dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

46 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia znajdującego się niedaleko Starego Miasta - przy ul. Św. Ducha. Lokal położony jest na 2-piętrze w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²132 m² 8 316 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²72 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 72 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy wynajem atrakcyjnych powierzchni biurowych w reprezentacyjnym budynku biurowym, położonym w samym sercu Szczecina. To doskonała propozycja dla firm poszukujących prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł99,97 m² 2 990,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal niemieszkalny na poziome -1. Super lokalizacja przy Kaskadzie. Lokal ma status pełnej własności z kw, powierzchnia całkowita: 99,7m2. Lokal składa się z 6 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 800 m² 117 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 1800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40,50 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 40,5m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 1 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

145,45 zł/m²11 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet do wynajęcia prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Jasnych Błoni, szczecin Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 11 m , położony w pobliżu Jasnych Błoni jednej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112,30 m² 7 034,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²400 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²46,48 m² 2 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 46,47 m2 m2 położone przy ul.Firlika Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca parkingowe za.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal bez barier architektonicznych. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł50,87 m² 10 222,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft! Idealne na siedzibę firmy. Doskonałe na kancelarię prawną ,gabinet lekarski , salon kosmetyczny , biuro oraz inne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²4 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 4 ,00 m2 w przy elewacji na zewnątrz budynku budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

44,95 zł/m²77,86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 77,86 m2 położony na parterze kamienicy przy ulicy Rayskiego (pomiedzy Placem Zamenhoffa a Placem Grunwaldzkim). Wejście do lokalu z bramy (kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 200 zł148 m² 10 987,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal użytkowy na IV prestiżowego Hanza Tower w centrum Szczecina! Przestronny lokal o powierzchni 148,25 m , który idealnie sprawdzi się jako biuro, siedziba firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²74 m² 3 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (74 m2) na którą składają się dwa pokój, zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokoje biurowe po.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 000 zł190 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na sprzedaż w Centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł74,86 m² 5 864,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum, aleja Jana Pawła, jasne Błonia, mieszkanie, na sprzedaż. Możliwość podzielenia mieszkania na 3/4 pokoje. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w urokliwej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 419 350 zł361,29 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Architektura budynków mieszkalno-usługowych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²71 m² 5 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł113,86 m² 8 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal do kupienia tylko i wyłącznie z basenem, który znajduje się w Naszej ofercie. Na sprzedaż duży i przestronny lokal użytkowy o powierzchni prawie 114 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²102,59 m² 7 181 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczny mieszczący się na 3. (ostatnim piętrze) prestiżowego apartamentowca na Starym Mieście. Lokal posiada widok na Odrę i Bulwary, jest w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

89,38 zł/m²160 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Twojemu biznesowi maksymalną widoczność i nieustanny ruch klientów? Poznaj nową inwestycję w Szczecinie. To tutaj możesz rozwinąć działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł145 m² 8 959 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż prestiżowy lokal o powierzchni ok 145m2 z duźą witryną na ulicę. Nowy, piękny, wyremontowany lokal o bardzo wysokim standardzie gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

29,70 zł/m²202 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²240 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal usługowy w ruchliwym miejscu - Helios Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²32 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany w Szczecinie Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich. Wejście z ulicy, parter. Parking na kilkanaście aut.

Szczegóły ogłoszenia

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum miasta, duży ruch pieszych, lokal na wynajem, witryna, parter! Klucze w biurze! Ofertą wynajmu jest wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni ok. 51 m?, położony.

Szczegóły ogłoszenia

30,96 zł/m²533 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność unikatowa lokalizacja oferta wynajmu obiektu handlowo-biurowo-magzynowego, położonego W szczecinie - dzielnica berzecze-krzekwo ul. Modra - W pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal użytkowy Szczecin, świerczewo Powierzchnia całkowita: 25,40 m Rozkład pomieszczeń: sala główna 24,0 m regularny prostokąt, wymiary: 4 m 6 m Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

43,07 zł/m²46 m² 1 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowana powierzchnia netto ok. 46 m2 stanowi pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł417,10 m² 4 795,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super oferta dla inwestora - nowa cena - 2 mln zł Duży lokal usługowo - handlowy na najdłuższej ulicy w Szczecinie, ul. Wojska Polskiego. W latach `70-80 w lokalu mieściła się kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²1 060 m² 72 080 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia do wynajęcia w sercu Szczecina. Blisko terenów zielonych. Powierzchnia z przeznaczeniem biurowym, usługowo-handlowym, medycznym, oświatowym znajduje się w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²320 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: aleja Niepodległości 41/42, szczecin Powierzchnia użytkowa: 320 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 52/2 obręb 1036 Cena: od 40,00 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 225 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, mogący służyć jako stricte powierzchnia magazynowa, produkcyjna lub - po wydzieleniu wewnątrz pomieszczeń gabinetowych -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł56,80 m² 7 218,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest lokal położony przy jednej z głównych ulic miasta z bardzo dużym ruchem pieszym i dostępem do infrastruktury. Powierzchnia tej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²78,20 m² 4 692 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale handlowo-usługowe w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²300 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów - topowa lokalizacja w zabytkowej willi. Klimatyczny lokal z ceglanym wnętrzem, o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 (przyziemie).

Szczegóły ogłoszenia

41,38 zł/m²174 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum z wejściem od ulicy. Idealny na sklep, usługi, gastronomię, pub, itp. Posiada witrynę. Lokalizacja-ulica bł. kard. S. Wyszyńskiego. Lokal składa się z sali.