dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

925 574 zł93 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga - jedna z najlepszych lokalizacji w mieście - deptak przy Galerii handlowej Kaskada. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy, która jest dobrze utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł133 m² 11 252,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajętego lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

460 000 zł55 m² 8 386,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54,85m , zlokalizowany w przyziemiu kamienicy. Idealna propozycja zarówno pod działalność gospodarczą, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł218 m² 6 885,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal w pobliżu C.H.Kupiec o powierzchni około 217.85 m2, położony Szczecin-Śródmieście na parterze w IV piętrowej kamienicy. Lokal obecnie składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

4 713 280 zł725 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 725,12 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

439 000 zł56 m² 7 804,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal mieszkalny 3-pokojowy o powierzchni 56,25m2 zlokalizowany na Niebuszewie, na parterze w niskim budynku z 1890r. Mieszkanie w standardzie do remontu, z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

799 000 zł326 m² 2 453,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dostępną na sprzedaż wyłącznie w Blue Real Estate, o powierzchni 325m ., znajdującego się w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

359 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż lub wynajem Jeśli poszukują Państwo kameralnej, gotowej do pracy przestrzeni do obsługi klientów lub pacjentów, ta oferta będzie idealnym wyborem. Prezentujemy estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 700 000 zł192 m² 8 865,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni Świetna lokalizacja pod działalność medyczną - bezpośrednie sąsiedztwo apteki oraz park po drugiej stronie ulicy , co naturalnie generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

30 000 zł4 m² 7 159,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja dla mieszkańców i inwestorów w Hanza Tower. Oferujemy komórkę lokatorską w nowoczesnym wieżowcu mieszkalno-usługowym w centrum Szczecina (al. Wyzwolenia) Powierzchnia 4,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

165 000 zł10 m² 17 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczecin centrum, bardzo dobra lokalizacja, róg ul. Jagiellońskiej i Śląskiej Lokal parterowy, narożnikowy, witryny, doskonała lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym. Sąsiedztwo lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

699 000 zł87 m² 8 043,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży jest mieszkanie w Centrum miasta Wojska Polskiego ulica po modernizacji. Na całkowitą powierzchnię 86,90 składa się : -duży salon, -jadania , -sypialnia , -kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Przyjaźni,Szczecin

289 000 zł25 m² 11 378 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Nowa atrakcyjna cena! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu użytkowego w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława! Lokalizacja: ul. Księcia Bogusława X, szczecin Powierzchnia: 62 m Cena: 1.125.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niebuszewo,Szczecin

269 901 zł28 m² 9 537,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

!rezerwacja! Tylko 269 900 zł brutto Na sprzedaż parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Centrum,Szczecin

409 000 zł68 m² 6 015,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni 67,99m2 z dużą salą sprzedaży w Centrum Szczecina. Wejście z ulicy do lokalu kilkoma schodkami, dodatkowo z bramy. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jadwigi

Śródmieście-Zachód,Szczecin

649 000 zł83 m² 7 782,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest lokal użytkowy po remoncie z wieloma pomieszczeniami ( 83,39 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

299 000 zł20 m² 14 802 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Szczecin

Dąbie,Szczecin

549 000 zł107 m² 5 135,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży lokalu użytkowego - Szczecin, dąbie Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w dzielnicy Dąbie w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dworcowa

Śródmieście,Szczecin

1 350 000 zł171 m² 8 050,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Szczecina o powierzchni użytkowej 171.42m2 znajdująca się w poniemieckiej kamienicy. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z ulicy kilka stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostrobramska

Gumieńce,Szczecin

469 000 zł45 m² 10 492,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest gabinet kosmetologiczny na ul. Ostrobramskiej 15 funkcjonujący jako gabinet kosmetologiczny od 4 lat ze świetną renomą w okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Centrum,Szczecin

270 000 zł44 m² 6 206,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Atrakcyjnie położony wolnostojący budynek biurowo-handlowo-usługowy z dużymi witrynami. Świetnie widoczny z głównych ulic: kaszubskiej, pl. Zwycięstwa i Bramy Portowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

650 000 zł108 m² 5 991,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal o powierzchni 108,48m2 ( zgodnie z księgą wieczystą) - w przeszłości była tu piekarnia/ parter + suterena. Do generalnego remontu. Pierwsze zdjęcie poglądowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

372 000 zł62 m² 5 996,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego Szczecin, ul. Emilii Plater (grabowo) Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 62,04 m , położony w dzielnicy Grabowo przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

285 000 zł36 m² 8 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal Biurowy usytuowany na parterze w ścisłym centrum Szczecina na terenie Starego Miasta. Lokal składa się z 3 wydzielonych pomieszczeń, zaplecza sanitarnego oraz wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Pogodno,Szczecin

199 000 zł87 m² 2 292,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, szczecin Świetna lokalizacja duży potencjał dostępny od zaraz! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 86,79 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 160 000 zł133 m² 8 723,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie sprzedaży przestrony lokal usługowy, położony przy jednej z głównych ulic Szczecina. Wysoki, dobrze doświetlony z dużymi witrynami i wejściem z poziomu zero. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Niebuszewo,Szczecin

269 900 zł28 m² 9 537,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa Cena! Tylko 269 900 zł brutto Na sprzedaż parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

2 000 000 zł165 m² 12 150,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa wynajęte lokale użytkowe W ścisłym centrum miasta Prestiżowa lokalizacja | Długoterminowi najemcy sieciowi | Wysoka rentowność inwestycji | Duża witryna Na sprzedaż dwa wynajęte lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 890 000 zł165 m² 11 482,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta sprzedaży wynajętych dwóch lokali użytkowych położonego W ścisłym centrum miasta - oferta na wyłączność lokale zlokalizowane W sąsiedztwie ronda giedroyca lokale wynajmowaned.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

550 000 zł54 m² 10 117,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku w Centrum Szczecina. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, plus drugie wejście z klatki schodowej. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta Sprzedaży lokalu o pow., 165m2 - lokal dwupoziomowy w doskonałej lokalizacji Szczecina! Duże witryny, miejsce na reklamę świetlną, wejście prosto z ulicy. Idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Plac Jana Kilińskiego

Niebuszewo,Szczecin

130 000 zł36 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon gastronomiczny z pełnym wyposażeniem gotowy biznes w świetnej lokalizacji! Szukasz miejsca, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Szczecin

600 000 zł89 m² 6 741,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż (możliwość wynajęcia) centrum miasta Szukasz miejsca na swoją działalność w doskonałej lokalizacji? Ten lokal idealnie sprawdzi się pod wiele rodzajów usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczecin,zachodniopomorskie

921 000 zł78 m² 11 807,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***lokale uslugowe 35 - 133M2*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech inwestycja na ponad 500 mieszkań i apartamentów - około ***1200 potencjalnych odbiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szczecin,zachodniopomorskie

537 000 zł46 m² 11 673,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Jasne Błonia,Szczecin

566 000 zł91 m² 6 192,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 91,4 m2, w chwili obecnej przystosowany na cele medyczne, rehabilitacyjne, masaże, kosmetyczne. Rewelacyjna wręcz idealna lokalizacja wśród zieleni w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

100 000 zł26 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Odstąpię lokal użytkowy Szczecin, parter, witryna, antresola Odstąpię lokal użytkowy o powierzchni 26 m , zlokalizowany w Szczecinie, na parterze, z witryną oraz bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

50 000 zł28 m² 1 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam (odstąpię) wynajem w pełni wyposażony salon kosmetyczny. Umeblowanie, wyposażenie, sprzęt i materiały są moją własnością. Salon posiada stanowiska do manicure i pedicure,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Partyzantów

Centrum,Szczecin

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w samym Centrum Szczecina. Przeznaczenie lokalu : bar, pub, restauracja, browar, galeria. Przyziemie po generalnym remoncie, nowa instalacje wodno - kanalizacyjne, elektryka.