 391,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Oferuję na sprzedaż dom parterowy z 2007 roku, położony na dużej działce o pow. 1311 m2 na Warszewie, położony w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom budowany w technologi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na osowie/warszewie. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2022 r. Dom wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 250 000 zł199 m² 6 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z gastronomią w części parterowej składającej się z: - sali głównej, - werandy, - wc -oraz zaplecza kuchennego. Przy lokalu znajduje się parking na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka, który jest położony w świetnej lokalizacji na Warszewie. Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności. Powierzchnia całkowita domu wynosi 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżonia

Warszewo,Szczecin

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliżniaczej działka 705m2 , w oddzielnej bryle garaż 2 stanowiskowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2, położony w świetnej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, w dzielnicy Warszewo. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

970 000 zł125 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Skrajny szeregowiec na Warszewie wybudowany 1997 roku, 4 balkony, budynek podpiwniczony, garaż pod budynkiem. Zagospodarowany ogród, wiele kwiatów i krzewów ozdobnych, altana ogrodowa. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 050 000 zł145 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Rezerwacja do 2023-03-20 Dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145m2 piętrowy z użytkowym poddaszem 5 pokojowy na działce 673m2 na małym osiedlu w dzielnicy Warszewo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Warszewo,Szczecin

1 690 000 zł349 m² 4 842,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta sprzedaży, komfortowego domu jednorodzinnego położonego W szczecinie dzielnicy warszewo - okolice ul. Andersena. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

1 050 000 zł142 m² 7 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwa domy bliźniacze każdy o powierzchni 142m2 z garażem, użytkowa mieszkalna 124,23 osiedle Warszewo okolice ul. Kredowej. Planowane zakończenie domów do końca roku 2022. Każdy bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Księżycowa

Warszewo,Szczecin

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Szukasz domu z garażem na Warszewie ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej w spokojnej, cichej ulicy na starym Warszewie. Wybudowany pod koniec lat osiemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 657 000 zł175 m² 9 466,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:891 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący na sprzedaż lokalizacja Szczecin-Osów.Nieruchomość o powierzchni 175m2 posadowiona na działce 891 m2. Parterowy dom z poddaszem użytkowym i osobnymi dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 490 000 zł384 m² 6 484,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Super oferta! Na sprzedaż ka pitalnie posadowiony - duży (384 m2) dom z mega potencjałem - pięknym ogrodem wraz z oranżerią - na prestiżowym Warszewie w Szczecinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 100 000 zł221 m² 4 980,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym postawiony na pięknie i bezpiecznie położonej działce na Warszewie. Do domu prowadzi nowa asfaltowa droga. Wszystkie przyłącza i zgody. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 850 000 zł523 m² 5 449,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Komfortowy dom wolno stojący z poddaszem użytkowym w prestiżowej dzielnicy Osowa. Posadowiony na dużej działce o powierzchni 1450 m2. Łącznie powierzchnia całkowita domu 523 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Warszewo,Szczecin

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 160m2 składający się z 4 pokoi, łazienki z dwoma prysznicami oraz wc. Dodatkowo wc i garderoba. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 499 000 zł320 m² 4 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:457 m²

- oferta na wyłączność - Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem zlokalizowany na Warszewie. Dom wybudowany został metodą tradycyjną murowaną w 2007roku. Dwa wejścia do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Luksusowy "dom " inteligentny"w super lokalizacji z unikalnym widokiem na panoramę Szczecina. Dom spełnia najwyższe wymogi - dla wymagającego klienta. Powierzchnia użytkowa 320 m2. Wykonanie zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podbórzańska

Warszewo,Szczecin

1 950 000 zł350 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom jednorodzinny na warszewie okolice ul. Podbórzańskiej bardzo krótki termin wydania W swej ofercie posiadamy komfortowy dom w topowej lokalizacji jaką jest Warszewo. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Warszewo,Szczecin

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na osiedlu zamkniętym w dzielnicy Warszewo. Jest to wygodny dom z pięknym dużym ogrodem dający dużo intymności. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Warszewo,Szczecin

1 890 000 zł349 m² 5 415,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży, komfortowego domu jednorodzinnego położonego W szczecinie dzielnicy warszewo - okolice ul. Andersena. Nieruchomość położona w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Warszewo,Szczecin

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:457 m²

- oferta na wyłączność - Na wynajem duży dom z ogromnym potencjałem zlokalizowany na Warszewie. Dom wybudowany został metodą tradycyjną murowaną w 2007roku. Dwa wejścia do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 200 000 zł110 m² 10 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży 4 pokojowego, wykończonego w wysokim standardzie bliźniaka smart home z garażem oraz 2 miejscami postojowymi, do którego przynależy prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

4 900 000 zł309 m² 15 857,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Malownicza lokalizacja na Warszewie w pierwszej linii przy Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym, antresolą, pustakom nad salonem dając poczucie przestrzeni. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 649 000 zł279 m² 5 906,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W szczecinie dzielnicy warszrewo, na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych dom Z 1997r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

869 011 zł143 m² 6 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na Warszewie. W malowniczym miejscu, położonym niedaleko Osowa. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 143 m2, natomiast działka ma 210,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

W ekskluzywnej części Szczecina - Warszewo, w dzielnicy domów jednorodzinnych, znajduje się atrakcyjna, dwukondygnacyjna nieruchomość gotowa do zamieszkania. Bliźniak został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

4 800 000 zł300 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proszę biura nieruchomości o kontakt wyłącznie z zainteresowanym klientem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

2 899 999 zł330 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta sprzedaży luksusowego domu o powierzchni 330 m2, z 2018 roku znajdujący się na działce 900 m2, w dzielnicy Szczecina (warszewo) Wyżej wymieniona nieruchomość zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miodowa

Warszewo,Szczecin

769 000 zł85 m² 9 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pragniesz mieć własny dom, gdzie jest przestrzeń, ogród, miejsce na odpoczynek. Chcesz mieszkać wystarczająco blisko szkoły, sklepów, środków komunikacji, a jednocześnie wolałbyś mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

1 749 000 zł167 m² 10 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Oferta sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego - położonego W szczecinie, dzielnicy warszewo Nieruchomość znajduje się na zorganizowanym, nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

989 000 zł90 m² 10 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Warszewo - komfortowe mieszkanie 4pok. 90m2, dwa ogródki, dwa miejsca W garażu podziemnym, piwnica - wyposażone I umeblowane Mieszkanie mieszczące się w prestiżowej dzielnicy Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na Warszewie z garażem, tarasem oraz kawałkiem ogródka. Bardzo spokojna, atrakcyjna okolica Warszewa. Blisko domu dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Doskonała lokalizacja, cicha boczna uliczka na starym Warszewie. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), z końca lat 80'. Konstrukcja mieszana cegła i pustaki, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Warszewo,Szczecin

1 790 000 zł349 m² 5 128,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Warszewo

Warszewo,Szczecin

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferuję do sprzedaży domek murowany, usytuowany na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 512 m2, z dużą ilością drzew i kwiatów. Działka znajduje się na Warszewie rod" odnowa".