dowolna

Biura Szczecin - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

436 ogłoszeń

15 zł/m²365 m² 5 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 365m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 4 piętrze (piętro na wyłączność), w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł224,20 m² 7 136,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok.240 m2 zlokalizowany w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 240 m2 składa się w sumie 12 pomieszczeń (pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

11 €/m²425,53 m² 4 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 425,53 m2 na 4 piętrze z czego 28,51 m2 stanowi udział w toaletach. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach wykładzina, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²68 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia oferujemy atrakcyjne i przestronne biura, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Prawobrzeża, w pobliżu węzła komunikacyjnego oraz zjazdu na autostrady A6.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy | układ pokojowy | 43 m | 2 piętro Do wynajęcia lokal o powierzchni 43 m w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²21 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego - Szczecin, niebuszewo Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21 m , położony w Szczecinie, w dzielnicy Niebuszewo przy ul. Niemcewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł83,35 m² 6 718,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy dwupoziomowy, położony na 2 piętrze w budynku biurowym z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. Budynek 3-piętrowy z windą. Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

36,68 zł/m²114,49 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin/ Centrum / Wynajem/ Lokal biurowy/gabinet w nowoczesnym budynku. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Chcesz wynając lub sprzdać /lokal/ mieszkanie / dom /działkę /zdzwoń / napisz.

Szczegóły ogłoszenia

31,58 zł/m²57 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność oferta wynajmu przestrzeni biurowej - zlokalizowanej W prestiżowej lokalizacji szczecina - wały chrobrego - lokale znajdują się reprezentacyjnej kamienicy - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²432,44 m² 19 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena, światłowód:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, po remoncie, znajdującej się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Szczecin

69,05 zł/m²21 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²43 m² 3 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

35,77 zł/m²137 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²1 000 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem duże biuro składające się z dwóch pomieszczeń, znajdujące się na Starym Mieście w Szczecinie. Lokal o łącznej powierzchni 65 m2 składa się z: dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 17m2 o przeznaczeniu biurowym, magazynowym bądź usługowym, zlokalizowany w budynku biurowym w Centrum. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w biurowej kamienicy przy ul. Małopolskiej. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina - Wały Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina. Na ofertę sprzedaży składają się.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²42,50 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia kameralne biuro W centrum szczecina | ul. Więckowskiego Szukasz funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni do pracy w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²432,20 m² 19 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, świeżo po remoncie, znajdującej się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł69,45 m² 4 494,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze biurowym, usługowym lub handlowo - usługowym z możliwością przeznaczenia np. na: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w bardzo dobrej lokalizacji. Na wynajem przeznaczony jest cały budynek, składający się z trzech samodzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²330 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokale wykończone w wysokim standardzie o powierzchni od 30m2 do do 330 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinety psychologiczne, kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych. Lokal na 1 piętrze, wejście przez wspólny korytarza. Czynsz najmu 2.500 ,-zł.

Szczegóły ogłoszenia

45,44 zł/m²77 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowy w centrum Szczecina - 77 m2 - Stare Miasto, ul. Tkacka róg Łaziebna Lokalizacja: serce Szczecina, prestiżowe Stare Miasto, narożny lokal z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 000 zł200 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 200 m2 w ścisłym centrum Szczecina. Lokalizacja idealna - w najbliższym sąsiedztwie inne lokale użytkowe, usługi gastronomiczne, sklepy. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

29,88 zł/m²220,92 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²71 m² 5 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy położony przy ul. 3 maja o powierzchni 70 m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal narożny z dużymi nowymi witrynami składa się z dużej sali oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

55,10 zł/m²98 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia - 98 m2. Czynsz najmu 5400 zł. +Vat 23%, kaucja 1 miesięczna. 2 pokoje, łazienka, 2 toalety. Osobne wejście, szeroka klatka schodowa. Obok budynku miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²1 800 m² 81 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! zobacz ofertę nie wychodząc z domu - Wirtualny spacer 360 stopni! Link do spaceru: Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²360 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 360m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach