dowolna

Lokale użytkowe Szczecin Osiedle Centrum

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

48,13 zł/m²268 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin/ Centrum / Wynajem/ Lokal biurowy/gabinet w nowoczesnym budynku. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Chcesz wynając lub sprzdać /lokal/ mieszkanie / dom /działkę /zdzwoń / napisz.

Szczegóły ogłoszenia

31,58 zł/m²57 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak.

Szczegóły ogłoszenia

38,24 zł/m²17 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 17m2 o przeznaczeniu biurowym, magazynowym bądź usługowym, zlokalizowany w budynku biurowym w Centrum. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej prestiżowej ulicy o dużym natężeniu ruchu, w ścisłym Centrum Szczecina. Na ofertę sprzedaży składają się.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²42,50 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia kameralne biuro W centrum szczecina | ul. Więckowskiego Szukasz funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni do pracy w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²543 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowe o powierzchni ok. 543m2 m2 położone przy ul. Firlika. Powierzchnia znajduje się na parterze budynku biurowo/usługowego: - ok. 258m2.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²330 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokale wykończone w wysokim standardzie o powierzchni od 30m2 do do 330 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinety psychologiczne, kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108,59 m² 9 199,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m ) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją! Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum.

Szczegóły ogłoszenia

29,88 zł/m²220,92 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²71 m² 5 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 120 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! zobacz ofertę nie wychodząc z domu - Wirtualny spacer 360 stopni! Link do spaceru: Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²155 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 155m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112,30 m² 7 034,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²608 m² 41 344 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia do wynajęcia w sercu Szczecina. Blisko terenów zielonych. Powierzchnia z przeznaczeniem biurowym, usługowo-handlowym, medycznym, oświatowym znajduje się w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu "0", duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duży lokal usługowy z witrynami | 4 gabinety | 130 m2 | Centrum Szczecina Do wynajęcia elegancki lokal usługowy o powierzchni 130 m2, położony w ścisłym centrum Szczecin przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²82,97 m² 1 245 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy ma 80,17 m2 plus udział w toaletach 2,80 m2 = 82,97 m2. Przy 3-letniej umowie: czynsz: 15,00 eur/m2 Czynsz efektywny: 13,75 eur/m2 S.C.: 27,50 PLN/m2 (w tej cenie mamy już koszt.

Szczegóły ogłoszenia

69,26 zł/m²17,50 m² 1 212 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój biurowy położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

63,16 zł/m²190 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt w prestiżowej lokalizacji, oferujący powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 840 zł191,76 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na sprzedaż lokalu usługowego o powierzchni 191 m , które doskonale sprawdzi się na usługi medyczne, stomatologiczne czy beauty - w samym centrum miasta. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

36,70 zł/m²109 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal pod działalność usługową, zakład fryzjerski, kosmetyczny czy gabinety. Lokal jest wykończony wysokim standardzie, gresy, podwieszane sufity z punktowym oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

83,28 zł/m²668 m² 55 632 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku oxygen, ul. Malczewskiego Centrum Szczecina Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 668,12 m w prestiżowym biurowcu oxygen.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal o powierzchni użytkowej 39,4m2. Dodatkowo wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

209,20 zł/m²10,76 m² 2 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

42,23 zł/m²165,77 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²144 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 144 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²122,78 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

66,92 zł/m²130 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²132 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 33m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 2 piętrze, w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r. Doskonała rozpoznawalność.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,85 m² 8 915,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny, wyremontowany lokal o powierzchni 55m2 w centrum miasta. Lokal usługowo-handlowy 54,85 m2 w samym centrum miasta Szczecin. Lokum świeżo po remoncie. Zostało zamontowane ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 300 m do prowadzenia działalności związanej z archiwizacją dokumentów. Obiekt znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²43 m² 3 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze centrum handlowego. Na powierzchni ok 46m2 znajdują się: otwarta przestrzeń o pow. 34m2, część socjalna 6m2 i wc. Lokal jest klimatyzowany. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,14 m² 10 954,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"domb" Nieruchomości w imieniu naszego klienta prezentuje Państwu lokal usługowy: opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wykończony w wysokim standardzie lokal niemieszkalny o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym Centrum miasta, przy ulicy Chodkiewicza. Lokal do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Wejście.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Szczecin, Śródmieście, Centrum

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij