dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

88 ogłoszeń

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

280 415 zł66 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w budynku z windą zlokalizowane w cichej części śródmieścia. Budynek został wybudowany w 2011 roku. Na powierzchnię 55m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

281 499 zł55 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

249 120 zł55 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament do własnej aranżacji W centrum szczecina za 249.120ZŁ - Z ZAWSZE KORZYSTNE WARUNKI PRZEPROWADZANYCH TRANSAKCJI. Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament w centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

262 542 zł56 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe W apartamentowcu W śródmieściu szczecina - łap okazję Z . Mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

284 265 zł63 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W standardzie deweloperskim W centrum szczecina tylko 4.500ZŁ/M2 - WYSOKI STANDARD MIESZKAŃ ZAWSZE Z ! Mieszkanie w apartamentowcu z 2011r. o powierzchni 63,17m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

317 088 zł66 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wysoki standard, stan deweloperski, doskonała lokalizacja W centrum szczecina - Z znajdziesz dla siebie najlepszą ofertę. Nieruchomość zlokalizowana na 5 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Centrum,Szczecin

297 897 zł55 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W sercu miasta Z widokiem na panoramę za jedyne 5.450 ZŁ/M2- Z ZAWSZE TANIO I BEZPIECZNIE! Nieruchomość o powierzchni 54,66m2 zlokalizowana na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Szczecin

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza w 2012 roku. Znajduje się w kamienicy z początku XX wieku (klatka po kapitalnym remoncie, monitorowana). Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

317 500 zł80 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Przestronny apartament dla osób ceniących sobie wygodę I elegancję- centrum szczecina stan deweloperski. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

148 800 zł42 m² 3 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe mieszkanie dwa pokoje 42 M2 W rewelacyjnej cenie tylko 3.542,86 ZŁ/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ! Nowa bardzo stylowa i słoneczna adaptacja poddasza o powierzchni 42 m2, bez skosów. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

277 000 zł59 m² 4 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Piękne mieszkanie 60M2 po kapitalnym remoncie W centrum miasta Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe pod klucz, nowiutkie, tylko się wprowadzć. Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Turzyn,Szczecin

160 000 zł20 m² 7 804 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta odstąpienia umowy najmu lokalu o powierzchni 20,5 m2 w nowo powstałej galerii handlowej Turzyn. Lokal znajduje się na I piętrze. Umowa najmu jest podpisana na 20 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

188 000 zł34 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście szczecina,ul.Ściegiennego 25.Nowowybudowaną kawalerkę 2-pokojową (16 i 10) 34 m2 na 2-piętrze z balkonem sprzedam,w stanie developerskim.Cena 188 tys.zł.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście-Zachód

Śródmieście-Zachód,Szczecin

299 000 zł67 m² 4 462 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza w budynku frontowym, w niewielkiej, jednokierunkowej uliczce. Niekwestionowanym atutem mieszkania jest otwarta przestrzeń, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

500 000 zł131 m² 3 816,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 131m2. w przedwojennej kamienicy w centrum miasta w pobliżu Deptaka Bogusława. Ogólnie wymaga odnowienia. Ogrzewanie częściowe, gazowe. Cztery pokoje. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławomira

Grabowo,Szczecin

287 188 zł49 m² 5 860,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkania w centrum Szczecina przy ul. Sławomira. Oferujemy do sprzedaży lokale mieszkalne w nowowybudowanym, komfortowym budynku mieszkalno-usługowym położonym przy ul. Sławomira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście-Zachód,Szczecin

355 020 zł33 m² 10 758,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Szczecina - adaptacja poddasza. Na powierzchnię 33m2 mieszkania składają się: pokój dzienny z przyłączami aneksu kuchennego 17,2m2 sypialnia 8,1m2 łazienka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij