dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Partyzantów

Centrum,Szczecin

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w samym Centrum Szczecina. Przeznaczenie lokalu : bar, pub, restauracja, browar, galeria. Przyziemie po generalnym remoncie, nowa instalacje wodno - kanalizacyjne, elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Szczecin

430 000 zł98 m² 4 405,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w Szczecinie przy ulicy Kopernika w pasażu A - Z. Lokal zlokalizowany jest na parterze. Powierzchnia użytkowa lokalu to 97,60m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Szczecin

Centrum,Szczecin

295 000 zł26 m² 11 346,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny! Lokal usługowy o powierzchni 26m2 na parterze w Centrum. Inwestycja od razu z najemcą. Lokal jest wyremontowany i co kilka lat odświeżany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Centrum,Szczecin

1 499 000 zł148 m² 10 111,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż duży lokal niemieszkalny, znajdujący się w Centrum Szczecina. Lokal klimatyzowany, o powierzchni ok.150m2, usytuowany na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

520 000 zł76 m² 6 848,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczecin - Stare Pogodno. Lokal użytkowy położony na przyziemiu poniemieckiego budynku w cichej uliczce starego Pogodna, blisko ul. Mickiewicza. Lokal ma pow. 75,93 m2 na co składa się: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

399 000 zł68 m² 5 868,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Przedmiotem oferty jest 3-pokojowy lokal użytkowy o pow. 67,99 m2 z witryną, stanowiący odrębną własność z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Śródmieście,Szczecin

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy 35 m | Szczecin ul. Firlika | Wejście z ulicy, duża witryna, świetny standard Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Gumieńce,Szczecin

520 000 zł62 m² 8 427,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podana cena jest ceną netto należy doliczyć 8% podatek vat (kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku pcc) Lokal o powierzchni 61,70 m2 położony na "wyższym" parterze, budynku (2001 rok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

449 000 zł70 m² 6 392,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 70,24m2 z dużą salą sprzedaży w Centrum Szczecina z dwoma wejściami, bezpośrednim wejściem z ulicy oraz z bramy. Lokal zlokalizowany w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Szczecin

15 000 000 zł1 033 m² 14 520,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny biurowiec z parkingiem centrum Szczecina, wojska Polskiego 68 Cena sprzedaży: 15 000 000 pln Lokalizacja: aleja Wojska Polskiego 68, szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do sprzedaży duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Centrum,Szczecin

565 000 zł85 m² 6 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal składa się formalnie z dwóch osobnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Kasztanowe,Szczecin

550 000 zł368 m² 1 493,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 368,18 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 600 000 zł800 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek biurowy 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej na działce 266 m2 wybudowany w roku 1928 ubiegłego stulecia i znajdujący się w rejestrze konserwatora wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

279 000 zł31 m² 9 026,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy centrum Szczecina, pl. Grunwaldzki Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 30,91 m , położony w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

28 000 zł16 m² 1 707,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 000 zł283 m² 6 360,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży dwa lokale użytkowe zlokalizowane na parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina. Łączna powierzchnia lokali: parter -210m2, drugi lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł250 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal w Centrum miasta w pobliżu galerii handlowej. Możliwa działalność handlowa, usługowa.Położony w bardzo widocznym punkcie, o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

1 186 992 zł121 m² 9 822,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowe do urządzenia pod swój biznes! Lokalizacja: ul. Szarotki 23 - Przy Wałach Chrobrego Cena podana Netto należy doliczyć 23% vatu Doskonały Lokal Usługowy w Odrzańskich Bulwarach Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Dąbie,Szczecin

405 000 zł50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w super lokalizacji w samym centrum Dąbia! Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia, przedsionka, oraz łazienki. Wygodny i praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Kaliny,Szczecin

70 000 zł45 m² 1 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta! Powierzchnia: 45 m Lokalizacja: osiedle Kaliny, szczecin Dostępność: od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kupna pawilonu gastronomicznego o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

69 000 zł20 m² 4 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Garaż murowany 20 m na sprzedaż Idealna lokalizacja przy Hanzy Tower! Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 20 m , położony w doskonałej lokalizacji, tuż przy Hanzy Tower. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

399 000 zł62 m² 6 431,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego Szczecin, ul. Emilii Plater (grabowo) Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 62,04 m , położony w dzielnicy Grabowo przy ulicy Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 505 741 zł68 m² 22 140 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

1.505.741 zł promocyjna cena brutto, 1.224.180 zł netto (23% vat) Zapraszam do obejrzenia inwestycji na żywo! kupujący nie płaci prowizji, ani PCC Zapewniam obsługę w języku koreańskim 저는.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal mieszkalny pełniący funkcję lokalu użytkowego, położony w samym sercu Szczecina, przy ul. Krzywoustego ( pl. Kościuszki ), z dodatkowym wejściem od ul. Małkowskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 150 000 zł117 m² 9 837,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W angel estate! Lokal usługowy 116,9 m najlepsza lokalizacja w Szczecinie, rynek Nowy, stare Miasto Na sprzedaż lokal usługowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Dąbie,Szczecin

599 000 zł186 m² 3 223,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Szczecin - Dąbie o dużym natężeniem ruchu pieszo samochodowym z doskonałą komunikacją miejską i idealną infrastrukturą drogową z wjazdem na autostradą w stronę Berlina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

299 000 zł42 m² 7 204,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 41,50 m2 , położony na parterze czteropiętrowego bloku z 1984 roku, z przeznaczeniem na gabinet stomatologiczny lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Słoneczne,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 237,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż- salon fryzjerski - W pełni wyposażony Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez obywateli z poza ue! Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Osiedle Kasztanowe

Kasztanowe,Szczecin

250 000 zł117 m² 2 136,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym. Parter niskiego bloku. W budynku mieści się kilka lokali użytkowych m.in Poczta, fryzjer. Blok jest ocieplony, okna wymienione pcv, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gumieńce,Szczecin

520 000 zł62 m² 8 427,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do ceny sprzedaży należy doliczyć 8% podatek vat. Kupujący nie płaci podatku pcc Lokal o powierzchni 61,70 m2 położony na "wyższym" parterze, budynku (2001 rok), usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

575 000 zł222 m² 2 585,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal bez barier architektonicznych! Przestronny lokal usługowy (222,4 m2) o bardzo dużych możliwościach aranżacyjnych, z przeznaczeniem na lokal handlowy, magazynowy, warsztat, pracownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

150 000 zł94 m² 1 590,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do przejęcia franczyza lokalu użytkowego o powierzchni 94,3 m zlokalizowany przy ul. Duńskiej 58. Lokal znajduje się w miejscu o wysokim natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

35 000 zł40 m² 872,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż cesji praw do umowy ze zbilkiem wraz Z wyposażeniem! cena obejmuje całe wyposażenie Lokalizacja: szczecin, centrum Powierzchnia: 40,10 m (w tym użytkowa piwnica + antresola) gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł56 m² 5 293,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo - biurowy w Centrum Szczecina. Na sprzedaż lokal użytkowy w oficynie o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania. Lokal do wykończenia. Wykonano znaczną część prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł109 m² 11 511,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m ) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją! Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w samym sercu miasta - ul. Piłsudskiego Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 28 m , usytuowany w centralnej części miasta przy ul. Piłsudskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rubinowa

Słoneczne,Szczecin

110 000 zł16 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany garaż - Szczecin, ul. Rubinowa (os. Słoneczne) Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni użytkowej 16,5 m , zlokalizowany w kompleksie garażowym przy ul. Rubinowej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

35 000 zł40 m² 872,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Szczecin

Centrum,Szczecin

740 360 zł44 m² 16 803,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 44 m z widokiem na Odrę! Wyjątkowa lokalizacja z waterfrontem w dynamicznie rozwijającej się części Szczecina. Duża, przeszklona witryna zapewnia świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w pasażu Ciroko Centrum przy ul. G Narutowicza o powierzchni 132 m2. Lokal pusty jak na zdjęciach do własnej aranżacji. W lokalu prąd i woda. Toaleta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij