dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Szczecin

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

101 zł/m²89,21 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w świetnej lokalizacji na Gumieńcach, nowa Cukrownia. Lokal o powierzchni 89,21 m2.Aktualnie składa się z dwóch otwartych pomieszczeń, WC, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²21 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się na II piętrze w biurowcu. Lokalizacja w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

76,40 zł/m²67,80 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji, ul. Milczańska, w okolicy duże centrum handlowe, liczne sklepy, lokale usługowe i gastronomiczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

84,13 zł/m²83,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²173,40 m² 12 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w biurowcu, zlokalizowanym w centrum miasta, przy dużym ciągu kołowo-pieszym, w okolicy liczne przystanki komunikacji miejskiej, blisko do skm, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

84 zł/m²52,50 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany w budynku, na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy. na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia plus toaleta. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

69,31 zł/m²11,60 m² 804 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

69,25 zł/m²31,12 m² 2 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy, znajdujący się w biurowcu, na III piętrze, budynek w atrakcyjnej lokalizacji, przy ruchliwej ulicy, w okolicy liczne przystanki komunikacji miejskiej, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Drzetowo,Szczecin

18,85 zł/m²133 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni 132m2 w przyziemiu budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Obiekt jest doskonały do prowadzenia żłobka, klubiku malucha, jest to również doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Bukowe,Szczecin

79 000 zł55 m² 1 436,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży dobrze prosperującego biznesu - sklepiku spożywczo-monopolowego zlokalizowanego w centrum jednego z osiedli na Bukowym. Oferta na wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Pogodno,Szczecin

1 999 000 zł210 m² 9 519,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szukasz miejsca, które buduje wizerunek Twojej firmy? Pogodno bezpośrednie okolice Parku Kasprowicza Na sprzedaż reprezentacyjny budynek o powierzchni 210 m , idealny na: kancelarię gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Pogodno,Szczecin

370 400 zł42 m² 8 819,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Pilna sprzedaż. Pogodno - Lokal 2 pokojowy na parterze o pow. 42 m2 z ogródkiem o pow. 55 m2. Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym o pow. 24m2 , drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rubinowa

Słoneczne,Szczecin

110 000 zł16 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany garaż - Szczecin, ul. Rubinowa (os. Słoneczne) Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni użytkowej 16,5 m , zlokalizowany w kompleksie garażowym przy ul. Rubinowej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Gumieńce,Szczecin

220 000 zł24 m² 9 322,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować estetyczny i funkcjonalny lokal użytkowy z osobną kuchnią, położony w dzielnicy Gumieńce, w otoczeniu pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Centrum,Szczecin

880 000 zł100 m² 8 810,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Super Inwestycja - Lokal 100 M2 z Umową na wynajem Żabki. Dobra stopa zwrotu. Na sprzedaż lokal użytkowy na ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie o powierzchni 100 m2 na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Zdroje,Szczecin

34,26 zł/m²108 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego. Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

59 000 zł16 m² 3 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż polecają się dwa miejsca w hali garażowej w budynku przy ul. Kwiatkowskiego 12 (osiedle Nowa Cukrownia). Miejsca oznaczone numerami 3 i 4 z wygodnym i szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Żelechowa,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny lokal użytkowy - o powierzchni ok. 70 m2 - front, wejście z chodnika, lokalizacja Szczecin - Żelechowa, w pobliżu miejsca parkingowe. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Żelechowa,Szczecin

302 000 zł56 m² 5 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy położony w dzielnicy Żelechowa przy ul. Grzymińskiej. Lokal zlokalizowany w przyziemiu czteropiętrowego budynku, w ciągu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Szczecin

99,17 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 24,20m2 położony przy placu Kilińskiego. Lokal nadaje się na działalność biurową, handlową, gabinety kosmetyczne - paznokcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

279 000 zł79 m² 3 524,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odstąpię lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia działalności. Nowy najemca przejmuje umowę najmu. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Turzyn,Szczecin

51,65 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu lokalu usługowo - handlowego o powierzchni użytkowej 87,13m 2 znajdującego się na ulicy Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Lokal posiada duże witryny okienne co idealnie wpłynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Pomorzany,Szczecin

50 zł/m²18 m² 891 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 17,81 m2 położony na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach C.H. Molo Miesięczny koszt to czynsz najmu w wysokości 890,5 zł netto plus energia (podliczniki)i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Dąbie,Szczecin

54,55 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem dwa lokale o powierzchni 16,5 m każdy , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Szczecin

1 350 000 zł124 m² 10 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal w przyziemiu o powierzchni 123,56 m2, położony w dzielnicy Stare Miasto. W lokalu znajdują się: dwie połączone sale o powierzchniach 36,9 m2 i 27,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Dąbie,Szczecin

53,96 zł/m²139 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem lokal składający się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 139 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Pomorzany,Szczecin

48,99 zł/m²14 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin, pomorzany (okolice ch. Molo). Pomieszczeni biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

460 000 zł55 m² 8 386,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54,85m , zlokalizowany w przyziemiu kamienicy. Idealna propozycja zarówno pod działalność gospodarczą, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Pomorzany,Szczecin

40,02 zł/m²20 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin -okolice ronda Hakena. Pomieszczenie biurowe.