dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

89 ogłoszeń

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

303 900 zł67 m² 4 550,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam Inwestycja w Szczecinie - Śródmieście - Centrum, nowe osiedle wnętrzu kwartału, w pewnym oddaleniu od ulicznego ruchu, a co za tym idzie także zgiełku i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

170 800 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowy, przestronny i ustawny apartament skończony pod klucz w podwyższonym standardzie. Mieszkanie jest słoneczne położone w samym centrum miasta Szczecina przy ul. Kaszubskiej 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

175 000 zł43 m² 4 056,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. W bezpośredniej bliskości komunikacja, punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola. Mieszkanie powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

194 000 zł43 m² 4 496,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

159 600 zł28 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

178 560 zł37 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe w Centrum. Mieszkanie powstało w 2015 r., z adaptacji poddasza. Termin zakończenia wszystkich prac - koniec lutego 2016 r. Mieszkanie w standardzie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

185 920 zł33 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

343 500 zł69 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,bardzo funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim na 1,2,3 piętrze, na nowo wybudowanym osiedlu w Szczecinie , centrum/śródmieście/pomorzany.Powierzchnia użytkowa 68,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Szczecin

182 880 zł38 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

169 000 zł44 m² 3 863,74 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum miasta. Blisko komunikacja, szkoły, przedszkola, punkty handlowe i usługowe, park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

159 335 zł29 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowy, przestronny i ustawny apartament skończony pod klucz w podwyższonym standardzie. Mieszkanie jest słoneczne położone w samym centrum miasta Szczecina przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

228 192 zł48 m² 4 754 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim podwyższonym na 5 pietrze stylowej kamienicy po kapitalnym remoncie w ścisłym centrum Szczecina blisko basen wds, pleciugi,Galaxy. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum