dowolna

Domy Szczecin Zachód

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż ponad 300m, 2 piętrowy dom z balkonem, tarasem, oraz piwnicą, zlokalizowany na gumieńcach, na osiedlu domków jednorodzinnych. W pobliżu domu: - C.H. Ster - Przedszkola - Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł218,64 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł240 m² 9 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szczecin Głębokie - w ofercie do sprzedaży jasny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 mkw (w tym garaż jednostanowiskowy w bryle budynku), na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł116 m² 9 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej w Siadle Dolnym doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 499 000 zł230 m² 6 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Gumieńcach przy ul. Tynieckiej. Każdy z domów stanowi odrębną nieruchomość z własną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową i nowoczesną nieruchomość o powierzchni 88 m , położoną w spokojnej, atrakcyjnej lokalizacji. Dom wyróżnia się wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł330 m² 19 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową reprezentacyjną rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej części starego Pogodna w Szczecinie. Przedmiotem sprzedaży jest willa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na wynajem dom|krzekowo |75 m2|2 miejsca parkingowe Najważniejsze atuty nieruchomości: *75 m2 przemyślanej przestrzeni na dwóch poziomach *3 komfortowe sypialnie - idealne dla rodziny lub pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł110 m² 20 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej części Pogodna idealny na cele mieszkalne lub biznesowe Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60. XX wieku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł166,51 m² 10 804,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł300 m² 7 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie. Komfortowy, wolnostojący dom - w cichej uliczce - przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomości o łącznej pow. ok. 300m2 (dom wg operatu ok 250m2).

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł128,39 m² 6 456,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:152 m²

Na sprzedaż bliźniak do remontu Pogodno | idealne miejsce do życia i pracy Na sprzedaż połowa bliźniaka położona na spokojnej, zielonej uliczce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina Pogodno. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł138,62 m² 12 191,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż bliźniak zlokalizowany na Osiedlu Miodowa II wybudowanym przez dewelopera Vast Bouw w 2015 r. Osiedle uwielbiane przez Szczecinian ze względu na lokalizację i jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457 m² 5 470,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:811 m²

Piękna przedwojenna Willa usytuowana na styku Śródmieścia i Pogodna. Duży przestronny budynek idealny zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł200 m² 11 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom Z lokalem na działalność Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę! Dom w zabudowie bliźniaczej razem z niezależnym lokalem na działalność będącym dodatkowym źródłem dochodu -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł121 m² 61,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej - skrajny szereg, położony w prestiżowej i spokojnej części krzekowa/bezrzecza. Nieruchomość znajduje się w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł76,82 m² 9 698 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 76,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 97,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej. W domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł256,63 m² 6 819,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Zamieszkaj w cichej, zielonej części Szczecina - wyjątkowy dom na Osowie! Jeśli marzysz o życiu w spokojnej części miasta, z dala od zgiełku, ale z łatwym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł137,70 m² 9 077,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (środkowy segment), położonego w zielonej okolicy przy parku. Lokalizacja w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem Szczecin, gumieńce Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 143 m , usytuowany na działce 489 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł260 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł151 m² 10 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dużym ogrodem i przestronnymi wnętrzami? Ta oferta łączy wygodę, nowoczesną architekturę i indywidualny projekt w jednym! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Skarbówek,Szczecin

220 000 zł70 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam całoroczny dom murowany na działce rod o pow. 70 m2. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa podobnych wybudowanych domków. Bardzo dobrze skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł178,34 m² 7 569,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący prestiżowa lokalizacja Szczecin Gumieńce idealny na inwestycję lub dom wielopokoleniowy. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 646 000 zł140,14 m² 11 745,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż absolutna perełka w topowej lokalizacji Pogodna: - ul. Przybyszewskiego, przy pl. Ojca Jakuba Wujka - bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu dwurodzinnego - 140,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł314 m² 4 426,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. Dodatkowo istnieje możliwość prowadzenia działalności ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł300,48 m² 9 817,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających - przestronny, komfortowy i gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję piękny, wolnostojący dom piętrowy o powierzchni 300,48 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220 m² 4 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Wyłącznie u nas! Nowa, niższa cena! Atrakcyjny, przestronny, dobrze zlokalizowany dom jednorodzinny położony w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Budynek trzykondygnacyjny o pow. ponad 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł166,51 m² 10 804,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 166,51m , 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach. Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł128 m² 9 367,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym.