dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Szczecin

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

39 zł/m²172 m² 6 708 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec z parkingiem. Powierzchnia z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

10 414 320 zł840 m² 12 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 840 m , duża, przeszklona witryna , powierzchnia open space pozwalająca na elastyczną aranżację, idealne miejsce na działalność biurową, lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 25 m2 z wejściem przez rozsuwane automatycznie drzwi szklane bezpośrednio z pasażu w Ciroko Centrum przy ul G. Narutowicza. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal niemieszkalny o łącznej powierzchni 49 m , usytuowany na parterze budynku w atrakcyjnej lokalizacji Prawobrzeża Szczecina (os. Słoneczne). Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 zł/m²46,35 m² 1 622 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych w budynku biurowym wolnostojącym. Budynek jest IV piętrowy z windą. Na parterze znajdziemy recepcję dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²500 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu w którym do niedawna funkcjonowała siłownia. Powierzchnia całkowita wynosi około 500 m2 i jest ulokowana w kameralnym centrum handlowym w którym prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł12 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży miejsca postojowego w garażu podziemnym przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie! Spółdzielcze prawo własności Lokalizacja to ścisłe centrum miasta, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł623 m² 6 019,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni 623 mkw, na parterze budynku z reprezentacyjną elewacją nadającą prestiżowego charakteru. - możliwość dowolnego zaaranżowania i dostosowania jej do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany w Szczecinie Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich. Wejście z ulicy, parter. Parking na kilkanaście aut.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²70 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem klimatyzowany lokal lokalizowany na Starym Mieście za stałą kwotę 7000 zł. (Należy doliczyć podatek vat), dodatkowo jedynie prąd. Czynsz zawiera już wszystkie opłaty (internet, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

58,12 zł/m²16 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie biurowe na wynajem W ścisłym centrum szczecina Kamienica z zewnątrz jak i wewnątrz pięknie utrzymana. Wejście utrzymane w piękny sposób. Wzbogacone ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²43 m² 2 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -dwa osobne pomieszczenia -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

97,56 zł/m²41 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41m2. Składa się on z: ok 26m2 główna sala, ok. 9m2 magazyn, ok. 4m2 mały magazyn i wc. Wysokość ok. 3m. Lokal posiada dostęp światła dziennego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł350 m² 2 282,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek/hala magazynowo - produkcyjna. Budynek magazynowo - produkcyjny, idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²242 m² 7 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Prestiżowa lokalizacja lokalu niedaleko Bramy Portowej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 47 m2 | Centrum Szczecina | Parter | Duże witryny | Parking Na sprzedaż atrakcyjny i pełen możliwości lokal usługowy o powierzchni 47 m2, położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w bardzo dobrej lokalizacji. Na wynajem przeznaczony jest cały budynek, składający się z trzech samodzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

46,79 zł/m²17 m² 795 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

43,98 zł/m²122,78 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca pod działalność biurową lub ciche usługi w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce znajduje się w samym Centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława (plac.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal zlokalizowany przy ul. Madalińskiego w Szczecinie. Dostępny od zaraz, do lokalu przynależy jedno, płatne miejsce parkingowe. Brak strefy płatnego parkowania, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

66,92 zł/m²130 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Szczecin,zachodniopomorskie

541 200 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na sprzedaż Bulwary Szczecińskie (łasztownia) 75 m + ogródek ok. 90 m pełne wyposażenie Cena 405700zł netto + 23% vat - możliwe negocjację. Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

56,92 zł/m²52,71 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 52,71 m , w którym aktualnie prowadzona jest kancelaria adwokacka. Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

9 €/m²4 902 m² 44 118 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Nowoczesny obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjna. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

71,32 zł/m²19,63 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi. Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 25a Lokal usługowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na parterze budynku z cegły w Szczecinie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

46,79 zł/m²333 m² 15 581 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Toalety oraz pomieszczenie socjalne dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²44,60 m² 2 631 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - do konca roku 2026 - 55 pln netto - od 1 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²17,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta to nowa promocja! Cena z ogłoszenia dotyczy pierwszych lokali, później wzrasta. Nie czekaj zatem z telefonem! Oferujemy do wynajęcia 11 niezależnych lokali biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,80 m² 6 465,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu usługowo-handlowego znajdującego się na Pomorzanach. Nieruchomość idealna do prowadzenia własnej działalności jak np.: kwiaciarni,.

Szczegóły ogłoszenia

53,41 zł/m²51,49 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m , przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

32,13 zł/m²202 m² 6 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal w apartamentowcu nieopodal Starego Miasta. Lokal typu Open Space z licznymi stanowiskami do pracy. Dzięki dużym witrynom biuro jest bardzo dobrze doświetlone. Ogrzewanie pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt w prestiżowej lokalizacji, oferujący powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony przy ul. Jagiellońskiej 67a. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł16,40 m² 1 219,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duży lokal usługowy z witrynami | 4 gabinety | 130 m2 | Centrum Szczecina Do wynajęcia elegancki lokal usługowy o powierzchni 130 m2, położony w ścisłym centrum Szczecin przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal na parterze w sąsiedztwie dyskontu, banku oraz.