dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Szczecin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 ogłoszeń

68 zł/m²1 060 m² 72 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia do wynajęcia w sercu Szczecina. Blisko terenów zielonych. Powierzchnia z przeznaczeniem biurowym, usługowo-handlowym, medycznym, oświatowym znajduje się w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²260 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 260 M Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy, zlokalizowany w wolnostojącym, monitorowanym budynku biurowym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 25a Lokal usługowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na parterze budynku z cegły w Szczecinie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

82,35 zł/m²17 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

73,29 zł/m²307 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Lokal składa się z: -5 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²330 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokale wykończone w wysokim standardzie o powierzchni od 30m2 do do 330 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinety psychologiczne, kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Centrum. Dostępne powierzchnie: oferta obejmuje dwie niezależne kondygnacje budynku: parter 240 m (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33,33 zł/m²33 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 33 m2 zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

46,79 zł/m²333 m² 15 581 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na wynajem całe piętro w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Toalety oraz pomieszczenie socjalne dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²196,74 m² 2 164 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 196,74 m2 na 4 piętrze, kuchnia i toalety do użytku wspólnego przez wszystkich Najemców. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w ścisłym Centrum. Na powierzchnię 37 m2 składają się trzy poziomy: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok.240 m2 zlokalizowany w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na powierzchnię 240 m2 składa się w sumie 12 pomieszczeń (pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²62,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni 62,5m2 położony w sercu Szczecina. W skład lokalu wchodzi open space z możliwością jej podzielenia. Dodatkowa przestrzeń to.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²74 m² 5 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 74 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²70 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe w najlepszej lokalizacji w centrum Szczecina -przy ul. Tkackiej. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²44,60 m² 2 631 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - do konca roku 2026 - 55 pln netto - od 1 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

60,38 zł/m²53 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal składający się z dwóch pomieszczeń ( 24 i 29 m2 ) + powierzchnia wspólna w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²333 m² 19 647 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale pod usługi medyczne lub biura. -Obiekt klasy premium. -Winda -do każdego pomieszczenia doprowadzona woda -możliwość własnej aranżacji -hala garażowa pod budynkiem -brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

69,27 zł/m²53,85 m² 3 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Lokal składa się z korytarza toalety i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²300 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Media w cenie! Do wynajmu niezależna powierzchnia biurowa w wysokim standardzie, w biurowcu zlokalizowanym w śródmieściu. Wynajem możliwy od zaraz. I piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 150m, położony na parterze głównego budynku Dworca pks przy Placu Grodnickim w Szczecinie jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²268 m² 13 132 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal z dużą witryną, ogrzewanie z nawiewnic gazowych, dużo miejsc parkingowych. Nowoczesny kompleks pawilonów, na Prawobrzeżu z wyjątkowym designem oraz praktycznością.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²30,74 m² 1 168 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

20,91 €/m²350 m² 7 319 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Obiekt, zlokalizowany w samym centrum miasta, stanowi atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem jest łatwość dojazdu do kompleksu środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy | 25 m | układ jednopokojowy Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 25 m , zlokalizowany w budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²432,44 m² 19 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena, światłowód:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, po remoncie, znajdującej się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 170 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²155 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 155m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²900 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowo usługowego na pograniczu Centrum i Starego Miasta. Powierzchnia 900 m2 stanowi całe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²3 600 m² 234 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 3600m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na dwóch piętrach 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

37,96 zł/m²137 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na pierwszej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 65 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

35,62 zł/m²112,30 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na wynajem lub sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża.