dowolna

Biura Szczecin - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

75 zł/m²42 m² 3 171 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 42,28 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Golisza

Centrum,Szczecin

625 664 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal z dużą witryną zlokalizowany na nowym osiedlu przy ulicy Maksymiliana Golisza. Idealnie nadaję się pod działalność handlową (żabka już jest), usługową lub gabinet. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Szczecin

57,57 zł/m²69 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w auri Nieruchomości atrakcyjnie położony Lokal użytkowy na wynajem w Centrum Szczecina Nowocześnie urządzony lokal o powierzchni całkowitej 69,48 m2z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiosenna

Dąbie,Szczecin

424 688 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 55,88 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wiosennej w Szczecinie. Lokal w stanie deweloperskim, co pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Łękno,Szczecin

33,98 zł/m²103 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu przestrzeni biurowej zlokalizowanej w odrestaurowanej willi , usytuowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części Szczecina, bezpośrednio przy Parku Kasprowicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Zdroje,Szczecin

34,26 zł/m²108 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Zdroje,Szczecin

569 000 zł108 m² 5 268,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chobolańska

Gumieńce,Szczecin

70,94 zł/m²22 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny lokal użytkowy przy ul. Chobolańskiej. Całość składa się z pomieszczenia głównego, poczekalni i toalety. Lokal doskonale nadaje się na gabinet stomatologiczny (gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Bogumiły

Łękno,Szczecin

399 000 zł34 m² 11 687,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal o powierzchni 34,14 m , położony na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Bogumiły w dzielnicy Szczecin Łękno / Pogodno. Nieruchomość w akcie figuruje jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Adres: aleja Wojska Polskiego 39, 70-473 Szczecin ulica główna w ścisłym centrum miasta i jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Szczecina, z dużym natężeniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

48,47 zł/m²18 m² 872 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Odnowione biuro na Międzyodrzu. Wysoki standard zapewnia możliwość komfortowej pracy. Biurowiec po kapitalnym remoncie, wyposażony w windę. Do dyspozycji najemców pełne zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 45 m na wynajem świetna lokalizacja, 9 km od Polic! Idealny pod beauty, biuro, usługi Opis ogłoszenia: do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 100m na Pogodnie. W skład jego wchodzą: - duży open space - 3 oddzielne pokoje - aneks kuchenny - łazienka Idealny do pracy biurowej, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

42,35 zł/m²85 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy ul. Bogusława X, z bezpośrednim wejściem z ulicy. W skład lokalu wchodzą dwa duże pokoje biurowe, pomieszczenie wejściowe mogące pełnić rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wierzyńskiego

Majowe,Szczecin

330 000 zł33 m² 9 960,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin Majowe | doskonała lokalizacja Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,13 m , położony na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal obecnie przystosowany do potrzeb kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²111 m² 4 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 111 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z trzech, dużych (3x37 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²16 m² 693 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 16,5 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy wykończony w wysokim standardzie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

69,33 zł/m²19 m² 1 345 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokoj biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

69,29 zł/m²18 m² 1 275 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²36 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

70 zł/m²40 m² 2 786 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 39,8 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 2 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²36 m² 1 512 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy wykończony w wysokim standardzie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²51 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

55 zł/m²71 m² 3 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 71 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

46 zł/m²51 m² 2 346 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

599 000 zł84 m² 7 703,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 84,25 m2 położony w centrum Szczecina. Obecnie w nieruchomości jest prowadzona działalność medyczna. Lokal składa się z 3 pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

34,65 zł/m²101 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

-rezerwacja- na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 101 m2 znajdujący się na 2 piętrze budynku biurowego przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24. Do lokalu przynależy również prywatnie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Świerczewo,Szczecin

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 65m2 posiadamy też inne powierzchnie - 72m, 92m, 81m, 109m, 130m Lokal jest wyremontowany, wymalowany i posiada duże witryny. W lokalu nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

46,06 zł/m²82 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy w Centrum Miasta. Nieruchomość o powierzchni 82,5 m znajduję się w pięknej Willi przy Alei Wojska Polskiego, a w skład jej wchodzą: - duży open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal w świetnej lokalizacji-Stare Miasto. Parter o pow. ok. 35m2. Wejście z poziomu "0". Idealny na działalność biurową, usługi, kancelarię notarialną, biuro rachunkowe, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

64,10 zł/m²78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 78 m2 składający się z trzech pomieszczeń z wejściem z poziomu 0. Nadaje się zarówno jako biuro, magazyn, działalność medyczna i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Żelechowa,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny lokal użytkowy - o powierzchni ok. 70 m2 - front, wejście z chodnika, lokalizacja Szczecin - Żelechowa, w pobliżu miejsca parkingowe. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 45 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Ważne - lokal jest aktualnie w trakcie wykańczania, dzięki czemu przyszły najemca otrzyma świeżo przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Szczecin

99,17 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 24,20m2 położony przy placu Kilińskiego. Lokal nadaje się na działalność biurową, handlową, gabinety kosmetyczne - paznokcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Felczaka

Centrum,Szczecin

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem bardzo atrakcyjny lokal przy ulicy Felczaka przy samym Urzędzie Miasta. Nieruchomość o powierzchni 160m znajduję się w wyremontowanej kamienicy z windą na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Smolańska

Pomorzany,Szczecin

49,07 zł/m²9 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Turzyn,Szczecin

45 zł/m²206 m² 9 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 206 m zlokalizowany w absolutnie topowej części centrum Szczecina, przy prestiżowej i bardzo ruchliwej ul. Jagiellońskiej. To miejsce, które realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Jasne Błonia,Szczecin

47,71 zł/m²109 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Mieszkanie w ewidencji um.